Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [Inne] punkty drużyny

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2020
    Postów
    1

    [Inne] punkty drużyny

    Mam problem z: punkty drużyny

    Opis problemu:
    miałam drożynę ,były tam jakieś punkty i staty ,zmieniłam nazwę wszystko zniknęło ,teraz nic nie nabija 0 wszystkiego,zakładałam nową i dalej 0000
    tak czy owak jakieś punkty powinny lecieć,czy to wina nazwy czy czegoś innego ?

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Jakie punkty?

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Zakładam, że mówiąc o punktach drożyny masz na myśli te widniejące na samym dole statystyk drużyny.

    1. Punkty rankingowe drużyn są totalnie bezużyteczne i absolutnie nic nie znaczą.
    2. Każda drużyna ma na start 50 punktów rankingowych (poniżej tylu też nie da się zejść, 50 to takie zero bezwzględne) + bonusowe "zaoszczędzone" przez zakładającego drużynę. Te bonusowe można pozyskać uprzednio wychodząc z drużyny posiadającej jakieś punkty ponad te 50.
    3. Można je zyskiwać na 2 sposoby: walcząc z innymi drużynami pojedynki oraz przyjmując do drużyny postacie z zaoszczędzonymi punktami (działa to tak jak w przypadku zakładania drużyny).
    4. Twoja drużyna (jak i wcześniejsze) mają 50 punktów, czyli tyle ile powinny mieć.
    5. Nigdy nie walczyłeś pojedynku drużynowego, ani nie byłeś w drużynie posiadającej ponad 50 punktów rankingowych. Ergo, nie masz absolutnie żadnych "ciążących" na tobie punktów. Nic nie możesz stracić.
    6. Nazwa drużyny nie wpływa na ilość punktów, nic ci nie zniknęło.

    Także żadnych punktów nie straciłeś, ani nigdy nawet nie zyskałeś. Poza tym, to one absolutnie nie mają znaczenia. No i nie zakładaj 3 tematów z tą samą treścią

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •