Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Powrót Turniejów

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87

    Powrót Turniejów

    Proponuje dodanie turniejów przedziałowych ,ale bardziej to zautomatyzować,coś na zasadzie mfo v2. Obecnie chociażby na 20/30 przedziale lvl'owym na pvp jest dużo więcej osób,co mogłoby dość urozmaicić rozgrywkę.
    Ostatnio edytowane przez DeAtH RaiN ; 21-04-2020 o 11:25

  2. #2
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    każdy propozycja, która ma na celu ''ożywienie'' PvP na +

  3. #3
    Fizeq
    Konto usunięte
    Na nie.
    Przez turnieje ta gra stałaby się nudna, dla pvp.
    Trzeba dodać nordie a później coś do pvp, bo wszędzie widzę posty "Ashon" gdzie płacze ze nie ma turniejow nerfow/buffow do itemow z pvp. Zaczyna już być to męczonce gdy widzi się takiego fausto, buddę oraz innych którzy walczą w przedziale 20/30lv i stoją w tej eter na zablokowanych poziomach.

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał W trakcie tworzenia + najbliższe zmiany
    6) Turnieje 1vs1
    Takie coś jest w planach od dawna, jest już mechanizm w grze do tego zbliżony (umawiane pojedynki), a na forum były turnieje organizowane "manualnie". Zakładam, że po dodaniu Nordii do gry to będzie jeden z priorytetów.

    Cytat Napisał Fizeq Zobacz post
    Na nie.
    Przez turnieje ta gra stałaby się nudna, dla pvp.
    Trzeba dodać nordie a później coś do pvp, bo wszędzie widzę posty "Ashon" gdzie płacze ze nie ma turniejow nerfow/buffow do itemow z pvp. Zaczyna już być to męczonce gdy widzi się takiego fausto, buddę oraz innych którzy walczą w przedziale 20/30lv i stoją w tej eter na zablokowanych poziomach.
    To w końcu nudna czy "dla pvp"? PvP to jest jeden z niewielu elementów, który łączy graczy. Inaczej po prostu wchodziliby do gry, zbijali energię i wychodzili (taka aktywność raczej nie zatrzyma graczy na dłużej). Do tego dzięki walkom jest ogromny rynek zbytu na silne itemy - daje to szanse randomom na wzbogacenie się.

    No i nie wiem kto jest bardziej żałosny - ty wypowiadający się bez żadnej wiedzy i nieaktywny w grze od tygodni, czy ludzie ożywiający PvP na niskich poziomach, bo jest ono nadal ciekawe? Czemu ludzie, którzy ani na niskich, ani na maks. poziomie niczego nie osiągnęli w PvP wypowiadają się na jego temat?

  5. #5
    Fizeq
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bladawiec Obłąkaniec Zobacz post
    Takie coś jest w planach od dawna, jest już mechanizm w grze do tego zbliżony (umawiane pojedynki), a na forum były turnieje organizowane "manualnie". Zakładam, że po dodaniu Nordii do gry to będzie jeden z priorytetów.



    To w końcu nudna czy "dla pvp"? PvP to jest jeden z niewielu elementów, który łączy graczy. Inaczej po prostu wchodziliby do gry, zbijali energię i wychodzili (taka aktywność raczej nie zatrzyma graczy na dłużej). Do tego dzięki walkom jest ogromny rynek zbytu na silne itemy - daje to szanse randomom na wzbogacenie się.

    No i nie wiem kto jest bardziej żałosny - ty wypowiadający się bez żadnej wiedzy i nieaktywny w grze od tygodni, czy ludzie ożywiający PvP na niskich poziomach, bo jest ono nadal ciekawe? Czemu ludzie, którzy ani na niskich, ani na maks. poziomie niczego nie osiągnęli w PvP wypowiadają się na jego temat?
    Nie widzisz przecinka? Nie wiem jakim cudem ty jesteś redaktorem. Masz kilka postaci i skiny za 100mf a 65 nie wbijles?
    Co ty w pvp osiagneles? Poza tym mam bana.

  6. #6
    Cytat Napisał Fizeq Zobacz post
    Nie widzisz przecinka? Nie wiem jakim cudem ty jesteś redaktorem. Masz kilka postaci i skiny za 100mf a 65 nie wbijles?
    Co ty w pvp osiagneles? Poza tym mam bana.
    Dark parokrotnie kasował swoje postacie.
    O ile pamiętam, dobił do ligi diamentowej w zeszłym roku.


    Z turniejami tak w zasadzie wszystko mi jedno, raczej nie będę w nich brać udziału.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 21-04-2020 o 14:59

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fizeq Zobacz post
    Nie widzisz przecinka? Nie wiem jakim cudem ty jesteś redaktorem. Masz kilka postaci i skiny za 100mf a 65 nie wbijles?
    Co ty w pvp osiagneles? Poza tym mam bana.
    Widzę, za to ty widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Twierdzisz, że gra była nudna i dla pvp, kiedy to oksymoron, co ci wyjaśniłem. I co ma do tego moja ranga? Wyobraź sobie, że nieredaktorzy też umieją czytać ze zrozumieniem oraz poprawnie pisać.

    Miałem 65 poziom kilkukrotnie, tak samo jak 1 miejsce w PvP zarówno na niskich, jak i na maksymalnym poziomie. Długo mógłbym wymieniać swoje osiągnięcia PvP. A na bana zasłużyłeś, czemu jako oszust, który złamał regulamin, wypowiadasz się w poważnych tematach i spamujesz niewiedzą o grze?

  8. #8
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    W trakcie tworzenia + najbliższe plany

    Proponowanie rzeczy, które są w planach administracji nie sprawi, że pojawią się w grze szybciej. Zresztą już wyżej ktoś to wyjaśnił.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •