Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    4 57.14%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 14.29%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 28.57%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [P3] Skrypt bezobsługowy nie wyleczył mi many

  1. #1

    [P3] Skrypt bezobsługowy nie wyleczył mi many

    https://mfo3.pl/r/be77224a4
    W tym momencie posiadam 10k miksów many 2, postać nie odnowiła sobie many.
    Skrypt bezobsługowy

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    nie odznaczyłaś widoczności w walce owych miksów w zakładce przedmioty?

  3. #3
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    nie odznaczyłaś widoczności w walce owych miksów w zakładce przedmioty?
    wszystkie są widoczne

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    pewnie dlatego że masz więcej niż 140 many, przez co skrypt chce użyć mikstur 3, których nie posiadasz. no ale wciąż jest to błąd, lub raczej dziwne działanie.

  5. #5
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    pewnie dlatego że masz więcej niż 140 many, przez co skrypt chce użyć mikstur 3, których nie posiadasz. no ale wciąż jest to błąd, lub raczej dziwne działanie.
    Skrypt bezobsługowy jest tworzony na podstawie posiadanych mikstur, jeżeli nie mamy lvl3/lvl4 to użyje lvl2.

    Sprawdzony został każdy możliwy wariant i błąd nie występuje.
    Zmieniłeś profil na inny lub nie posiadałeś mikstur many. Jeżeli było inaczej to bez większej ilości dowodów się nie obejdzie, aby dojść do tego, czemu akurat Tobie się to przydarzyło.

  6. #6
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Skrypt bezobsługowy jest tworzony na podstawie posiadanych mikstur, jeżeli nie mamy lvl3/lvl4 to użyje lvl2.

    Sprawdzony został każdy możliwy wariant i błąd nie występuje.
    Zmieniłeś profil na inny lub nie posiadałeś mikstur many. Jeżeli było inaczej to bez większej ilości dowodów się nie obejdzie, aby dojść do tego, czemu akurat Tobie się to przydarzyło.
    Może i jestem wyjątkowy.
    Z tego co rozumiem uważasz, że po zginięciu od minibossa na 40lvl, obejrzeniu raportu i dostrzeżeniu że moja postać bije fizycznie nie zakupiłem mikstur many?
    Profilów innych NIE MAM:

    mikstury many MUSIAŁEM kupić - tu wystarczy mały research:

    po pierwszej porażce


    po drugiej
    złota ubyło, nic innego zakupionego nie mam. A no i te miksy nadal posiadam.
    po tej przegranej dokupiłem innych miktur(konkretnie trójki i czwórki). W plecaku nadal kisi się 10k miksów many 2 zakupionych po pierwszej przegranej.

  7. #7
    To dobrze, że teraz uzyskaliśmy wszystkie informacje.

    Nie było mikstur many, skrypt został wygenerowany bez nich. Następnie kupiłeś te mikstury jednakże w skrypcie nadal ich nie było.
    Aby dodać do skryptu przedmioty/zdolności, których nie posiadaliśmy, a chcemy aby się tam znalazły należy np. przełączyć na tryb prosty/zaawansowany i następnie znów na bezobsługowy. Innym sposobem jest po prostu odświeżenie strony.

    Oczywiście fajnie gdyby po jakimkolwiek zakupie skrypt się na nowo generował, ale aktualnie działa to w ten sposób.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •