Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za podkręceniem dropu ze Szczurołaka bądz za zniesieniem dziennego limitu?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za podkręceniem dropu

    7 21.88%
  • Tak, jestem za zniesieniem dziennego limitu

    18 56.25%
  • Nie, jest dobrze tak jak jest

    7 21.88%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Podkręcenie dropu ze Szczurołaka

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367

    Podkręcenie dropu ze Szczurołaka

    Witam, proponuje podkręcić drop ze Szczurołaka bo jak wszyscy wiemy jest on beznadziejny, a szansa na wydropienie dobrego przedmiotu stosunkowo mała. Samego eq nie ma praktycznie na rynku, i wiem to z autopsji ponieważ poluje na komplet już ponad miesiąc a nadal brakuje hełmu (chociażby zerówki) a jak już jest to w cenach w większości zawyżonych i nieosiągalnych przez większość graczy (np takich którzy zaczęli grę stosunkowo niedawno). Zawsze jest też druga opcja taka jak zwiększenie dziennego limitu bicia szczurołaka.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    drop jest taki sam jak w przypadku innych mini wiec na nie, po prostu zniesienie limitu 1 dziennie( bo chyba taki jest) powinno bardziej spopularozywac tego minibosa

  3. #3
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    moge ci sprzedac helm +0 za 200k chodz do ete kumplu
    Ostatnio edytowane przez Naishukketsu ; 02-05-2020 o 01:23

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    mój temat z 2018-2019, brak odpowiedzi kogokolwiek z "góry", wszyscy chyba o tym minibossie zapomnieli

    ja jestem za zlikwidowaniem limitu dziennego szczurołaków i tyle, wszystko inne niech zostanie tak jak jest

  5. #5
    Na nie, po co to komu.
    W tej grze potrzebne są większe i bardziej znaczące zmiany, np. podbicie kosztu many drenażu bo jest za niski.

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Zawsze jest też druga opcja taka jak zwiększenie dziennego limitu bicia szczurołaka.
    +2137

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Na nie, po co to komu.
    W tej grze potrzebne są większe i bardziej znaczące zmiany, np. podbicie kosztu many drenażu bo jest za niski.
    Co komu da koszt zmiany mp w drenażu? Balans w czerwcu wkońcu po coś był. A co do twojego "na nie" to się z tym nie zgadzam. Obecnie Szczurołak jako miniboss który respi się 1 raz dziennie jest kompletnie beznadziejny, a samo skompletowanie eq z zerówkami to koszmar + horrendalnie wysokie ceny tego oto eq dają praktycznie niemożność dalszego rozwoju kosztem np "pvp" bo żeby chociaż wbić brąz trzeba posiadać te o to eq, bo jak nie to inaczej zmiażdzą Cię na arenie. No i zapomniałbym o bossach, ehem no tak.

    - - - - - - - - - -

    Albo też może być opcja zniesienia limitu dziennego kosztem np: samoistnego atakowania szczurów. Obecnie wszystkie mini-bossy są bardziej opłacalne od Szczurołaka. Do Żółwia jest blisko, dropi mikstury, gemy, zdolności, a do Szczura od tepa masz 100m, i w dodatku na wymianie zdarza się często że nic nie poleci. Ponadto Szczury są beznadziejne do expienia, a jest 100x lepszych expowisk z mini-bossem z respem, dajmy np Wampirzyce która i to dropi fajne zdolki, i same Wampiry też są świetnym expowiskiem.

  8. #8
    Azekar
    Konto usunięte
    Sam % dropu jest okej. Zniesienie limitu rozwiązałoby całkowicie problem.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Sonorus Zobacz post
    Albo też może być opcja zniesienia limitu dziennego kosztem np: samoistnego atakowania szczurów.
    Nie, bo uduszę osobiście. Swojego czasu Szczurołak był jedynym bossem którego biłem, bo można było sobie go odpalić w tle i wrócić po 3 godzinach i był ubity

    Jeżeli, czysto hipotetycznie, doszłoby do zdjęcia limitu dziennego, to oczywiście wymagania w ilości ubitych potworków poszłyby w górę. Ale skoro tego tak bardzo chcecie...

    - - - - - - - - - -

    Aha, jeżeli problemem jest brak EQ Szczurołaka na targu, to już wrzucam

  10. #10
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    dodałem ankietę, up

  11. #11
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    odświeżam, biję szczurołaka codziennie od miesiąca na dwóch postaciach i to jest totalne bezdropie, drop z większości walk to sam kamień. czasami wpadną takie potężne dropy jak MP PLUS, MP ATAK oraz CELNOŚĆ PLUS. dlaczego wciąż jest limit na jednego szczurołaka dziennie?

  12. #12
    chce ktoś moją spiske dropu?
    a zresztą:

    123
    porażenie x3
    mp atak x6
    buty szczurołaka x3, buty szczurołaka +1
    zbroja szczurołaka +1, zbroja szczurołaka, zbroja szczurołaka +3
    hełm szczurołaka +3
    Wisiorek szczurołaka +3, wisiorek szczurołaka, wisiorek szczurołaka +5
    pazury szczurołaka +1, pazury szczurołaka x2
    hełm szczurołaka
    atak +
    celność + x2

    ---------------------------
    bonus drop 8

    hełm szczurołaka
    hełm szczurołaka +2
    pazury szczurołaka
    wisiorek szczurołaka
    wisiorek szczurołaka +1
    mp atak

  13. #13
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Ja do samej propozycji jestem na nie, często dropie dobre rzeczy z niego a jak jeszcze bardziej drop podkręcony to chyba będzie
    szaleństwo.


    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Rzeczywiście, prawdziwe szaleństwo z tego dropu. Taki super miniboss, aż dziwne, że nikt go nie bije.

    Jak nikt? Ja codziennie bije szczurołaka ze względu na wartość dropu.
    Ostatnio edytowane przez Yatagarasu ; 26-06-2020 o 12:01

  14. #14
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Yatagarasu Zobacz post
    Ja do samej propozycji jestem na nie, często dropie dobre rzeczy z niego a jak jeszcze bardziej drop podkręcony to chyba będzie szaleństwo.
    Rzeczywiście, prawdziwe szaleństwo z tego dropu. Taki super miniboss, aż dziwne, że nikt go nie bije.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Yatagarasu Zobacz post
    Ja do samej propozycji jestem na nie, często dropie dobre rzeczy z niego a jak jeszcze bardziej drop podkręcony to chyba będzie szaleństwo.
    Może i dropły ci 4 itemy przez miesiąc, ale do tego czasu spokojnie nabijesz 50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •