Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 69

Temat: Nordia

  1. #46
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Mnie się nie podobają wstawione w losowe miejsca nieśmieszne żarty/easter eggi. Strasznie dużo tego jest w tej aktualizacji. Przykład:

    "P O T Ę Ż N E G O" - Naprawdę? Nawet w dzienniku trzeba to czytać?

    Albo pomnik w Nordii z imionami testerów.

    Albo jakaś tam książka w bibliotece w katedrze, coś tam z update w tytule.

    Jeszcze trochę tego chyba było. Ja rozumiem jeden drobny żart, no ale te rzeczy są powrzucane wszędzie na pierwszy rzut oka i aż cringe łapie jak to czytam.
    Żart z książką o update to czyste wyśmianie graczy którzy dalej w to grają mimo, że przez 5.5 roku nic nie zostało dodane do tej gry
    Więc czujcie się wyśmiani przez twórców żartujących sobie z was, że dalej w to gracie i ładujecie mfki

  2. #47
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    że przez 5.5 roku nic nie zostało dodane do tej gry
    gratuluje ślepoty

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Męczące lodowisko.

  4. #49
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Męczące lodowisko.
    +1

  5. #50
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    ok, bardzo nie podoba mi się fakt, że typki zamordowały męża pewnej babki, a ona rzuca tekst w stylu "i po co wam były te wygłupy dzieciaki".
    Nie wiem kto to wymyślił, ale na następny raz nie rzucajcie go do tworzenia zadań z "mroczniejszą" fabułą, bo jest beznadziejny.

    O przypomniało mi się jeszcze to - zwiedzamy cały świat mordujemy niezliczone ilości bandytów, walczymy z łowcami dusz, diablikami, demonami, mistycznymi stworami, tropimy legendarne potwory, a nasza postać mówi, że nie pójdzie walczyć z 3 osobami bo załatwią nas w 10 sekund? (kolejna parafraza)

    Takie szczegóły kompletnie psują klimat.
    To gra w której pingwiny są silniejsze od smoków. Czego oczekujesz? xD

  6. #51
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Poruszamy dwa, zupełnie różne tematy.
    Pingnwiny mogą być silniejsze od smoków. Wymysł, że smoki to najsilniejsze stworzenia magiczne, wcale nie musi tyczyć się tej gry.

    Tymczasem kompletny brak piątej klepki. Mordercy którzy zabili nie tylko twojego męża, ale planowali zabić również ciebie i wymordować połowę wioski, gdzie pozostali trafiają do niewoli i są traktowani tak, jakby powiedzieli, że to tylko prank i niewinny psikus miał być.

  7. #52
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Fajny nowy efekt aktywowania portali, podoba mi się

  8. #53
    gram w to od 7 lat, teraz ogarnalem ze azard pisze sie azarad

  9. #54
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Żart z duchem w studni zawsze mnie z śmieszy z jakiegoś powodu XD

    - - - - - - - - - -

    A i 1st

  10. #55
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Zbroja z Głębin jest bezużyteczna. Dlaczego nie może dawać po prostu +100% AP?

  11. #56
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Mnie się nie podobają wstawione w losowe miejsca nieśmieszne żarty/easter eggi. Strasznie dużo tego jest w tej aktualizacji. Przykład:

    "P O T Ę Ż N E G O" - Naprawdę? Nawet w dzienniku trzeba to czytać?

    Albo pomnik w Nordii z imionami testerów.

    Albo jakaś tam książka w bibliotece w katedrze, coś tam z update w tytule.

    Jeszcze trochę tego chyba było. Ja rozumiem jeden drobny żart, no ale te rzeczy są powrzucane wszędzie na pierwszy rzut oka i aż cringe łapie jak to czytam.
    Moim zdaniem to jest właśnie jeden z najlepszych elementów aktualizacji
    Lavos: *Drze mordę*

  12. #57
    Ta przerwa po nieudanej próbie w zamieci trwa zbyt długo.

  13. #58
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Zmiany:
    1) Dodano expowisko Kr. Golem x1 na mapie Kryształowa Czeluść (przy wejściu)
    2) Na mapie Roztopiony Trakt dodano 3 respy kobaltu, więc jest ich teraz 30(czyli tyle co w instrukcji). Radzę sprawdzić je już teraz, jeśli ktoś zbiera.
    ***** ***

  14. #59
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Zmiany (3.09.2020):
    1) Dodano możliwość łapania owadów przy pomocy specjalnej pułapki, którą zdobyć można:
    – wyławiając ją z przerębla (po przekroczeniu odpowiednio wysokiego progu użycia tej przynęty + posiadając odpowiednio dużo szczęścia przy jej użyciu)
    – zakupując ją u NPC Rybak Rendall (dostępna "od ręki" jeśli tylko próbowaliśmy łapać owady)

    Przedmiot jest niehandlowy i niedepozytowy, ale nie obowiązują limity jego posiadania na koncie.
    ***** ***

  15. #60
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Zmiany (3.09.2020):
    1) Dodano możliwość łapania owadów przy pomocy specjalnej pułapki, którą zdobyć można:
    – wyławiając ją z przerębla (po przekroczeniu odpowiednio wysokiego progu użycia tej przynęty + posiadając odpowiednio dużo szczęścia przy jej użyciu)
    – zakupując ją u NPC Rybak Rendall (dostępna "od ręki" jeśli tylko próbowaliśmy łapać owady)

    Przedmiot jest niehandlowy i niedepozytowy, ale nie obowiązują limity jego posiadania na koncie.
    Ile owadów mieści się w tej siatce i czy łapie ona owady, nie będąc postacią w grocie (lub offline)?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •