Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 66.67%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 33.33%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [P2] Błąd gry

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    17

    [P2] Błąd gry

    Jestem w Devos na dachu gospody i nie mogę się ruszyć postacią

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jak się tam dostałeś? Po śmierci z jakimś konkretnym mobkiem / na jakiejś mapie?

    @Tomi/Proof: zerknijcie na tp po śmierci na amaterasu

  3. #3
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ighlight=dachu
    ta sama sytuacja

    - - - - - - - - - -
    Skoro zostałem wywołany do tablicy...
    TP po śmierci jest OK. Jeśli Farben wypadł na pole 10,5 to błąd jest najwidoczniej w funkcji TP do respawnu, który z nieznanej przyczyny raz na 100 lat zapisuje współrzędne gracza i do nich przenosi na mapę docelową. Żeby się dało to naprawić NA STAŁE to trzeba jakieś konkretny i spróbować opisać sytuację a nie "Jestem w Devos na dachu gospody"

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To jest powiązane właśnie z Amaterasu
    Nie jestem do końca pewien, czy dobrze pamiętam, bo to sytuacja sprzed 3 lat, ale:
    U mnie wyglądało tak, że połaziłem trochę po mapie z Amaterasu po tym, jak przegraliśmy (jest bug i czasami gra na to pozwala). Odświeżyłem stronę i po odświeżeniu byłem na dachu.
    Wciąż czasami zdarza mi się wizualne pozostanie na lokacji z Amaterasu po śmierci i za każdym razem próbuję łazić po i to wywołać, bo możliwe, że powiązane z tym chodzeniem po śmierci, ale dotychczas bezskutecznie.


    To teraz pytanie do Farbena, czy jego też nie wysłało do miasta od razu i czy po przegranej walce musiał odświeżyć stronę, bo wizualnie został na mapce z Amaterasu. A jeśli tak, to czy zaczął się ruszać
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 16-05-2020 o 19:36

  5. #5
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To jest powiązane właśnie z Amaterasu, u mnie wyglądało tak, że połaziłem trochę po mapie z Amaterasu po tym, jak przegraliśmy (jest bug i czasami gra na to pozwala). Odświeżyłem stronę i po odświeżeniu byłem na dachu.
    Jeśli to jakoś pomoże. Ja po odświeżeniu znalazłem się w normalnym miejscu respu po śmierci. Miało to miejsce dłuższy czas temu, myślę że bliżej pół roku. Taki sam błąd miał miejsce po śmierci z necronem, pojawiłem się w lewym dolnym rogu mapy na której z nim walczyliśmy (x3, nie pamiętam nazwy mapy), mogłem normalnie po niej chodzić, a po odświeżeniu byłem w devos na standardowym respie. To miało miejsce jeszcze wcześniej i jestem prawie pewien że to zgłaszałem.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    O właśnie, źle pamiętałem, jednak dokładnie tak to u mnie wyglądało, że po śmierci wysłało mnie do miasta, ale nie mogłem nic zrobić. Klikałem po mapie, żeby się ruszyć, ale postać wyglądała na zacięta w miejscu respawnu w Devos, a po odświeżeniu była już na dachu.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 17-05-2020 o 06:51

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Odblokowałem.
    Co do błędu - były już wcześniej podejmowane próby naprawy, ale nigdy nie udało się odnaleźć specyficznej przyczyny powstawania błędu. Jak widać nadal się zdarza, także poprzednie poprawki nie pomogły. Sprawdzimy nowe teorie dot. przyczyn powstawania błędu i może tym razem się uda.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •