Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [Skrypty] Skrypt oślepiający pocisk pod orki

  1. #1
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104

    [Skrypty] Skrypt oślepiający pocisk pod orki

    53 Poziom, Mag

    Dostępne zdolności,zaklęcia: Oślepiający Pocisk
    Przeznaczenie: Witam,
    potrzebuje pomocy jak stworzyć polecenie:
    Ork A
    Ork B
    Ork A <<dostaje pociskiem ma ślepotę
    Ork B << nie ma ślepoty w next turze obrywa oślepiającym pociskiem

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Jeżeli chodzi Ci o walenie oślepiającym jak przeciwnik nie ma ślepoty to przeciwna drużyna- ilość statusów- ślepota- == 0
    Albo, jeżeli o to Ci chodziło -> przeciwna drużyna- ilość statusów - ślepota - == 1 oraz przeciwnik nie ma statusu ślepota w nowym warunku.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Jeżeli chodzi Ci o walenie oślepiającym jak przeciwnik nie ma ślepoty to przeciwna drużyna- ilość statusów- ślepota- == 0
    Albo, jeżeli o to Ci chodziło -> przeciwna drużyna- ilość statusów - ślepota - == 1 oraz przeciwnik nie ma statusu ślepota w nowym warunku.
    A wypróbowałeś to o czym mówisz, czy tylko piszesz dla samego pisania?

    On chce nałożyć oślepienie 2 przeciwnikom naraz, co jest kinda niewykonalne w skrypcie, chyba że bijesz przeciwnika z wyższym hp ciągle, ale tym tylko utrudniasz sobie walkę.

  4. #4
    herbatoholik
    Konto usunięte

  5. #5
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    A wypróbowałeś to o czym mówisz, czy tylko piszesz dla samego pisania?

    On chce nałożyć oślepienie 2 przeciwnikom naraz, co jest kinda niewykonalne w skrypcie, chyba że bijesz przeciwnika z wyższym hp ciągle, ale tym tylko utrudniasz sobie walkę.
    no właśnie problemem jest to gdy ustawiam kolejność by bił z najmniejszą ilością hp bo (inaczej to bez sensu), po pierwszym pocisku nawet gdy uda mi się nałożyć ślepotę zadaje także dmg i w next turze także targetuje tego samego orka a chciałbym żeby skupił sie wtedy na tym bez ślepoty tylko właśnie nie wiem czy jest to wykonalne

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał KOCUR Zobacz post
    no właśnie problemem jest to gdy ustawiam kolejność by bił z najmniejszą ilością hp bo (inaczej to bez sensu), po pierwszym pocisku nawet gdy uda mi się nałożyć ślepotę zadaje także dmg i w next turze także targetuje tego samego orka a chciałbym żeby skupił sie wtedy na tym bez ślepoty tylko właśnie nie wiem czy jest to wykonalne
    Niestety się tak nie da.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    możesz zamiast tego używać eksplozji

  8. #8
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104
    Dzięki wszystkim za pomoc udało mi się mniej więcej znaleźć złoty środek xd do zamknięcia

  9. #9
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Zamykam i przenoszę do archiwum.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •