Zobacz wyniki ankiety: Ulubiony miniboss

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zielony Jaszczur

    2 8.33%
  • Brązowy Olbrzym

    2 8.33%
  • Bogini Dnia i Nocy

    2 8.33%
  • Skrzydlaty Demon

    1 4.17%
  • Czarna Wdowa

    6 25.00%
  • Kraken

    3 12.50%
  • Necron

    4 16.67%
  • Amaterasu

    4 16.67%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Minibossy z Devos

  1. #1

    Minibossy z Devos

    Witam.
    Chciałbym poznać opinie innych graczy, na temat minibossów w Devos.
    Zapraszam do zagłosowania w ankiecie i uzasadnienia swojego wyboru.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Szczerze, myślałem nad Krakenem/Boginią/Necronem, ale ostatecznie wybrałem Necrona, ponieważ bardzo często dropi itemy, dodatkowo jest łatwy do pokonania automatycznie (Materac jest dużo trudniejszy, i o wiele mniej opłacalny). Gdy ma się ekipę na Necrona (stoi się w różnych miejscach i czeka na pojawienie się go) to codzienny zarobek wynosi ok. 2-4 zwykłe itemy i ok. 2 unikaty, które mogą dropnąć z plusem (przykłowo jeśli dropnął czarcie buty czysto w lucka zarobek jest duży).

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Olbrzym najlepszy, miły mini który nie ma jakichś głupich mechanik, czy zdolek które mogą zabić cały team z pozycji 4x Full HP. Kojarzę głównie z solowania, ale w grupie też jest porządnym mini. Gdyby był jeszcze 24 nawet kosztem mniejszego respu przez Gnomy/mniejszego dropu, to byłby już idealny.
    Reszta jest po prostu wredna na różne sposoby, może po za Krakenem, ale wolę Olbrzyma bo tego zabijesz sam i nie musisz szukać nikogo do pomocy.

  4. #4
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stanisław Wielki Zobacz post
    Szczerze, myślałem nad Krakenem/Boginią/Necronem, ale ostatecznie wybrałem Necrona, ponieważ bardzo często dropi itemy, dodatkowo jest łatwy do pokonania automatycznie (Materac jest dużo trudniejszy, i o wiele mniej opłacalny). Gdy ma się ekipę na Necrona (stoi się w różnych miejscach i czeka na pojawienie się go) to codzienny zarobek wynosi ok. 2-4 zwykłe itemy i ok. 2 unikaty, które mogą dropnąć z plusem (przykłowo jeśli dropnął czarcie buty czysto w lucka zarobek jest duży).
    Nie pisz, jak się na czymś nie znasz. Materacu bije Necrona pod każdym względem. Nie trzeba jej szukać, jej drop eq jest o wiele lepszy niż Necron, dropi kilka razy więcej AP, a do tego nabite gemy v2, więc dropiąc taki gem oszczędzasz jakieś 3 miesiące czasu, które poświęciłbyś na nabijanie go. Przy okazji wygrana z nią rekompensuje koszty walki nawet jeśli nic ciekawego Ci nie dropnie, a Necron tego nie robi.
    Co do tematu Wdowa, bo łatwa do ubicia i ma dość spoko drop.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał Zael Zobacz post
    Nie pisz, jak się na czymś nie znasz. Materacu bije Necrona pod każdym względem. Nie trzeba jej szukać, jej drop eq jest o wiele lepszy niż Necron, dropi kilka razy więcej AP, a do tego nabite gemy v2, więc dropiąc taki gem oszczędzasz jakieś 3 miesiące czasu, które poświęciłbyś na nabijanie go. Przy okazji wygrana z nią rekompensuje koszty walki nawet jeśli nic ciekawego Ci nie dropnie, a Necron tego nie robi.
    Co do tematu Wdowa, bo łatwa do ubicia i ma dość spoko drop.
    Miałem kiedyś 65lv, i gdy biłem Necrony prawie zawsze leciała jakaś część uzbrojenia, a materac rzadko da nabity gem, lub szkatułkę, a do tego często się pada na manu.

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie pisz, jak się na czymś nie znasz.
    Nie trzeba jej szukać
    To akurat wada
    jej drop eq jest o wiele lepszy niż Necron
    Necron: dropi 12 różnych unikatów
    Amaterasu: drop 0 unikatów
    dropi kilka razy więcej AP
    Zaledwie 3x więcej, zresztą kto bije minibossy dla AP?
    a do tego nabite gemy v2
    Dropi je mniej więcej tak często, jak wychodzi nowe miasto
    Przy okazji wygrana z nią rekompensuje koszty walki
    Piszesz takie głupoty, jakbyś w życiu nie walczył z Amaterasu...



    Aaaaa

  7. #7
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stanisław Wielki Zobacz post
    Miałem kiedyś 65lv, i gdy biłem Necrony prawie zawsze leciała jakaś część uzbrojenia, a materac rzadko da nabity gem, lub szkatułkę, a do tego często się pada na manu.
    Nie zmienia to faktu, że Materac>Necron pod względem dropu wszystkiego. Jak masz ludzi, którzy mają mózg i IQ większe niż marchewka to bez problemu zbijesz Materacu nawet w 2 osoby.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    [QUOTE=Zael;318556]Nie zmienia to faktu, że Materac>Necron pod względem dropu wszystkiego. Jak masz ludzi, którzy mają mózg i IQ większe niż marchewka to bez problemu zbijesz Materacu nawet w 2 osoby.[/Q

    Bez komentarza :/

  9. #9
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie pisz, jak się na czymś nie znasz.

    To akurat wada

    Necron: dropi 12 różnych unikatów
    Amaterasu: drop 0 unikatów

    Zaledwie 3x więcej, zresztą kto bije minibossy dla AP?

    Dropi je mniej więcej tak często, jak wychodzi nowe miasto

    Piszesz takie głupoty, jakbyś w życiu nie walczył z Amaterasu...



    Aaaaa
    Jakie koszty walki ponosisz z Materacem? Kilka potek i wody. Odnówki dropią z niej, nie wiem gdzie widzisz wadę w tym, że dany miniboss stoi w jednym miejscu. Najlepiej zróbmy tak, żeby każdy z nich poruszał się po całej mapie skoro stanie w miejscu jest wadą. Materacu dropi unikaty ze szkaty, z których masz gwarantowany drop od +3 do +8. x3 to wciąż kilka razy więcej i powiedz to ludziom, którzy biją ją w pierścieniu specjalisty

  10. #10
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zael Zobacz post
    Nie zmienia to faktu, że Materac>Necron pod względem dropu wszystkiego. Jak masz ludzi, którzy mają mózg i IQ większe niż marchewka to bez problemu zbijesz Materacu nawet w 2 osoby.
    Absurdalne głupoty. Udowadniałem, że drop z Amaterasu jest gorszy, a w dodatku są większe koszty walki.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post289519

    A od tego czasu Amaterasu dostała 2 nerfy do dropu AP.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Stanisław Wielki Zobacz post
    Miałem kiedyś 65lv, i gdy biłem Necrony prawie zawsze leciała jakaś część uzbrojenia, a materac rzadko da nabity gem, lub szkatułkę, a do tego często się pada na manu.
    Manu z materacu się nie pada, pod warunkiem, że wszyscy uczestnicy walki mają mózg.

    Osobiście lubię boginkę.

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Manu z materacu się nie pada
    Haha decymacja robi brr

  13. #13
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Wybieram Wdowę, gdyż jest jedynym mini-bossem w grze który ma obstawę

  14. #14
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    97
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Wybieram Wdowę, gdyż jest jedynym mini-bossem w grze który ma obstawę
    jako obstawę można uznać szereg szkieletów x2 przed smokiem mroku ;p

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Haha decymacja robi brr
    Dlatego potrzebny jest mózg, co by wziąć dodatek z mp i jeden gem hp plus.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Wybieram Wdowę, gdyż jest jedynym mini-bossem w grze który ma obstawę
    Też prawda, dość wyjątkowy mini.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •