Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 16.67%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    5 83.33%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [P2] Usunięte stare konto

  1. #1
    kspl
    Konto usunięte

    [P2] Usunięte stare konto

    Witam,
    Miałem kiedyś konto, ale długo nie grałem. Na mailu mam ostatnią wiadomość z 2017 roku od MFO. Aktualnie konto jest usunięte przez MFO, jest jakaś możliwość odzyskania konta?
    Z góry dzięki za pomoc
    Pozdrawiam kspl

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Zapewne nie, zapytam jeszcze tylko który miałeś Lv ?

  3. #3
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Nie jest możliwe.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Nie jest to możliwe, w dodatku sam temat umieść tutaj a nie w dziale błędów (bo to nie jest błąd)
    https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.p...pytaj-eksperta

  5. #5
    kspl
    Konto usunięte
    Lvl nie pamiętam już w sumie, ale na pewno powyżej 50, dokładniej chyba 55lvl.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    lvl twojej postaci jest równoznaczny z tym, ile czasu upłynie zanim twoje konto zostanie usunięte + masz jeszcze dodatkowy miesiąc od strony gry. Co do pytania, nie jest możliwe aby przywrócić Ci konto. Z tego co wiem możesz napisać do Tomiego bo ja się na sprawach zapisu danych gry nie znam.

  7. #7
    Fizeq
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Sonorus Zobacz post
    lvl twojej postaci jest równoznaczny z tym, ile czasu upłynie zanim twoje konto zostanie usunięte + masz jeszcze dodatkowy miesiąc od strony gry. Co do pytania, nie jest możliwe aby przywrócić Ci konto. Z tego co wiem możesz napisać do Tomiego bo ja się na sprawach zapisu danych gry nie znam.
    Ale podczas usuwania konta (z własnej woli) jest napisane "ta operacja jest nieodwracalna)" więc wątpię że Tomi lub inny admin może coś w tej sytuacji zrobić, takie są zasady.

  8. #8
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    @up: On nie usunął konta z własnej woli, więc przestań głupoty wypisywać i nie spamuj. Dziękuję.

    Tak czy siak nie ma takiej możliwości, konto zostało usunięte z powodu braku aktywności i nie widzę powodu, dla którego miałoby w ogóle być przywracane.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •