Zobacz wyniki ankiety: Jestem za wprowadzeniem zaproponowanych opcji

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jestem za wprowadzeniem opcji A

    19 67.86%
  • jestem za wprowadzeniem opcji B

    8 28.57%
  • jestem za wprowadzeniem opcji C

    13 46.43%
  • jestem na NIE

    7 25.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Pomysł zmodyfikowania areny

  1. #1
    lejdis
    Konto usunięte

    Pomysł zmodyfikowania areny

    Ponieważ mało co powoduje tyle negatywnych emocji co arena, z jednej strony niektórzy wkurzają się ponieważ nie ma z kim walczyć, inni z kolei z tego powodu że walki na arence w niechcianych momentach utrudniają grę, to parę moich przemyśleń dotyczących usprawnienia tej funkcjonalności.

    Czemu jest mało graczy walczących ? Raz że ta funkcjonalność jest bardzo źle reklamowana, dwa jest opłacalna tylko dla nielicznych, a trzy prowadzi do poważnych utrudnień w normalnym graniu. Po kolei co można usprawnić.


    A. Pomysł odblokowania poziomów za które są nagrody

    Najważniejsza rzecz to znieść te chore limity poziomowe za które są nagrody za aktywność. Przecież to jest pierwsze co zabija arenę i zniechęca do walk. Dlatego walczą tylko nieliczni starzy wyjadacze, najczęściej z wieloma postaciami i poblokowanymi poziomami. Ktoś grający normalnie pod fabułę to nie ma żadnych szans żeby coś tam osiągnąć i się zachęcić, bo zaraz wypada z tych poziomów, przecież 1 na 10 poziomów kiedy jest wynagradzany, potem wyższy lvl i znów 9 poziomów czekania.
    Jak już jest obawa że gra nie zarobi mf-ów na blokowaniu, to przecież można zrobić że za te kluczowe są większe nagrody niż za te pośrednie, ale nie może być tak jak teraz że ktoś walczy kilkadziesiąt walk w tygodniu (ja już mam w 9 dni prawie 90) i nie ma za to NIC. A ktoś inny zblokuje poziom, walnie jakieś 3 walki i od razy wielka aktywność i lecą żety. Przecież to jest patologia tej gry, nie wiem jak można było cos takiego bzdurnego wprowadzić.

    B. Pomysł wprowadzenia przypominajek i liczników walk do stoczenia.

    Bardziej zareklamować arenkę i dać tam jakieś podstawowe informacje, bo teraz nie ma nic. Nie wiem podświetlić ją albo wysłać graczowi pm-kę jak już wbije 5 lvl że może walczyć i że za to są nagrody.
    A jak już tam wejdzie to powinno być CZARNE na BIAŁYM ile walk musi stoczyć żeby dostać tą nagrodę za aktywność. Tak samo powinna być łatwo dostępna informacja ile walk jeszcze trzeba stoczyć żeby nie tracić za nieaktywność, nie każdemu będzie się chciało liczyć. A zresztą co ma liczyć, przecież nigdzie tam nie ma info w jakich okolicznościach traci sie rank jeśli się nie walczy. Ta druga informacja powinna się pojawiać też w formie pm-ki systemowej może sobota/niedziele – stocz x walk, bo inaczej stracisz rank za nieaktywność.


    C. Pomysł czasowego zawieszenia areny

    Wprowadzić coś to nie zmuszą do tych karnych walk w obronie jakiegoś TOP, albo dać to w formie opcjonalnej. Żeby gracz który chce zrobić wymiankę mógł na te powiedzmy 10-15 minut zablokować sobie walki na arenie i spokojnie to zrobić czy inny handel. Bo to jest normalnie mega wkurzające, człek nawet nie jest zapisany a gra go zmusza do walk w najbardziej niedogodnych chwilach.
    Oczywiście wiem, nie musze walczyć wcale, mogę sobie ranki zjechać na 1 czy 0 i mieć święty spokój i wielu tak robi. Ale przecież nie o to chodzi żeby walczyło 10 osób na krzyż, tylko żeby arena była bardziej popularna i powszechna. Bo potem płacze i spamienie bo nie ma z kim walczyć.



    To tyle, strasznie jest ta funkcjonalność niewykorzystana, ludzie stoją w Eterni i walczą żeby tylko walczyć, nawet czasami nie patrząc na poziomy, tak samo jak handlują dla samego handlu, a gra nie potrafi tego zupełnie wykorzystać i żeby nagradzać i zachęcać to tak naprawdę tylko zniechęca.

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Pomysły A i C jak najbardziej na tak (nawet były dwie różne propozycje żeby zawsze były żetony i zlikwidować obronę TOP).
    Pomysł B w takiej formie jak jest proponowany nie przejdzie.
    Przypominajka co sobotę w wiadomości systemowych była by bardzo wnerwiająca, lepiej by podczas wbijania w zakładkę arena widzieć ile trzeba stoczyć walk, by mieć żetony i ile procent nagrody mamy z aktualnie stoczonych walk, co umożliwiło by sprawdzenie ile brakuje nam do 200% nagrody.

  3. #3
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Pomysły A i C jak najbardziej na tak (nawet były dwie różne propozycje żeby zawsze były żetony i zlikwidować obronę TOP).
    Pomysł B w takiej formie jak jest proponowany nie przejdzie.
    Przypominajka co sobotę w wiadomości systemowych była by bardzo wnerwiająca, lepiej by podczas wbijania w zakładkę arena widzieć ile trzeba stoczyć walk, by mieć żetony i ile procent nagrody mamy z aktualnie stoczonych walk, co umożliwiło by sprawdzenie ile brakuje nam do 200% nagrody.

    dokładnie o coś takiego mi właśnie chodziło o liczniki tych walk

    natomiast przypominajka była pomyślana głównie z myślą o początkujących graczach, którzy tego jeszcze nie pamiętają i żeby potem nie było bulwersów że coś tak stracili, a nie nie wiedzieli

    poza tym zawsze można dać to opcjonalnie do wyboru

    i pamiętaj że co tydzień masz przecież mega denerwującą wiadomość że ileś tam straciłeś ranku bo za mało walk, wiec ja wolę to dostać przed żeby zapobiec niż po fakcie. Plus jeszcze kilka innych tych wiadomości że obrona miejsca, itd jakoś nikt na ten spam się nie skarży

  4. #4
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    687
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    Ponieważ mało co powoduje tyle negatywnych emocji co arena, z jednej strony niektórzy wkurzają się ponieważ nie ma z kim walczyć, inni z kolei z tego powodu że walki na arence w niechcianych momentach utrudniają grę, to parę moich przemyśleń dotyczących usprawnienia tej funkcjonalności.

    Czemu jest mało graczy walczących ? Raz że ta funkcjonalność jest bardzo źle reklamowana, dwa jest opłacalna tylko dla nielicznych, a trzy prowadzi do poważnych utrudnień w normalnym graniu. Po kolei co można usprawnić.


    A. Pomysł odblokowania poziomów za które są nagrody

    Najważniejsza rzecz to znieść te chore limity poziomowe za które są nagrody za aktywność. Przecież to jest pierwsze co zabija arenę i zniechęca do walk. Dlatego walczą tylko nieliczni starzy wyjadacze, najczęściej z wieloma postaciami i poblokowanymi poziomami. Ktoś grający normalnie pod fabułę to nie ma żadnych szans żeby coś tam osiągnąć i się zachęcić, bo zaraz wypada z tych poziomów, przecież 1 na 10 poziomów kiedy jest wynagradzany, potem wyższy lvl i znów 9 poziomów czekania.
    Jak już jest obawa że gra nie zarobi mf-ów na blokowaniu, to przecież można zrobić że za te kluczowe są większe nagrody niż za te pośrednie, ale nie może być tak jak teraz że ktoś walczy kilkadziesiąt walk w tygodniu (ja już mam w 9 dni prawie 90) i nie ma za to NIC. A ktoś inny zblokuje poziom, walnie jakieś 3 walki i od razy wielka aktywność i lecą żety. Przecież to jest patologia tej gry, nie wiem jak można było cos takiego bzdurnego wprowadzić.

    B. Pomysł wprowadzenia przypominajek i liczników walk do stoczenia.

    Bardziej zareklamować arenkę i dać tam jakieś podstawowe informacje, bo teraz nie ma nic. Nie wiem podświetlić ją albo wysłać graczowi pm-kę jak już wbije 5 lvl że może walczyć i że za to są nagrody.
    A jak już tam wejdzie to powinno być CZARNE na BIAŁYM ile walk musi stoczyć żeby dostać tą nagrodę za aktywność. Tak samo powinna być łatwo dostępna informacja ile walk jeszcze trzeba stoczyć żeby nie tracić za nieaktywność, nie każdemu będzie się chciało liczyć. A zresztą co ma liczyć, przecież nigdzie tam nie ma info w jakich okolicznościach traci sie rank jeśli się nie walczy. Ta druga informacja powinna się pojawiać też w formie pm-ki systemowej może sobota/niedziele – stocz x walk, bo inaczej stracisz rank za nieaktywność.


    C. Pomysł czasowego zawieszenia areny

    Wprowadzić coś to nie zmuszą do tych karnych walk w obronie jakiegoś TOP, albo dać to w formie opcjonalnej. Żeby gracz który chce zrobić wymiankę mógł na te powiedzmy 10-15 minut zablokować sobie walki na arenie i spokojnie to zrobić czy inny handel. Bo to jest normalnie mega wkurzające, człek nawet nie jest zapisany a gra go zmusza do walk w najbardziej niedogodnych chwilach.
    Oczywiście wiem, nie musze walczyć wcale, mogę sobie ranki zjechać na 1 czy 0 i mieć święty spokój i wielu tak robi. Ale przecież nie o to chodzi żeby walczyło 10 osób na krzyż, tylko żeby arena była bardziej popularna i powszechna. Bo potem płacze i spamienie bo nie ma z kim walczyć.



    To tyle, strasznie jest ta funkcjonalność niewykorzystana, ludzie stoją w Eterni i walczą żeby tylko walczyć, nawet czasami nie patrząc na poziomy, tak samo jak handlują dla samego handlu, a gra nie potrafi tego zupełnie wykorzystać i żeby nagradzać i zachęcać to tak naprawdę tylko zniechęca.
    Co do pomysłu C, jakby miało to wyglądać? Wchodzisz do gry blokujesz sobie arenę na 15 minut a potem uciekasz i nie walczysz? I ile razy można by to użyć?

    Jedynie fajnie było że osoby 65 + liczyły się tak samo jak 65, czyli tak samo jak przed zmianami, ale raczej nie wejdzie :/. Bo od czegoś są blokady poziomów .

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Co do pomysłu C, jakby miało to wyglądać? Wchodzisz do gry blokujesz sobie arenę na 15 minut a potem uciekasz i nie walczysz? I ile razy można by to użyć?
    To jest główny problem. Samo zawieszenie arenki byłoby korzystne z patrzenia przeciętnego gracza, bo mógłby sobie pójść robić coś innego, ale w praktyce oznaczałoby że co cwańsi graliby przez te 15 minut dziennie i potem znikali. Z drugiej strony: mamy system ELO obecnie, więc obrona topki nie spełnia swojego założenia (którym było "musisz być aktywny, by być w topce"), ja bym całkiem się jej pozbył. Obrona topki powstała w czasach przed automatyczną utratą rankingu co tydzień/dwa tygodnie, obecnie jest systemem przestarzałym.

  6. #6
    lejdis
    Konto usunięte
    Co do pomysłu C to jest taki luźny pomysł, po pierwsze nie wiem jakie są możliwości techniczne gry pod tym względem: czy to ma być licznik sekundowy zatrzymywany na życzenie z jakimś nieprzekraczalnym czasem 10-15 minut w sumie czy też zatrzymanie na jakiś interwał stały powiedzmy 5 czy 10 minut jednorazowo czy powiedzmy dwukrotnie. To już są szczegóły.

    Ale za to wiem jedno, wielokrotnie poprzez arenkę traciłam coś w grze, czy to się wymianki rozsypywały bo jeden walczył 20 minut a ludzie poszli w tym czasie, albo 3 garu się zrobiło a przed 4 walka i się traci bo nikt nie będzie tyle czekał, itd
    Albo handel kilka minut się coś tam pokazuje, ustala, itemki i cenę zgrywa i kiedy juz ma dojść do transakcji to arena i wszystko poszło w ....

    I po każdym takim przypadku odechciewa się coraz bardziej takiej arenki, bo to jest jak kiedyś antybristler mawiał karanie za to że się jest dobrym. I wielu wybiera jedyna skuteczną obronę przed tym i nie walczy wcale.

    Zresztą wszystkie te pomysły są ze sobą powiązane, bardziej przejrzysty system z licznikiem walk powinien zachęcić graczy tym bardziej jak do tego nagrody za aktywność dojdą na każdym poziomie.

    I przestańcie się bać, wiem ze każdy swoich interesów pilnuje i na te blokady patrzy, ale przecież można zrobić że za te blokowane poziomy jest 100% jak teraz, a za te pozostałe powiedzmy 70-80%, bo to sa jakieś mniej ważne przejściowe poziomy. Ale to co jest teraz 100% dla blokujących i 0% nagród dla pozostałych to jest chore. I jak już pisałam w innym wątku, chętnie bym się dowiedziała kto na taką głupotę wpadł

    I mimo że od zawsze walczę na kilku postaciach, czasami mam 2-3 postki non stop zapisane, a bywały że i 4, to brak przejrzystej informacji co się za to ma i co trzeba jeszcze zrobić żeby dostać więcej powoduje ze podchodzę do tego bardzo lekko i wolę stracić w niedzielę za nieaktywność niż szukać niewiadomo czego. Raczej ejstem typowym graczem pod fabułę, który się jeszcze doszczętnie do arenki nie zniechęcił. Oczywiscie do czasu.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Propozycja A zabije PvP na max lv. Jeżeli ktoś chce walczyć PvP i mieć z tego profity - zostaje na 65 lv. Jak ktoś chce mieć nieuczciwą przewage nad innymi wynikającą z większej ilości punktów do rozdania oraz większych obrażeń run/kamieni - nie będzie miał za to bonusów z racji PvP.

    Chcesz grać PvP - zostajesz na 65 lv. Kropeczka.

    Propozycja B nie jest potrzebna. Arena jest dobrze widoczna. Jest też dobrze odpisana (wystarczy kliknać w nazwę ligi). Czy naprawdę ktoś nie wie, że arena istnieje, można na niej walczyć itd?

    Propozycja C jest niby ok, ale jak ma to pomóc w zwiekszeniu ilości walk na arenie?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    To jest główny problem. Samo zawieszenie arenki byłoby korzystne z patrzenia przeciętnego gracza, bo mógłby sobie pójść robić coś innego, ale w praktyce oznaczałoby że co cwańsi graliby przez te 15 minut dziennie i potem znikali.
    Najcwańsi po prostu nie wchodzą do gry w ogóle

  8. #8
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Propozycja A zabije PvP na max lv. Jeżeli ktoś chce walczyć PvP i mieć z tego profity - zostaje na 65 lv. Jak ktoś chce mieć nieuczciwą przewage nad innymi wynikającą z większej ilości punktów do rozdania oraz większych obrażeń run/kamieni - nie będzie miał za to bonusów z racji PvP.

    Chcesz grać PvP - zostajesz na 65 lv. Kropeczka.
    jakim cudem ma zabić ? przecież zostanie dokładnie tak jak jest teraz, jedyna zmiana że walczący na tych nierankingowych poziomach kilka żetów więcej przygarną.
    A o jakiej nieuczciwej przewadze mówisz ? Przecież nikt nikogo nie zmusza do walk z wyższym lvl ?

    A że teraz jest nieuczciwie to tego oczywiście nie widzisz, żeby to spostrzec to trzeba patrzeć zdecydowanie dalej nic czubek swojego nosa. Grasz dłużej, masz większe doświadczenie, więcej kasy za którą możesz kupić lepszy eq i przez dłuższy czas go możesz zbierać, czyli naturalną koleją rzeczy jest awans na wyższe poziomy a nie sztuczne blokowanie poziomów żeby to swoją nieuczciwie zyskaną przewagę do tego jeszcze kupioną wykorzystywać w walkach z innymi graczami którzy grają zdecydowanie krócej.

    Propozycja C jest niby ok, ale jak ma to pomóc w zwiekszeniu ilości walk na arenie?
    chociażby w ten sposób że nie będzie zniechęcać osób, którzy chętnie by powalczyli ale pewne upierdliwe minusy ich od tego powstrzymują, pisałam o nich przecież

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    jakim cudem ma zabić ? przecież zostanie dokładnie tak jak jest teraz, jedyna zmiana że walczący na tych nierankingowych poziomach kilka żetów więcej przygarną.
    A o jakiej nieuczciwej przewadze mówisz ? Przecież nikt nikogo nie zmusza do walk z wyższym lvl ?

    A że teraz jest nieuczciwie to tego oczywiście nie widzisz, żeby to spostrzec to trzeba patrzeć zdecydowanie dalej nic czubek swojego nosa. Grasz dłużej, masz większe doświadczenie, więcej kasy za którą możesz kupić lepszy eq i przez dłuższy czas go możesz zbierać, czyli naturalną koleją rzeczy jest awans na wyższe poziomy a nie sztuczne blokowanie poziomów żeby to swoją nieuczciwie zyskaną przewagę do tego jeszcze kupioną wykorzystywać w walkach z innymi graczami którzy grają zdecydowanie krócej.



    chociażby w ten sposób że nie będzie zniechęcać osób, którzy chętnie by powalczyli ale pewne upierdliwe minusy ich od tego powstrzymują, pisałam o nich przecież
    Chcesz aby były żetony za bycie 70 poziomem i walczenie na arenie z 65 ( bo tam na dole nie ma z kim walczyć ) ? xD To jest 50 punktów przewagi, tak, jakby ta osoba miała 2 sztuki eq +8, a ty dwie +0.

  10. #10
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Chcesz aby były żetony za bycie 70 poziomem i walczenie na arenie z 65 ( bo tam na dole nie ma z kim walczyć ) ? xD To jest 50 punktów przewagi, tak, jakby ta osoba miała 2 sztuki eq +8, a ty dwie +0.

    nie, chcę żeby żetony dla aktywnych były dla tych naprawdę aktywnych niezależnie od poziomu, czyli też dla poziomu 11, 12, 13 ... itd
    Dla każdego kto walczy a nie tylko dla wybrańców sztucznie zamrażających poziom

    Nie wiem jakie masz obawy z powodu przewagi, przecież nie chodzi mi o to żeby wyższy lvl mógł atakować niższy, ja w tej chwili będąc na 67 mogę zaatakować 67-73, nie mam możliwości bicia 61-66 i tak to nadal pozostanie.

    Ale tu to Cię chyba zszokuję, nawet teraz są żetony jak 70 walczy z 65, wystarczy spojrzeć w swoje walki

    https://mfo3.pl/r/b92753d59

    Jakoś te wyimaginowane 50 pkt przewagi Ci nie przeszkadzało, nawet w kilku walkach.

    Bardzo fajnie tu ujął musaraj

    Chcesz grać PvP - zostajesz na 65 lv. Kropeczka.
    ja bym to nawet rozszerzyła i idąc tym tokiem rozumowania i podzieliła graczy na tych od pvp z poblokowanymi lvl i całą resztę od normalnej gry. Wiadomo ci od pvp maja zyski z powodu żetonków z kupowanej aktywności na arenie, to żeby to zrekompensować zróbmy dla nich ZERO dropa z mini.

    I mamy jasne przesłanie panie musaraj

    Chcesz bić mini-bossy - nie blokujesz się na 65 lv. Kropeczka.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    nie, chcę żeby żetony dla aktywnych były dla tych naprawdę aktywnych niezależnie od poziomu, czyli też dla poziomu 11, 12, 13 ... itd
    Dla każdego kto walczy a nie tylko dla wybrańców sztucznie zamrażających poziom

    Nie wiem jakie masz obawy z powodu przewagi, przecież nie chodzi mi o to żeby wyższy lvl mógł atakować niższy, ja w tej chwili będąc na 67 mogę zaatakować 67-73, nie mam możliwości bicia 61-66 i tak to nadal pozostanie.

    Ale tu to Cię chyba zszokuję, nawet teraz są żetony jak 70 walczy z 65, wystarczy spojrzeć w swoje walki

    https://mfo3.pl/r/b92753d59

    Jakoś te wyimaginowane 50 pkt przewagi Ci nie przeszkadzało, nawet w kilku walkach.

    Bardzo fajnie tu ujął musaraj



    ja bym to nawet rozszerzyła i idąc tym tokiem rozumowania i podzieliła graczy na tych od pvp z poblokowanymi lvl i całą resztę od normalnej gry. Wiadomo ci od pvp maja zyski z powodu żetonków z kupowanej aktywności na arenie, to żeby to zrekompensować zróbmy dla nich ZERO dropa z mini.

    I mamy jasne przesłanie panie musaraj

    Chcesz bić mini-bossy - nie blokujesz się na 65 lv. Kropeczka.
    Tak, atakuję 70 poziom na arenie ale mam dosyć małe szanse na wygraną, przynajmniej o wiele mniejsze, niż gdyby ta osoba była na 65- oczywiście tylko dla żetonów, atakuję każdego kogo mam na arenie.

  12. #12
    lejdis
    Konto usunięte
    Rozumiem, przecież też jestem za tym żeby były żetonki za regularne walki na arence

    nie rozumiem tylko tego punktu

    *poziom rankingowy, który uprawnia do bonusu to jeden z poziomów: 20, 30, 40, 50, 65.

    co to ma dać niby ? Przecież to jest opcja tak naprawdę uwsteczniająca grę, bo ogranicza liczbę potencjalnych użytkowników areny.

    Poza tym nie ma się co tak panicznie bać i koncentrować tylko na 65 lvl, zaraz ponoć ma wejść Nordia i ludzie zaczną iść w górę. I pvp padnie bo za te przejściowe lvl znowu nie będzie nagród i trzeba będzie czekać az się kolejny ten rankingowy wbije: 80 czy 85 lvl ?

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    Rozumiem, przecież też jestem za tym żeby były żetonki za regularne walki na arence

    nie rozumiem tylko tego punktu

    *poziom rankingowy, który uprawnia do bonusu to jeden z poziomów: 20, 30, 40, 50, 65.

    co to ma dać niby ? Przecież to jest opcja tak naprawdę uwsteczniająca grę, bo ogranicza liczbę potencjalnych użytkowników areny.

    Poza tym nie ma się co tak panicznie bać i koncentrować tylko na 65 lvl, zaraz ponoć ma wejść Nordia i ludzie zaczną iść w górę. I pvp padnie bo za te przejściowe lvl znowu nie będzie nagród i trzeba będzie czekać az się kolejny ten rankingowy wbije: 80 czy 85 lvl ?
    80 lvl będzie maksalnym. Wytłumaczę ci, o co chodzi twojemu rozmówcy. Obecnie bycie 70 lvlem na arenie się nie opłaca, więc większość takich graczy blokuje lvl, żeby grać na 65 lvlu i mieć równe szanse, ale w zamian zgarniać żetki. Mus i ques boją się, że odblokowanie żetów powyżej maxa zachęci wbijanie lvli powyżej jego, co spowoduje, że na 65 lvlu nie pozostanie praktycznie nikt, bo lepiej będzie mieć przewagę poziomową i żetony.
    Nie twierdź, że "tak by nie było", bo to był jeden z powodów owych zmian.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    Chcesz bić mini-bossy - nie blokujesz się na 65 lv. Kropeczka.
    Dla mnie nie problem, niech fabulaki mają też coś takiego dla siebie, co nie jest dla pvpowców.

    - - - - - - - - - -

    Ale co wy na to:
    Niech wrócą żetony na lvle pomiędzy poziomami pvp, ale nie powyżej maksymalnego.

  14. #14
    A.
    Dla max lv+ może zostać odblokowane, bo brak ujęcia w rankingach to wystarczająca kara dla kogoś, kto by chciał walczyć na serio, a nie po żetony. (ogólnie trochę śmieszkowo, bo na 67lv mam więcej walk niż na 65lv, więc kryterium poziomu do zaatakowania kogoś, nie jest istotne).
    Na low lv to byłoby dość niefajne, bo:
    1. Bardziej by się opłacało zostać na 21, 31/32, 41/42/43 levelu, co by sprawiało, że osoby, które zablokowały poziom byłby karane.
    2. Doszłoby do podzielenia puli graczy na większą ilość poziomów, co przy małej ilości czy nie jest dobre.

    Ale co wy na to:
    Niech wrócą żetony na lvle pomiędzy poziomami pvp, ale nie powyżej maksymalnego.
    O tak jestem za, ale za czymś dokładnie przeciwnym

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Niech wrócą żetony na lvle pomiędzy poziomami pvp, ale nie powyżej maksymalnego.
    O tak, grindowanie na 33 czy 51 poziomie <3

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •