Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [Inne] Problem z odbiciem

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2020
    Postów
    2

    [Inne] Problem z odbiciem

    Mam problem z: Problem z odbiciem

    Opis problemu:
    Siemka mam problem/nurtujące pytanie
    chodzi mi o zdolność odbicie patrząc na walki innych graczy gdy np: kalvador udeżył ich za 1200 hp oni odbiciem zadawali mu 1800
    jak mi zadaje 1800 to odbijam w niego 1400 czy to jest spowodowane i dlaczego gdy odbijam to odbijam mu mniej

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Bo masz mniejsze obrony. Wzór na obrażenia z odbicia:

    Ostatnie_otrzymane_obrażenia*(0.333*Większy_z_de fów + mniejszy_z_defów) / (0.333*Większy_z_defów + mniejszy_z_defów))

  3. #3
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał SwiStakk Zobacz post
    Mam problem z: Problem z odbiciem

    Opis problemu:
    Siemka mam problem/nurtujące pytanie
    chodzi mi o zdolność odbicie patrząc na walki innych graczy gdy np: kalvador udeżył ich za 1200 hp oni odbiciem zadawali mu 1800
    jak mi zadaje 1800 to odbijam w niego 1400 czy to jest spowodowane i dlaczego gdy odbijam to odbijam mu mniej
    Odbicie działa na takiej zasadzie ,że odbija ostatni zadany cios fizyczny biorąc pod uwagę deffy. Najlepiej abyś ubrał się full mag i wtedy próbował odbić.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Ale jeśli ubrał by się full mag, to by odbijało jeszcze mniej. Odbicie działa na takiej zasadzie, że im więcej masz obrony tym więcej odbijasz.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Stanisław Wielki Zobacz post
    Ale jeśli ubrał by się full mag, to by odbijało jeszcze mniej. Odbicie działa na takiej zasadzie, że im więcej masz obrony tym więcej odbijasz.
    Nie, wcale tak nie działa. Swojego czasu sporo odbijałem, więc polecam sposób EneDueRabe.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    No nie wiem czy odbijałeś, opis zdolności jest podobny do mojej odpowiedzi, przeczytaj dokładnie:
    "Siła odbicia wzrasta, gdy odbijający ma większą sumę obron od przeciwnika."

  7. #7
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Stanisław Wielki Zobacz post
    No nie wiem czy odbijałeś, opis zdolności jest podobny do mojej odpowiedzi, przeczytaj dokładnie:
    "Siła odbicia wzrasta, gdy odbijający ma większą sumę obron od przeciwnika."
    Zobacz na wzór na obrażenia z odbicia, znajduje się on 2 posty nad twoim, ale skoro to za dużo to nawet Ci podlinkuję. link
    Suma obron, czyli obrona i obrona magiczna się liczy.
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 12-05-2020 o 14:42

  8. #8
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał Stanisław Wielki Zobacz post
    Ale jeśli ubrał by się full mag, to by odbijało jeszcze mniej. Odbicie działa na takiej zasadzie, że im więcej masz obrony tym więcej odbijasz.
    Obrona magiczna działa bardziej efektywnej od Obrony.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Obrona magiczna działa bardziej efektywnej od Obrony.
    Drobne uściślenie - niższa obrona działa bardziej efektywnie. Jak się pójdzie pod obronę magiczną, to zwykła obrona będzie efektywniejsza.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Drobne uściślenie - niższa obrona działa bardziej efektywnie. Jak się pójdzie pod obronę magiczną, to zwykła obrona będzie efektywniejsza.
    Actually, to zależy. Jeśli zależy ci na współczynniku odbicia, to owszem. Jeśli na obrażeniach, to rosnąca obrona fizyczna przy reszcie statystyk stałej ZAWSZE będzie działać na niekorzyść.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •