Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 69

Temat: Nordia

  1. #31
    Dlaczego update nie był przeprowadzony w niedziele? Poza tym brak oferty dla osób, które lubią wbijać ponad limit dyskwalifikuje ten update dla mnie jako atrakcyjny. Niby jest 15 artefaktów do zdobycia za różne osiągnięcia to co stało na przeszkodzie, żeby wprowadzić i taki?

  2. #32
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Poza tym brak oferty dla osób, które lubią wbijać ponad limit dyskwalifikuje ten update dla mnie jako atrakcyjny
    Czemu niby? Dostałeś zwiększenie maksymalnego poziomu, możesz więc ponownie wbijać jeszcze wyższy poziom, powinieneś się cieszyć. Poza tym miałeś okazję już na artefakt za poziom, wybrałeś pomnik.

  3. #33
    Ale co tym razem dostanę za wbicie 5lv ponad limit? Nie jest nic napisane, więc pewnie nic nie dostanę + brak zdolek na wyższej gwiazdce = brak większych chęci na robienie tego.

  4. #34
    Dajcie namiary na kogoś kto wymyślił, że dane NPC są w konkretnych godzinach.

    A tak serio: często nie wiadomo, czy postęp questa jest zbyt mały, czy mam po prostu czekać jak kołek, aż NPC mi się pojawi.

  5. #35
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Gdzie „nie wiadomo”?

  6. #36
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Gdzie „nie wiadomo”?
    Lucian, nadal nie wiem czy pojawił mi się, bo wrócił, czy jakiś quest zrobiłem xd

    - - - - - - - - - -

    Ogólnie tworzy to precedens, że do końca nie wiesz w żadnym queście, czy muszę coś zrobić, czy może muszę poczekać?

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2013
    Postów
    38
    Przyznam, że jak zobaczyłem informację na Facebooku o Nordii to myślałem, że to żart. Jestem jedną z tych osób, które już od dawna nie grały aktywnie, ale trzymałem swoje konto w oczekiwaniu na ten dzień. Mam nadzieję, że pamiętam choć trochę jakie taktyki stosować w tej grze i dam radę przejść aktualizację

  8. #38
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Gdzie „nie wiadomo”?
    A konkretnie jaka interakcja z mapą/NPCtem powoduje, że Lucjan się zjawia w radzie?

  9. #39
    Kim albo gdzie jest mieszkaniec Górskiej chaty?

  10. #40
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Kim albo gdzie jest mieszkaniec Górskiej chaty?
    Iryna, zajmuje się tłumaczeniem języka krasnoludów. Lepiej biegnij do ich miasta zanim wróci do chaty.

  11. #41
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    ok, bardzo nie podoba mi się fakt, że typki zamordowały męża pewnej babki, a ona rzuca tekst w stylu "i po co wam były te wygłupy dzieciaki".
    Nie wiem kto to wymyślił, ale na następny raz nie rzucajcie go do tworzenia zadań z "mroczniejszą" fabułą, bo jest beznadziejny.

    O przypomniało mi się jeszcze to - zwiedzamy cały świat mordujemy niezliczone ilości bandytów, walczymy z łowcami dusz, diablikami, demonami, mistycznymi stworami, tropimy legendarne potwory, a nasza postać mówi, że nie pójdzie walczyć z 3 osobami bo załatwią nas w 10 sekund? (kolejna parafraza)

    Takie szczegóły kompletnie psują klimat.
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 06-07-2020 o 10:12 Powód: stwory/stwory

  12. #42
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Mnie się nie podobają wstawione w losowe miejsca nieśmieszne żarty/easter eggi. Strasznie dużo tego jest w tej aktualizacji. Przykład:

    "P O T Ę Ż N E G O" - Naprawdę? Nawet w dzienniku trzeba to czytać?

    Albo pomnik w Nordii z imionami testerów.

    Albo jakaś tam książka w bibliotece w katedrze, coś tam z update w tytule.

    Jeszcze trochę tego chyba było. Ja rozumiem jeden drobny żart, no ale te rzeczy są powrzucane wszędzie na pierwszy rzut oka i aż cringe łapie jak to czytam.
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; 06-07-2020 o 12:58

  13. #43
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Nordia to jest miasto memów

  14. #44
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Mnie się nie podobają wstawione w losowe miejsca nieśmieszne żarty/easter eggi. Strasznie dużo tego jest w tej aktualizacji. Przykład:

    "P O T Ę Ż N E G O" - Naprawdę? Nawet w dzienniku trzeba to czytać?

    Albo pomnik w Nordii z imionami testerów.

    Albo jakaś tam książka w bibliotece w katedrze, coś tam z update w tytule.

    Jeszcze trochę tego chyba było. Ja rozumiem jeden drobny żart, no ale te rzeczy są powrzucane wszędzie na pierwszy rzut oka i aż cringe łapie jak to czytam.
    To jest właśnie największy + tej aktualizacji, przynajmniej mnie to bardzo śmieszy

  15. #45
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Moim zdaniem niektóre są naprawdę śmieszne i w punkt, a niektóre zupełnie niepotrzebne i psujące klimat.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •