Zobacz wyniki ankiety: jestem na

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    31 72.09%
  • nie

    12 27.91%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Temat: Zniesienie limitu slotów postaci.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Zniesienie limitu slotów postaci.

    Tak jak w temacie, proponuję zdjęcie limitu slotów. Oczywiście wciąż z rosnącą ceną za każdy kolejny slot, tak jak teraz. Tomi dużo zarobi, a ja będę mógł mieć 12 postaci, tak jak bym chciał, wszyscy wygrywają. Ofc oprócz biedaków, co będą narzekać, że p2w, bo jak odblokuję sobie mini, to mam ich więcej od nich.

    Ew. wersja bardziej przychylna dla biedaków normalnych graczy, zwiększyć limit do np 10.

    PS Propozycja jak najbardziej na poważnie. Pisałem ją tak, że jakiś mod mógłby uznać, że trolluję, ale serio byłoby spk, gdyby to wprowadzić, a pewnie nie ja jeden bym dokupił więcej slotów, bo żal mi kasować stare postki.

  2. #2
    Azekar
    Konto usunięte
    Wyborna propozycja. Zapewne nie skorzystam, ale na tak, bo i Tomasz zadowolony i gracze, którzy chcą mnożyć postacie, jak króliki.

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Na tak, chociaż

    Oczywiście wciąż z rosnącą ceną za każdy kolejny slot
    W pewnym momencie cena byłaby astronomiczna, więc może 7 i każda kolejna po prostu 300/400/500 MF bez dalszego wzrastania.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Na tak, chociaż



    W pewnym momencie cena byłaby astronomiczna, więc może 7 i każda kolejna po prostu 300/400/500 MF bez dalszego wzrastania.
    Chodzi właśnie o to, żeby nie każdy miał 12 postaci.
    Na tak.

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Jestem za naprawdę to bardzo ciekawa i miła propozycja fajnie, by to można wykorzystać np: na dalszą fabułę, by każde postacie miały każdy lvl rankowy chodziasz dopiero w przyszłości jak będzie minimum max 100 lvl, ale oprócz tego i tak fajna propozycja

  6. #6
    może komuś się przydać, posiadanie dużej ilości postaci było fajne

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2016
    Postów
    39
    Jestem na tak, ja mg zrobić max. 3 postacie, a dalsze kosztują za mf

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Wstrzymuję się od głosu.

    Z jednej strony nie ma problemu, bo szybki wzrost ceny ograniczy jakiekolwiek nadużycia. Z drugiej strony - nie wykluczy ich w całości. Limit slotów postaci to coś, w czym osobiście bałbym się grzebać, choć nie jestem w stanie jakoś logicznie wytłumaczyć czemu. Ot, instynkt samozachowawczy.
    Poza tym dla mnie osobiście limit slotów postaci sprawia, że tę grę da się w pewnym sensie "ukończyć". Mając nielimitowaną liczbę postaci zawsze będziemy mieć kolejną do wyexpienia na max. lv
    Co nie zmienia faktu, że to wciąż dobra propozycja.

  9. #9
    Pod kątem PvP:
    Na ten moment mamy 6 slotów:
    1x na 20/30/40/50/65/80lv - nie da się zrobić już postaci na wszyskie przedziały + postaci pod jak najwyższy max lv.
    Więc dodanie jednego slota byłoby chyba dość pożądane.

    Pod kątem Fabuły:
    Możliwość wykonywania jendnorazowych czynności dziennych więcej o x razy(w zależności od ilości postaci), ale:
    a) Wymaga to ogromu zasobów - ubranie wszystkich postaci/czasu potrzebnego na wylevelowanie i środków
    b) Z tego co widzę istnieje trend ograniczający akcje, blokujący na poziomie konta. Więc możliwości wykorzystania tego spadają. Chyba już minął czas, gdzie posiadanie dużej ilości postaci na max_lv daje wymierną przewagę. Tu chyba istnieje możliwośc abusowania pod kątem zwiększenia szybkości tworzenia nowych postaci i przechodzenia początkowej części fabuły dla relatywnie wysokich nagród za mały koszt eny. Ale czy zwróci to koszt chyba nawet tysięcy MF, wrzuconych w to?

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Pod kątem Fabuły:
    Możliwość wykonywania jendnorazowych czynności dziennych więcej o x razy(w zależności od ilości postaci), ale:
    a) Wymaga to ogromu zasobów - ubranie wszystkich postaci/czasu potrzebnego na wylevelowanie i środków
    b) Z tego co widzę istnieje trend ograniczający akcje, blokujący na poziomie konta. Więc możliwości wykorzystania tego spadają. Chyba już minął czas, gdzie posiadanie dużej ilości postaci na max_lv daje wymierną przewagę.
    Ten czas nie tyle minął, co jeszcze nie nadszedł. Jeżeli w Nordii będzie miniboss typu Jaszczur - czyli odnawialny bez respienia i do bicia już na 65 lv to osoby z wieloma postaciami na max lv wystrzelą ponad inne o kilka długości.
    Teraz wiele postaci na max. lv nie daje tak dużo, bo EQ z bossów 24h nie jest wiele warte, zwłaszcza w porównaniu z EQ z bossów respionych, zresztą zarówno Bogini jak i Jaszczur to mocno rng bossy których nikt nie chce bić.

  11. #11
    Myślę, że limity można sukcesywnie zmieniać wraz z dodatkowymi aktualizacjami fabularnymi dodającymi nowe miasta, tym bardziej, że im dalej, tym te różnice będą coraz to bardziej widoczne

  12. #12
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    No ale z drugiej strony przedmioty staną się bardziej dostępne. Pamiętam jak ostatnio próbowałem złożyć sobie secik na 50, bodajże szukałem garudziej bransolety to dosłownie tygodniami nie mogłem się doszukać ani jednej takowej na aukcjach.

  13. #13
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stanisław Wielki Zobacz post
    Nie wiem jakim cudem nie mogłeś znalezć bransy garudy kiedy na targu jest tego pełno. A co do twojej wypowiedzi to jeśli każdy będzie miał 10 postaci 65lv i dziennie bedzie bił na każdej przykładowo żółwia/garu/boginie to łatwo będzie mógł zarobić, przez co zniechęcą się do gry nowi gracze ponieważ będą uważali że nigdy nie osiągnął nic.
    bzdura, nic nie będzie można zarobić, bo będzie nadpodaż itemków a kupców niewielu, bo każdemu będzie z tylu postaci leciało. To co teraz jest na niektóre itemki 1-30 lvl +0/+1 że bardziej się opłaca sprzedawać od ręki u pociary niż sobie slota na targu blokować i liczyć na tych kilka tys ewentualnego zysku.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Tak jak mówiłem, jedynym sensownym argumentem przeciw tej propozycji jest liczba mini.
    Jak dla mnie można by ograniczyć liczbę bić konkretnych mini dziennych do max. 6 na konto, ale to takie bawienie się w szukanie sobie powodów do tego, czemu propozycja za trudna do wykonania. Jak jestem w pełni za takim ograniczeniem, to nie uważam, że powinno być to robione na zasadzie "ALBO OGRANICZENIE, ALBO NIE WPROWADZAMY PROPOZYCJI".

    Co do abusowania low lvli, teraz też można, czemu nikt oprócz Ciapka tego nie robi?

  15. #15
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Zamiast blokowania mini i innych upośledzeń postaci, które musimy dodatkowo kupić za niemałe kwoty, wystarczy po prostu zwiększyć limit, zamiast go usuwać. Myślę, że 8 spokojnie by wystarczyło – tak jak jest na serwerze testowym.
    czemu propozycja za trudna do wykonania.
    To akurat nie jest w tej chwili trudne ani nawet upierdliwe. Czasu też jakoś dużo nie zajmie bo i dotyczyłoby to zapewne mini w późniejszych miastach, bo przecież nie z Dilli.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •