Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Pytania, problemy, propozycje

  1. #1
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605

    Pytania, problemy, propozycje

    Witam.

    Temat ten będzie służył do zgłaszania wszelakich problemów (znikające grafiki itp.), szukania pomocy dot. tworzenia poradników, zgłaszania propozycji zmian w szablonach i innym tego typu rzeczom.

  2. #2
    Jest zapotrzebowanie na video poradniki do np. mini-bossów/bossów?
    Jak tak to myślę, że jesienią mógłbym zrobić próbny koncept i dać do oceny. Bo potrzebuję nabrać trochę doświadczenia w montażu(i dubbingu), a nie mam za bardzo punktu startowego, to może coś takiego by się przydało.

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Jest zapotrzebowanie na video poradniki do np. mini-bossów/bossów?
    Jak tak to myślę, że jesienią mógłbym zrobić próbny koncept i dać do oceny. Bo potrzebuję nabrać trochę doświadczenia w montażu(i dubbingu), a nie mam za bardzo punktu startowego, to może coś takiego by się przydało.
    Kompletnie nie brałem tego pod uwagę, ale zachęcam do spróbowania. Jeżeli film będzie dobry (a w nim zawarte informacje) to zostanie wykorzystany, lecz na pewno nie będzie to standard, który obowiązkowo musi być wprowadzony do każdego bossa.

  4. #4
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Jest dozwolone konkurowanie poradnikami? W sensie, że jedna osoba zrobi poradnik do danego questa, a druga do tego samego, ale powiedzmy, że będzie lepszy, tj. przejrzystszy, dokładniejszy.

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał MrKubaXD Zobacz post
    Jest dozwolone konkurowanie poradnikami? W sensie, że jedna osoba zrobi poradnik do danego questa, a druga do tego samego, ale powiedzmy, że będzie lepszy, tj. przejrzystszy, dokładniejszy.
    W przypadku gdy 2 różnych graczy stworzy w podobnym czasie poradnik (który wcześniej nie istniał i nie został zaakceptowany) np. do nowego bossa, będzie wybrany ten, który zawiera więcej informacji i jest przygotowany lepiej.
    Gdy poradnik już istnieje (tzn. został już zaakceptowany i jest przeniesiony do odpowiedniego działu) to wtedy nie będziemy go podmieniać.

  6. #6
    Azekar
    Konto usunięte
    Przy bossach, które występują w Nordii, wypisywać jeszcze eq z Devos czy brać pod uwagę już tylko nowe miasto?

  7. #7
    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    Przy bossach, które występują w Nordii, wypisywać jeszcze eq z Devos czy brać pod uwagę już tylko nowe miasto?
    Przy początkowych bossach pewnie tak jak np. Niebieski Smok czy Lodowe Ostrza.

  8. #8
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?42276
    Jakich grafik brakuje w tym poradniku?

  9. #9
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?42276
    Jakich grafik brakuje w tym poradniku?
    Brakuje podlinkowań do mapek
    Nazwa:  obraz_2021-04-22_203019.png
Wyświetleń: 468
Rozmiar:  7.8 KB
    ~ Pozdrawia leniwa Redakcja

  10. #10
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?42276
    Jakich grafik brakuje w tym poradniku?
    Żadnych, jest ładnie, gratulacja
    ***** ***

  11. #11
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Żadnych, jest ładnie, gratulacja
    Dzięki, to miłe

    https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.php?189-Eventowe
    Istnieje możliwość, żeby dodać w tym dziale subfora, na każdy event osobne?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #12
    Claris
    Konto usunięte
    Hej, mam pewien problem... Twoja wiadomość jest stara, ale mam nadzieję że ktoś mi odpowie na pytanie.... Mój problem opiera się na tym, iż, przy rejestracji, zaznaczyłam, że jestem kobietą. Dlaczego, więc osoby takie jak Dionizy z Langeburga, w Gospodzie pod Mglistym wzgórzem czy nawet czasami sama ja, mówią do mnie jak do mężczyzny, np.:
    "Pamiętaj, że 4-listna koniczyna najczęściej wyrasta na Podmokłej Polanie zamieszkanej przez wstrętne Ogry. Podczas poszukiwań musisz być gotowy na nagły atak tych szkarad." - Dionizy
    Kupiec Romek z Langeburga: "Jak tam idzie zbieranie Melisy?" Ja: "Zebrałem do tej pory 4 sztuk".
    I chciałabym też zauważyć, że np. Dowódczyni Gildii także z Langeburga, mówi do mnie: "Kolejna kandydatka..."
    O co chodzi?

    PS. Przepraszam za długość mojej wiadomości.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Cytat Napisał Claris Zobacz post
    Hej, mam pewien problem... Twoja wiadomość jest stara, ale mam nadzieję że ktoś mi odpowie na pytanie.... Mój problem opiera się na tym, iż, przy rejestracji, zaznaczyłam, że jestem kobietą. Dlaczego, więc osoby takie jak Dionizy z Langeburga, w Gospodzie pod Mglistym wzgórzem czy nawet czasami sama ja, mówią do mnie jak do mężczyzny, np.:
    "Pamiętaj, że 4-listna koniczyna najczęściej wyrasta na Podmokłej Polanie zamieszkanej przez wstrętne Ogry. Podczas poszukiwań musisz być gotowy na nagły atak tych szkarad." - Dionizy
    Kupiec Romek z Langeburga: "Jak tam idzie zbieranie Melisy?" Ja: "Zebrałem do tej pory 4 sztuk".
    I chciałabym też zauważyć, że np. Dowódczyni Gildii także z Langeburga, mówi do mnie: "Kolejna kandydatka..."
    O co chodzi?

    PS. Przepraszam za długość mojej wiadomości.
    Napisz o tym TUTAJ
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •