Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 256 do 270 z 319

Temat: Balans uzbrojenie

  1. #256
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Granie magiem polega na wykuciu różdżki +8 i zrobieniu sobie stat pod nią. Tak żeby mieć idealnie 200 lub 240 many. To, że sporo magów nią gra, nie oznacza, że w tym momencie jest silna. Jeśli masz 220 many, to masz minus 10 pkt. Te 10 pkt można było zainwestować w atak albo speeda. Jest jeszcze druga zasada: na różdżce lepiej mieć bon w manę niż w atak/speed. Jeśli masz różdżkę laskę zorzy +8, ale arktosa +8 ma lepszy bon w manę. To lepiej zostać przy różdżce arktosa.
    Nie sądziłem że Różdżki się robi jedynie pod MP, w takim razie chyba jestem dziwaczny bo ZAWSZE patrzę na pasywkę a nie na MP ( nawet jak inna broń ma lepsze MP )

    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Generalnie jest to jedyna włócznia na 80lvl. Jak chcesz grać włócznią to jesteś na nią skazany. Żeby gracze mniej jej używali wystarczy wzmocnić miecze. Ale najlepsza opcją będzie dodanie drugiej włóczni na 80lvl, żeby był wybór. Włócznia gniewu niby jest do pvp na 80lvl, ale to broń sytuacyjna, poza tym obecnie jest dość słaba.
    Nie będzie dodawana żadna nowa włócznia na 80, włócznia gniewu tak jak wspominałem przy broniach na 73 potrzebuje Buffa.

    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Rękawice powinny mieć szanse na zatrucie przy każdym trafieniu (niekoniecznie 100%). Albo zamiast obecnych 100% na nałożenie zatrucia, po prostu je nakładać (bez możliwości chybienia).
    Nie wiem czy mi osobiście podoba się 4 broń która ma szansę przy każdym ataku na Zatrucie ( Trująca Różdżka, Zatruty Kastet, Jaszczurza Różdżka)

    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Już samo granie magiem to czysta głupota.
    Proszę mi nie obrażać maga ;/

    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Doładowanie - zmniejszenie liczby tur oraz mp za użycia na 4/3/2. (Może wtedy inne zdolki typu karakol dostaną drugie życie)
    Zastanawia mnie właśnie dlaczego Karakol nie jest grany a Pocisk Pośpiechu tak, Karakol nadaję zawsze Przyśpieszenie, Pocisk ma tylko szansę, możliwe że jest tak dlatego że bije jedynie 75% gdzie Pocisk bije 110%.
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 14-04-2022 o 22:19
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  2. #257
    Zastanawia mnie właśnie dlaczego Karakol nie jest grany a Pocisk Pośpiechu tak, Karakol nadaję zawsze Przyśpieszenie, Pocisk ma tylko szansę, możliwe że jest tak dlatego że bije jedynie 75% gdzie Pocisk bije 110%.
    Slot pocisku pośpiechu u woja zajmuje klątwa krwi / atak atrowy
    + 75% bezatrowo czyli często wynikowo 55-60% normalnych obrażeń + przysp na 3 tury, a nie 4 tury.
    Można dodać atr i ustawić 85% dmg to będzie grywalne na 100%.

    Jeśli czapka eskimosa będzie osłabiana, to gracze będą mieć po 55 defa w bazie. To nie jest zdrowe dla pvp.
    Nie widzę aż tak dużej zalezności

    Doładowanie - zmniejszenie liczby tur oraz mp za użycia na 4/3/2. (Może wtedy inne zdolki typu karakol dostaną drugie życie)
    Raczej sprawi po prostu, że doładowanie będzie zastąpione bryzą.
    Ogólnie na ten moment bryza/doładowanie są na podobnym poziomie siły.
    Ucięcie kosztu mp + zabranie im po jednej turze może być na pewno ciekawe. Z drugiej strony wpłynie to np. na utrzymywanie bryzą mobilek/skup, które po obcięciu tej tury będzie dużo cięższe. Tez wpłynie to dość mocno na walki z mobkami i bossami, gdzie ta 1 tura = 1 dodatkowy hit najczęściej.

  3. #258
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Nie sądziłem że Różdżki się robi jedynie pod MP, w takim razie chyba jestem dziwaczny bo ZAWSZE patrzę na pasywkę a nie na MP ( nawet jak inna broń ma lepsze MP )
    Ja zawsze patrze co mam akurat w plecaku. Różdżka arktosa była kiedyś najsilniejsza, więc sporo graczy ją ma. Czyli sporo graczy jej używa. To by był problem, jak by w topce było 10/10 magów i każdy różdżka arktosa.

    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Nie wiem czy mi osobiście podoba się 4 broń która ma szansę przy każdym ataku na Zatrucie ( Trująca Różdżka, Zatruty Kastet, Jaszczurza Różdżka)
    Ile jest broni w grze, które mają efekt magmowej buławy? Ciekawe czy w następnych miastach będą kolejne.

    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Nie będzie dodawana żadna nowa włócznia na 80.
    Do gry została dodana nowa rózdżka na 80lvl, w miejsce starej wilczej różdżki. Zupełnie inny efekt, standardowe statystyki dla różdżki 80lvl. Dosłownie skasowano z gry eq i dodano nowe. Tylko, żeby gracze nie byli poszkodowani, w ich plecaku od razu pojawiła się nowa różdżka.


    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Nie widzę aż tak dużej zalezności
    4 czapki eskimosa, każda odpo na zatrucie i 1 gem atrowy. Ubieram zależnie od atrybutów przeciwnika. Jest to domyślny sposób użycia czapki eskimosa. Kryształowy hełm daje 4% atrów. Jeśli czapka zamiast 8% będzie dawała 6%, to będzie jeszcze mniejszą konkurencją dla hełmu. Jest jeszcze kurtka eskimosa, którą gra się tak samo jak czapkę. I zależnie od przeciwnika ubiera się odpowiedni atrybut. To widać w auto walkach, kto jakie zaklęcie ma w skrypcie. Jeśli chcesz grać czapkę/kurtkę, to nie możesz grać deffów poniżej 80. Bez czapki i kurtki to będzie wysyp hiterów-speederów 55 deffa w bazie. Poza tym jest spory koszt wykucia 4 czapek i 4 kurtek +7/8, jeszcze z gemami. Nieuczciwe jest zabierane tego, tym bardziej, że nie są przesadnie silne. To nie jest liga legend, gdzie można z dnia na dzień zacząć grać inne eq.

    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Kłujący pocisk - wymaga zdecydowanie jakiegoś nerfa bo obecnie to insta dobitka przy każdych statach, a w moim odczuciu to powinna byc jedynie kontra na eq eskimosa.
    Kłujący nie działa bez skupienia. Kiedy przeciwnik ma skupienie wystarczy użyć magicznego uderzenia. Chyba, że jest się magiem. Wtedy wystarczy samemu użyć kłującego pocisku. Jeśli to nie wystarczy, to na forum jest obszerna dyskusja na temat hybrydy. Są tam instrukcje jak ją pokonać. To samo działa na kłujący pocisk. Używanie tej zdolki zajmuje polecenie w skrypcie i miejsce na zdolność. Jeśli przewidzisz jej użycie, zyskujesz przewagę nad przeciwnikiem.

    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Zgadzam się w 100%
    Chcesz, żeby kłujący pocisk był jedynie kontrą na eq eskimosa. Ale jednocześnie chcesz osłabić eq eskimosa. Lepiej zdecydować się na tylko jedną z tych zmian.

  4. #259
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Chcesz, żeby kłujący pocisk był jedynie kontrą na eq eskimosa. Ale jednocześnie chcesz osłabić eq eskimosa. Lepiej zdecydować się na tylko jedną z tych zmian.
    Co ty w ogóle gadasz, głównie miałem na myśli gemy atrowe, a co za tym pewnie pojdzie również straci eq z atrami. Jeśli 2% atru w eq eskimosa i ew. nerf kłującego to nerf eq eskimosa no to ok.

  5. #260
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Ja zawsze patrze co mam akurat w plecaku. Różdżka arktosa była kiedyś najsilniejsza, więc sporo graczy ją ma. Czyli sporo graczy jej używa. To by był problem, jak by w topce było 10/10 magów i każdy różdżka arktosa.
    Aktualnie widzę w topce Różdżkę Arktosa oraz Laske Zorzy , jeżeli widzisz jakąś inną broń u maga w TOPCE to pokaż walkę chętnie zobaczę która różdżka również jest ,,w dobrym miejscu,,

    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Ile jest broni w grze, które mają efekt magmowej buławy? Ciekawe czy w następnych miastach będą kolejne.
    Porównujesz bronie atrybutowe do broni które mogą nałożyć jakiś status, genialnie.

    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Do gry została dodana nowa rózdżka na 80lvl, w miejsce starej wilczej różdżki. Zupełnie inny efekt, standardowe statystyki dla różdżki 80lvl. Dosłownie skasowano z gry eq i dodano nowe. Tylko, żeby gracze nie byli poszkodowani, w ich plecaku od razu pojawiła się nowa różdżka.
    Porównujesz zmianę pasywki jako dodanie zupełnie nowego uzbrojenia ( Broni ) na 80 zapewne z innymi statystykami, nie mam chyba więcej pytań.
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 03-01-2022 o 23:30
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  6. #261
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Kłujący powinien mieć buffa. Nie każdy mag go używa ( a powinien ), więc pewnie myślą że jest za słaby ;c. Eq eskimosa dobre jest tylko na plątanine i tę drogę do arktosa i shivy bo czas dodatkowy daje.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Harriours ; 04-01-2022 o 14:17

  7. #262
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Aktualnie widzę w topce Różdżkę Arktosa oraz Laske Zorzy , jeżeli widzisz jakąś inną broń u maga w TOPCE to pokaż walkę chętnie zobaczę która różdżka również jest ,,w dobrym miejscu,,
    W topce pvp nie ma 10/10 magów. Nawet jak by każdy mag grał różdżkę arktosa, to zamiast ją osłabiać, należało by poprawić inne różdżki.

    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Porównujesz bronie atrybutowe do broni które mogą nałożyć jakiś status, genialnie.
    Na 73 lvl miecz, buławę, włócznię i topór. Buława magmowa 73lvl ma taki sam efekt jak topór magii wiartu, magiczna wlócznia, rękawice magi ognia i chyba jeszcze 1 broń.

    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Porównujesz zmianę pasywki jako dodanie zupełnie nowego uzbrojenia ( Broni ) na 80 zapewne z innymi statystykami, nie mam chyba więcej pytań.
    Usuwasz z gry włócznię kryształową i dodajesz zupełnie nową włócznie na 80lvl. Efekt nowy, a statystyki będzie miała standardowe dla włóczni 80lvl: obrażenia buławy 80lvl, celność buławy 80lvl, szybkość miecza 80lvl, atak miecza 80lvl. Nazwa i warunki dropu pozostają te same, żeby gracze, którzy mieli włócznie kryształową nie byli stratni. Ty to nazywasz zmianą pasywki, dla mnie to zupełnie nowe eq. Przy okazji można tej nowej włóczni dać jakieś odpo.

    Zmiana pasywki to gdyby włócznia kryształowa zamiast dawać 3% obrażeń na chybieniu, dawała 1% celności. Jest jeszcze wzmocnienie/osłabienie pasywki. Czyli zamiast dawać 3% obrażeń daje 2% obrażeń.

    Wilcza różdżka jest taka sama jak berło udręki. Różnią się tylko nazwą i efektem. Jak usuniesz berło udręki i dodasz identyczną różdżkę, ale pod inna nazwą. To nie będzie dodanie nowego eq, to zmiana nazwy. Ale nazwa nie musi się zmienić, żeby to było zupełnie inne eq. Wystarczy zmienić efekt i dać statystyki wilczej różdżki.

  8. #263
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210




    Odpowiedz mi, w którym miejscu te różdżki mają taką samą pasywkę albo chociaż zbliżoną. Jedyną cechą jaka łączy te różdżki to ta, że dodaje speed, nic wiecej

  9. #264
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Podoba mi się ta wymiana zdań między Spotlightem a Omą. Jedno nie wie nawet co robi broń magiczna, a drugie nie zna 5 sztuk tego typu broni i nie wie, że co każdy upek dochodzi 1 xd Moglibyście nie zaśmiecać forum Waszymi "przemyśleniami"?

    Rózgi i tak zostaną zmienione wszystkie i tak. Mag ma w nich extra statystyki, których nie powinien mieć i nie daje w manę. Tacy niby eksperci, a nie zdają sobie sprawy, że od x lat mag gra na delikatnych kodach, po tym jak znerfiono szczęście. W ogóle po co wy dyskusje prowadzicie z takim poziomem wiedzy i rozumienia mechaniki? Może zrozumcie najpierw podstawowe wzory i zależności to nie trzeba będzie tych x lat żeby zauważyć coś co leży u podstaw balansu klas i coś z tych dyskusji wyniknie.

  10. #265
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Podoba mi się ta wymiana zdań między Spotlightem a Omą. Jedno nie wie nawet co robi broń magiczna, a drugie nie zna 5 sztuk tego typu broni i nie wie, że co każdy upek dochodzi 1 xd Moglibyście nie zaśmiecać forum Waszymi "przemyśleniami"?

    Rózgi i tak zostaną zmienione wszystkie i tak. Mag ma w nich extra statystyki, których nie powinien mieć i nie daje w manę. Tacy niby eksperci, a nie zdają sobie sprawy, że od x lat mag gra na delikatnych kodach, po tym jak znerfiono szczęście. W ogóle po co wy dyskusje prowadzicie z takim poziomem wiedzy i rozumienia mechaniki? Może zrozumcie najpierw podstawowe wzory i zależności to nie trzeba będzie tych x lat żeby zauważyć coś co leży u podstaw balansu klas i coś z tych dyskusji wyniknie.
    Przygotowanie merytoryczne zajęło mi z 2 godziny, ale że napisałaś już 29 postów o tym samym uważam że było warto.
    Nazwa:  994c01be12e011c0786bc39ce886a0e1.png
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  86.2 KB

    Obrażenia od broni czyli tylko od broni (na wyzerowanych statach ataku i ataku magicznego).

    Generalnie chodziło mi o pokazanie trendu, same liczby po wrzuceniu normalnego ataku pewnie byłyby mniej abstrakcyjne, ale pojawiłyby się pewnie głosy, że w takim razie można się inaczej ubrać czy tam staty rozdać, a na co mi to? Po dodaniu tych statystyk po prostu przesunęłoby się w górę.

    Jeśli kogoś interesują założenia, to wojownik z mieczem na 0 atrybutach, mag z pociskiem na rózdze z normalnym rozkładem statystyk, gemy z obroną i szybkością, statystyki rozdane tak by mieć delikatnie ponad standardową obronę w pvp (słowem autorozdawajka), mp w przypadku wojownika na 2 leczenia, w przypadku maga na 6 zaklęć (z eq), czapka i zbroja defensywne, buty i dodatek statystyki typowe dla części uzbrojenia, wszystkie punkty oszczędzone na mp wpakowane w szczęście. Oczywiście arkusza nie udostępnię bo sam nie pamiętam już ile danych jest jawnych i które to są.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 04-01-2022 o 22:53
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  11. #266
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    Odpowiedz mi, w którym miejscu te różdżki mają taką samą pasywkę albo chociaż zbliżoną. Jedyną cechą jaka łączy te różdżki to ta, że dodaje speed, nic wiecej
    Napisałem, że "różnią się tylko nazwą i efektem". Czyli mają inną nazwę (i obrazek), oraz inną pasywkę. Co do podobieństw, mają takie samo odpo, taki sam speed, taką samą manę, taki sam atak magiczny, takie same obrażenia, tyle samo miejsc na gemy, ich cena sprzedaży u npc jest taka sama... Jednym słowem są różdżkami pod speeda na 80lvl. Jeśli usuniesz jedną z nich i dodasz inną różdżkę pod speeda na 80lvl, ale ze zmienionym efektem. To będzie to dodanie do gry nowego eq.

  12. #267
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Przygotowanie merytoryczne zajęło mi z 2 godziny, ale że napisałaś już 29 postów o tym samym uważam że było warto.
    W sumie nie ogarniam co tu dokładnie jest(wartości nie mogę dopasować)

  13. #268
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    W sumie nie ogarniam co tu dokładnie jest(wartości nie mogę dopasować)
    Z tego co z nim rozmawiałem. Mag ma "normalną różdżkę" na przykład różdżka zorzy, astralna różdżka. Chodzi o to, żeby różdżka nie dawała ani nie zabierała speeda. Mag bije pociskiem magicznym. Natomiast wojownik ma miecz. I bije mieczem. Ponieważ miecz ma te same obrażenia co rękawice.

  14. #269
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Przygotowanie merytoryczne zajęło mi z 2 godziny, ale że napisałaś już 29 postów o tym samym uważam że było warto.
    Nazwa:  994c01be12e011c0786bc39ce886a0e1.png
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  86.2 KB

    Obrażenia od broni czyli tylko od broni (na wyzerowanych statach ataku i ataku magicznego).

    Generalnie chodziło mi o pokazanie trendu, same liczby po wrzuceniu normalnego ataku pewnie byłyby mniej abstrakcyjne, ale pojawiłyby się pewnie głosy, że w takim razie można się inaczej ubrać czy tam staty rozdać, a na co mi to? Po dodaniu tych statystyk po prostu przesunęłoby się w górę.

    Jeśli kogoś interesują założenia, to wojownik z mieczem na 0 atrybutach, mag z pociskiem na rózdze z normalnym rozkładem statystyk, gemy z obroną i szybkością, statystyki rozdane tak by mieć delikatnie ponad standardową obronę w pvp (słowem autorozdawajka), mp w przypadku wojownika na 2 leczenia, w przypadku maga na 6 zaklęć (z eq), czapka i zbroja defensywne, buty i dodatek statystyki typowe dla części uzbrojenia, wszystkie punkty oszczędzone na mp wpakowane w szczęście. Oczywiście arkusza nie udostępnię bo sam nie pamiętam już ile danych jest jawnych i które to są.
    Niezły wykres, ale to "zamknij głowę" mogłeś sobie darować. Jednak jest pewien błąd w Twoim założeniu, bo obliczenia chyba są ok (nie sprawdzam wszystkiego oczywiście, jedynie wyrywkowo). Teraz ogólnie, łopatologiczne (żeby wszyscy zrozumieli), żebyś załapał gdzie popełniasz błąd w założeniu.

    Najprościej wziąć porównać włócznię bo atak jest ten sam szablonowy i jest kara -10% cela (bronie woja z kolei zbalansowane). Bonus do obrażeń dla woja zawsze wynosi 5% (i tak, nie zapominam o tym!). Założenie wyjściowe: celność woja i maga po równo 80% tj. mag ma many na 4 ataki. Weźmy ten 30: szablonowe mp u woja na 30 wynosi 50 - 15 pkt. statystyk. Dodaj to do bonusu rózgi (standardowy dla uni 30 to jest 51) i ile mp otrzymujesz? 101. Innymi słowy niemal równo 5 ataków. Na innych lvl zachodzi podobna zależność, prócz chyba najwyższych, gdzie to się rozjeżdża odrobinę.

    W teorii szablon miał pokrywać stratę/zysk dmg w stosunku celności: tu, w przykładzie masz za 5% mniej obrażeń "celność maga na poziomie 84%". I na oko wszystko gra, bo 4/5% celności = 5% obrażeń. Problem w tym, że tylko w teorii, bo wolne punkty statystyk nie są przywiązane do many. Zamiast na takim 30 inwestować 10 pkt w manę i 4% celności można zainwestować np. w atak mag. i wtedy otrzymasz przyrost dmg ok. 8-10%. Mag ma z tego tytułu zysk, bo założenie szablonu było prowizoryczne, ale nigdy nie zostało zweryfikowane. Również za dużo problemów ze zmienianiem czegoś co na 1 rzut oka działa bez zastrzeżeń.

    No, ale przecież woj ma szczęście ktoś powie. Pudło, bo przewaga to inwestycja statystyk więc dla założeń szczęście jest równe, ergo woj otrzyma tylko te 10% ciosów krytycznych extra jako bonus klasowy (tj. zwiększenie średniego dmg o 4% + możliwość obejścia). Mag jako swoisty bonus klasowy ma możliwość wyboru atrybutu w walce, zapewnioną minimalną przewagę atrybutu na poziomie 10%, większą elastyczność użycia zdolności (większy ogólny zasób) - wszystko to miało być rekompensowane przez szczęście, ale odkąd szczęście zostało znerfione, dawno temu, nie jest. Tak naprawdę jak spojrzysz na podstawy to okaże się, że przez wiele lvl woj gra z 1 bonusem klasowym (możliwość obejścia) vs te 3 maga. To nie jest równowaga.

    Dla mnie wniosek jest prosty: albo delikatny nerf rózg pod kątem many i zmiana szablonu (wymiana do poziomu celności 20% w zamian za +5% szablonowego ataku mag. na dany lvl w rózdze - nie pamiętam już ile by to było na 30: -21 many za +6 ataku mag.?) albo boost szczęścia. A najlepiej oba, bo jak się przyjrzysz parametrowi szczęścia to jest absurdalnie nieefektywne przez wiele lvl na maga. Niby logiczne, bo przecież 1 zmienna odpada, ale jednak nie do takiego stopnia. Nawet w mirrorze wojów, gdzie masz +2 zmienne jest często nieefektywne i można by też to rozpisać, ale to już inna dyskusja.

    No sorry, ale jest jak jest. Przewagę z rózg macie niewielką, ale macie z uwagi na błędne wyjściowe założenie w szablonie. Na 30 lvl to jest bodajże (trzeba by to sprawdzić, ale max -/+ 1) 4,5 pkt statystyk extra. Do tego dochodzi zły balans "bonusów klasowych", bo dodatkowy parametr woja jest nieefektywny, a średni wzrost dmg od niego i tak jest zjadany przez rózge.
    Magus przez wiele lvl jedzie na minimalnych kodach Wszystko z powodu złego szablonu rózg i znerfionego za mocno szczęścia.

  15. #270
    Włócznia, 5 ataków (zaklęć), punkty przebite w atak mag, generalnie wszystko co faworyzuje maga hitera w starciu z wojownikiem z mocno standardowym luckiem, czyli tak jak to opisałaś. Sam tak grałem.

    Nazwa:  7de077d7ee1cc3242fd083af2d25f869.png
Wyświetleń: 152
Rozmiar:  45.5 KB

    Nie wiem skąd wzięłaś te punkty różnicy, gdybyś się przyczepiła do eliar czy do devos, gdzie rózgi miały dodatkowe statystyki w ramach że tak powiem rekompensaty za brak pasywki, to bym jeszcze zrozumiał, ale sam szablon jest okej. Takie rotacje to tylko kwestia balansu pasywek na przedziałach, nie o tym jest ta dyskusja.

    Trzeciego akapitu chyba nie rozumiem, nie wiem czy mam odwagę dopytywać. Czwarty jest w połowie błędny a w połowie to standardowy populizm, mag ma atrybuty, woj ma kryty, łucznik nIe IsTnIeJe. Ktoś widział odbicie magiczne?

    Z takich jeszcze losowych wyrywek, szczęście jest turbo efektywne na maga bez szczęścia, w mirrorze to rzadko widać, nie gram wojownikiem od dawna więc się nie zagłębiałem. Generalnie zaproponowałem kompromis, usunięcie wojownika, mam nadzieje że Lemon to rozpatrzy i będzie spokój. Bez odbioru.
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •