Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 69

Temat: Nordia

  1. #16
    Ale fajny news akurat mam wolne od roboty jeszcze 2 dni wiec będzie grane

  2. #17
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Nie wiem czy wy też macie takie odczucia, ale wydaje mi się, że za mało jest skrzynek na mapach. Jest sporo schowanych miejsc, które eksplorowałem przed główną fabułą i skrzynki nadawałyby się tam perfekcyjnie. Na przykład nordijskie jaskinie, lub sama Nordia - sporo ślepych zaułków w których nawet skrzyni z miksturami nie ma.

    Oprócz tego połowa map wygląda tak samo, ale nikogo za to nie winię. Ciężko zrobić jakieś unikalne mapy w klimacie zimowym. W końcu wszędzie będzie lód i śnieg.

    Oczywiście są to odczucia z samego początku, nie narzekam jeszcze na nic.

    Podobała mi się natomiast walka z Niebieskim Smokiem, i z tego co widziałem, to Nixxly jest bardzo ciekawym minibossem. Jak najbardziej fajny pomysł. Ten labirynt na czas o dziwo był przyjemny, zrobiłem go za drugim razem - łącznie ze skrzynkami.

  3. #18
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Nie wiem czy wy też macie takie odczucia, ale wydaje mi się, że za mało jest skrzynek na mapach. Jest sporo schowanych miejsc, które eksplorowałem przed główną fabułą i skrzynki nadawałyby się tam perfekcyjnie. Na przykład nordijskie jaskinie, lub sama Nordia - sporo ślepych zaułków w których nawet skrzyni z miksturami nie ma.

    Oprócz tego połowa map wygląda tak samo, ale nikogo za to nie winię. Ciężko zrobić jakieś unikalne mapy w klimacie zimowym. W końcu wszędzie będzie lód i śnieg.

    Oczywiście są to odczucia z samego początku, nie narzekam jeszcze na nic.

    Podobała mi się natomiast walka z Niebieskim Smokiem, i z tego co widziałem, to Nixxly jest bardzo ciekawym minibossem. Jak najbardziej fajny pomysł. Ten labirynt na czas o dziwo był przyjemny, zrobiłem go za drugim razem - łącznie ze skrzynkami.

    no tez zauważyłem tak samo, biegam po jaskiniach i lokacjach i skrzynek nie ma żadnych

  4. #19
    Praktycznie zawsze w tych skrzynkach porozrzucanych po mapie były słabiutkie nagrody. Może teraz jest mniej, a są lepsze.

    Swoją drogą proponowałem coś fajnego. W każdej skrzynce z upka miał być fragment przedmiotu - dopiero po otworzeniu wszystkich dostępnych skrzynek z danej aktualizacji mamy wszystkie części z których kowal złożyłby unikat na max lv. Nie mam pojęcia czy zostało to zrealizowane, ale jeśli nie to warto przypomnieć.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Wbiłem jako 2 80 lv elo.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Ciekawe jak będzie wyglądała topka graczy z największą ilością expa po nocce

  7. #22
    Fajnie, że w końcu wyszła nordia.
    Bądź co bądź to chyba nawet idealny moment - rynek mobilny jest porządnie rozwinięty, granie na telefonie w MFO nie jest aż takie złe więc może znajdzie się parudziesięciu nowych graczy.
    Niemniej uważam, że Nordia wyznacza teraz bardzo ważne zadanie - od teraz każda kolejna aktualizacja nie może już być tak późno. Ale to tylko życzę żeby szło jak najlepiej.

    Może i nawet przejdę sobie fabułę po skończeniu pracy, ale to raczej już nie dla mnie

  8. #23
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    https://mfo3.pl/r/bfeac6309 - Chyba pierwsza jednak druga karta z Nordii
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 01-07-2020 o 02:27

  9. #24
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    2 skrzynki z Próby Lodu, zawierają w sobie losowy lodowy ekwipunek na 68lvl

  10. #25
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/bfeac6309 - Chyba pierwsza jednak druga karta z Nordii
    Ja zdobyłem pierwszą: https://mfo3.pl/r/b89f2586a

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75
    Grałem jak byłem jeszcze w podstawówce, a teraz jestem po maturze ile to czasu minęło nawet Devos nie przerobiłem bo już nikt kogo znałem nie gra. Warto wrócić?

  12. #27
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gyjz Zobacz post
    Grałem jak byłem jeszcze w podstawówce, a teraz jestem po maturze ile to czasu minęło nawet Devos nie przerobiłem bo już nikt kogo znałem nie gra. Warto wrócić?
    yes aniołku wracaj

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75
    Łezka się w oku kręci. Tyle ludzi poznanych tutaj, a teraz lista znajomych pusta bo nikt już nie gra.

  14. #29

  15. #30
    https://mfo3.pl/r/bfeac6309 - Chyba pierwsza jednak druga karta z Nordii
    jednak te opisy kart nie wyszły mi aż tak źle, jak myślałem

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •