Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Urozmajczenie biulytenu

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410

    Urozmajczenie biulytenu

    Przepraszam bardzo za głupie błędy ortograficzne powinno być:
    Urozmaicenie Tablicy Ogłoszeń
    troche zepsułem, ale mam nadzieje, że przynajmniej propozycja bedzie dobra


    Cześć zauważyłem, że coś rzadko jest używane w ogóle słabo jest z tą tablicą ogłoszeń mam kilka propozycji, które by przynajmniej pomogły ożywić tej tablicy, ponieważ on jest taki jakby powiedzieć wskrócie słaby i mało komu się chce choćby sprawdzić. Oczywiście pewnie jest tak, że kilka osób czy może więcej z tego korzystają. Przepraszam jeśli się mylę, bo jeszcze nie jestem w Devos, ale dobra po prostu mam pare propozycji, które by można dodać, bo dla większości graczy jest bardzo nieużyteczny

    Chciałbym, żeby była zmieniona ikonka nad tą tablica zamiast znaku zapytania, że np jak jakiś gracz doda cos to tablicy i bedzie sie coś znajdować to, żeby pokazywałaby się na Ciemno niebieskim czy Zielonym lub innym widocznym fajnym kolorem znak ,,!'' tylko że grubszym, która oznacza, że jakiś gracz chce tam pomocy lub wymiany. Ale gdyby nic sie nie znajdowało to wróciłoby to znaku zapytania

    Tak samo mogłoby być też już być podczas dialogu, że np w langeburgu jest napisane:

    (Godzina 15:44)

    Mięsożer
    Gomez
    itp

    wszystko na biało (brak)

    I jak jakiś gracz o godzinie 16:00 zawiesi biuletyn na Gomezie to oznaczałoby jedno z nich na Zielono

    (godzina 16:00)

    Mięsożer
    Gomez (na zielono)
    itp...

    reszta biała

    w sensie:

    Zielony - Ktoś w tym temacie zawiesil biuletyn
    Biały- Wiadomo brak by oznaczał

    To głównie poświeciłoby czas szukania, żeby się nie męczyli klikaniem i przewijaniem dialogu, by wszystkie przeszukać oraz byłby bardziej wygodny i lepszy, przez co może zwracałoby choć trochę więcej uwagi na graczy, którzy JESZCZE z tego korzystają, by mieć pomoc lub wymianę. A przez to może bardziej byłby używalny.

    EDIT: Musiałem poprawić te błedy ortograficzne
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 27-05-2020 o 21:32

  2. #2
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    To powinno być zrobione tak jak zrobiło się z arena walki
    dodać kartę "Wymiany" i tam na spokojnie wpisywać czy coś się wymieni czy pomoże.

  3. #3
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Bardzo ciekawa propozycja, dodałbym do tego możliwość wchodzenia w Tablicę ogłoszeniową, bez konieczności kupowania biulytenu, albo zrobić tak jak powiedział mój przedmówca, by się wybierało miasto i jakie mini chce się wymieniać

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •