Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz by zmiana była wprowadzona?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    17 77.27%
  • Nie

    4 18.18%
  • Bez różnicy

    6 27.27%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zmiana Napoju Energetycznego i Mikstur Przyspieszenia

  1. #1
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605

    Zmiana Napoju Energetycznego i Mikstur Przyspieszenia

    Proponuję zmienić typ Napoju Energetycznego i Mikstur Przyspieszenia z *niehandlowy* na *depozytowy*, tak jak jest to w przypadku Bonusów do expa/ap/golda.




    @Edit: z racji, że spodobała mi się jeszcze propozycja PowerISO, wkleję ją tutaj aby była od razu widoczna

    - tak samo jak napoje energetyczne.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 21-04-2020 o 17:51

  2. #2
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Mgły na świetliki też można zmienić.

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Mgły na świetliki też można zmienić.
    Nie można, bo inne kolory świetlików trzeba odblokowywać

  4. #4
    Fizeq
    Konto usunięte
    Na tak.

  5. #5
    Arenow
    Konto usunięte
    To dobry pomysł skoro można doświadczenia i inne Bonusy to, czemu niezwiększenie eny. Przyda się zwłaszcza dla tych, którzy chcą poexpić inną postać nie widzę też problemu z przyspieszeniem. Jestem na tak

  6. #6
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Arenow Zobacz post
    To dobry pomysł skoro można doświadczenia i inne Bonusy to, czemu niezwiększenie eny. Przyda się zwłaszcza dla tych, którzy chcą poexpić inną postać nie widzę też problemu z przyspieszeniem. Jestem na tak
    Energia jest wspólna na wszystkie postacie, więc to, na której postaci jej użyjesz nie ma znaczenia.

  7. #7
    WaN PeRsI
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Arenow Zobacz post
    To dobry pomysł skoro można doświadczenia i inne Bonusy to, czemu niezwiększenie eny. Przyda się zwłaszcza dla tych, którzy chcą poexpić inną postać nie widzę też problemu z przyspieszeniem. Jestem na tak
    A co to za różnica, na której postaci aktywujesz? Przecież energia jest wspólna dla wszystkich postaci.

  8. #8
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Tak naprawdę to jedyna rzecz na tę chwilę, dla której mogłoby to wejść, to mikstura przyspieszenia. Dla reszty nie ma sensu z w/w powodów. Nie wiem czy warto sobie zawracać tym głowę, wszak to tylko efekt wizualny...

  9. #9
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Zael Zobacz post
    Energia jest wspólna na wszystkie postacie, więc to, na której postaci jej użyjesz nie ma znaczenia.
    Ma znaczenie w przypadku, gdy chcesz którąś postać usunąć, a wydaje mi się, że zdecydowana większość osób trzyma te mikstury na aktualizację i nie chce jej wykorzystywać teraz, by ubić jednego mini więcej.
    Dodatkowo, chciałbym mieć te wszystkie rzeczy przy sobie na jednej postaci, by wiedzieć jaką ilością tych rzeczy dysponuję

  10. #10
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    257
    Informowalem Tomiego w tej sprawie po przez PW kilka dni temu. Systematycznie takie zmiany bede wprowadzane.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •