Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 25.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 25.00%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    2 50.00%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [P2] Auto walka nie kończy

  1. #1
    Yatagarasu
    Konto usunięte

    [P2] Auto walka nie kończy

    Jak walczyłem ze szczurami manualnie (bo zapomniałem wsiąść walki automatycznej) to jak kliknołem walke auto walka nie kończyła się, jak wyłączałem auto walke pisało "Wystąpił błąd"

    EDIT: Jak próbowałem atakować jakiegoś szczura nic się nie działo, F5 pomaga

    Możliwe, że to przez to, że po pierwszej walce manualnej ze szczurami (były dwa) szybko zmieniłem tryb Manualny na Auto i nie zdążyłem, choć w to wątpie
    Załączony obraz Załączony obraz  
    Ostatnio edytowane przez Yatagarasu ; 01-07-2020 o 18:44

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Masz słabego neta, też tak czasem mam na telefonie - F5 załatwia sprawę.

  3. #3
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Masz słabego neta, też tak czasem mam na telefonie - F5 załatwia sprawę.
    Ależ to nie jest wina neta, gdyby to była wina neta to by gra się tak nie bugowała, umiem rozróżnić słaby net od tego błędu.

  4. #4
    Azekar
    Konto usunięte
    Próbowałeś inną przeglądarkę?

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zaczęła się druga walka ze szczurami najprawdopodobniej, a otwarte okno to to ze starej walki, dlatego nie działało (bo ta walka się skończyła).

    Po odświeżeniu powinno otworzyć się okno z nową walką i aktywowanie auto walki powinno tam działać.

  6. #6
    To samo się dzieje jakby bić minibossy w grupie i ktoś zaatakuje minibossa zanim w ogóle zamkniemy/przyspieszymy raport z walki, wtedy tylko przez odświeżenie strony możemy cokolwiek zrobić, chociaż ten problem jest od bardzo dawna, więc wątpię żeby to zostało naprawione.

  7. #7
    Taka mechanika gry, ale też walka ze szczurami nie należy do standardowych, więc przełączając między walką manualną a automatyczną podczas gdy latają sobie koło nas możemy napotkać niechciane problemy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •