Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    13 72.22%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    3 16.67%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    2 11.11%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: [P1] Dawanie statusów minibossom

  1. #1
    Baguesfi
    Konto usunięte

    [P1] Dawanie statusów minibossom

    Xandir używa zdolności Porażenie
    Ogr stracił 1161 HP
    Ogr ma status Paraliż
    https://mfo3.pl/r/b47b16759 To chyba błąd bo nigdy się nie dało.
    Na inne mini bossy również działa
    https://mfo3.pl/r/b7e64224f
    Ostatnio edytowane przez Baguesfi ; 20-04-2020 o 01:35

  2. #2
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b0e6c4125 9k hp z zatrucia, sądzę że po iluś próbach padną wszystkie mini solo.
    https://mfo3.pl/r/ba5050f5f bez większego przygotowania, tylko pechowa i trujak zamiast 2 innych zdolek.

  3. #3

  4. #4
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,718
    Za wykorzystywanie błędu w celu uzyskania korzyści / wysolowania minibossa są bany i nawet argument „ja tylko chciałem sprawdzić!!!!111” was przed tym nie uchroni.

  5. #5
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Na strażnika urkaden też działa :O
    https://mfo3.pl/r/be1fd4196
    Ostatnio edytowane przez fufcio ; 20-04-2020 o 10:34 Powód: Link

  6. #6
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Za wykorzystywanie błędu w celu uzyskania korzyści / wysolowania minibossa są bany i nawet argument „ja tylko chciałem sprawdzić!!!!111” was przed tym nie uchroni.
    A można wiedzieć jakie korzyści uzyskałem z tego buga? Nie zrobiłem nic szkodliwego na tyle, by mnie za to karać banem, nie zabijałem bossów itp.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 20-04-2020 o 10:28

  7. #7
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A można wiedzieć jakie korzyści uzyskałem z tego buga?
    W pewnym stopniu ułatwienie bicia minibossów

  8. #8
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A można wiedzieć jakie korzyści uzyskałem z tego buga? Nie zrobiłem nic szkodliwego na tyle, by mnie za to karać banem, nie zabijałem bossów itp.
    Ułatwiłeś sobie walkę z mini bossem, mimo że widziałeś błąd nadal go biłeś.

  9. #9
    Za wykorzystywanie błędów na KG banów nie było (przenikliwe rękawice zabijające na hita)
    Za zabicie Kalvadora przy pomocy zombie też.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Za wykorzystywanie błędów na KG banów nie było (przenikliwe rękawice zabijające na hita)
    Za zabicie Kalvadora przy pomocy zombie też.
    Błąd z przenikliwymi rękawicami był nie zauważony i odrazu poprawiony,nikt go dalej nie wykorzystywał.
    W tym błędzie jest zupełnie inna sytuacja, rozumiem że ktoś mógł nie wiedzieć o nim ale żeby to wykorzystywać dalej w mini bossach?

  11. #11
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Za wykorzystywanie błędów na KG banów nie było (przenikliwe rękawice zabijające na hita)
    Za zabicie Kalvadora przy pomocy zombie też.
    Przede wszystkim my nie robiliśmy korzyści materialnych na tym, a jedynie używaliśmy buga jedynie do celów rozrywkowych. Wszystkie zabite w ten sposób mini jesteśmy w stanie zabić w tradycyjny sposób, a ta zabawa była po prostu dla ogólnej beki. Nie mniej żarty to z nas, a nie dla nas. Nie zapomnijcie zabrać całe kilkanaście miksów które dropły nam w mini.

  12. #12
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Za wykorzystywanie błędów na KG banów nie było (przenikliwe rękawice zabijające na hita)
    Za zabicie Kalvadora przy pomocy zombie też.
    To zupełnie inne przypadki. Błąd z Przenikliwymi Rękawicami był przez 1 event, a żadna osoba, która doświadczyła tego błędu nie była świadoma, że tak to zadziała. Z tego co kojarzę to też nikt tymi rękawicami eventu nie wygrał (nie było jakich korzyści cofać/za jakie banować). Zresztą błąd się zdarzył jeszcze w becie lub w 1 zwyczajnym cyklu, w którym testowano nowe uzbrojenie.

    Cytat Napisał Regulamin
    Zabronione jest uzyskiwanie korzyści z błędów występujących w kodzie Gry. Użytkownik, który zauważy błąd zobowiązany jest natychmiast poinformować o tym Usługodawcę. Zabronione jest rozpowszechnianie informacji o występującym błędzie osobom trzecim, w tym w szczególności innym Użytkownikom.
    Rozpowszechniacie tę informację, namawiacie innych do korzystania z tego błędu (czat w raportach).


    Wy za to, zauważając błąd, próbujecie go wykorzystać na każdy możliwy sposób (ty akurat nieudolnie, jak zwykle) i zabijać minibossy, a nawet bossy w dużo łatwiejszy sposób. Jest to wykorzystywanie i rozpowszechnianie wiedzy o bugu.

    Przede wszystkim my nie robiliśmy korzyści materialnych na tym, a jedynie używaliśmy buga jedynie do celów rozrywkowych. Wszystkie zabite w ten sposób mini jesteśmy w stanie zabić w tradycyjny sposób, a ta zabawa była po prostu dla ogólnej beki. Nie mniej żarty to z nas, a nie dla nas. Nie zapomnijcie zabrać całe kilkanaście miksów które dropły nam w mini.
    Przede wszystkim, złamaliście (ty z downicem) kilkunastokrotnie regulamin. Kogo obchodzi czy robiliście to dla zabawy? Soad "dla zabawy" przeszukiwał id itemów... A akurat odebranie korzyści wam nie grozi, za to jest spora szansa na dostanie bana.

    Podobna sytacja była zresztą parę miesiecy temu z grupą wieloosobową, brali w niej udział również koordynatorzy gry (proof, denol). Skoro my mamy być ukarani za zabawę na minibossach to czemu nie ukrarać też nich?
    Bo to nie był bug działający na korzyść graczy. Wy wykorzystujecie błąd na waszą korzyść. No i skoro są koordynatorami gry, to oczywiste że przez nich informacja o bugu szybciej dotarła tam gdzie powinna (administracja).
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 20-04-2020 o 10:58

  13. #13
    Podobna sytacja była zresztą parę miesiecy temu z grupą wieloosobową, brali w niej udział również koordynatorzy gry (proof, denol). Skoro my mamy być ukarani za zabawę na minibossach to czemu nie ukrarać też nich?

  14. #14
    Vamino
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Za wykorzystywanie błędu w celu uzyskania korzyści / wysolowania minibossa są bany i nawet argument „ja tylko chciałem sprawdzić!!!!111” was przed tym nie uchroni.
    Skąd mamy wiedzieć, że to błąd, skoro ostatnie zmiany nie są praktycznie z nami konsultowane?
    Punkty w eq na 30 poziom wróciły do swoich pierwotnych wartości w każdym secie, bez żadnej informacji o tej zmianie, jedynie pierścień uników został obniżony w unikach do 3% i zostało to przedstawione przez Tomiego w temacie o nerfach eq.
    Z aktualności wynika, ze zmiany w eq defowym są jedynie na 30 (a jednak nie), 40, 50 i 65 poziom, natomiast osłabieniu uległo również mroczne eq (teraz zapewnia tylko 9 punktów obrony magicznej) oraz herszta (11 punktów obrony).
    Jakoś będąc w grupie 10-osobowej i bijąc smoka mroku nikt nie oberwał za wykorzystywanie błędu + zdarzyło się to przy dwóch bójkach. Skoro można było grupować się w więcej osób, po co bić minibossa, skoro automatycznie dawało to przewagę? Aby określić powagę problemu, wypadałoby przetestować to na większej ilości minibossów i nie ma nic w tym złego, że ludzie wysyłają linki, bo myślę, że dzięki temu łatwiej wykryć źródło problemu i co go prowokuje. Jeżeli jest to ogromnym problemem, w tym przypadku wystarczy cofniecie korzyści i tyle. Przy nagminnych pokonaniach jednego minibossa w ten sam sposób można by było wyegzekwować kare tak logicznie rzecz biorać, ale to nie ja ustalam kary.
    No i powiedzmy, że w tym samym czasie znajdzie się nowy gracz, który wydropił trujący pocisk/atak i uda mu się skutecznie dobić minibossa przy użyciu tej zdolności. Również ban za nieświadomość?
    Ostatnio edytowane przez Vamino ; 20-04-2020 o 10:56

  15. #15
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Cytat Napisał Malicious Zobacz post
    Skąd mamy wiedzieć, że to błąd, skoro ostatnie zmiany nie są praktycznie z nami konsultowane?
    Punkty w eq na 30 poziom wróciły do swoich pierwotnych wartości w każdym secie, bez żadnej informacji o tej zmianie, jedynie pierścień uników został obniżony w unikach do 3% i zostało to przedstawione przez Tomiego w temacie o nerfach eq.
    Z aktualności wynika, ze zmiany w eq defowym są jedynie na 30 (a jednak nie), 40, 50 i 65 poziom, natomiast osłabieniu uległo również mroczne eq (teraz zapewnia tylko 9 punktów obrony magicznej) oraz herszta (11 punktów obrony).
    Jakoś będąc w grupie 10-osobowej i bijąc smoka mroku nikt nie oberwał za wykorzystywanie błędu + zdarzyło się to przy dwóch bójkach. Skoro można było grupować się w więcej osób, po co bić minibossa, skoro automatycznie dawało to przewagę? Aby określić powagę problemu, wypadałoby przetestować to na większej ilości minibossów i nie ma nic w tym złego, że ludzie wysyłają linki, bo myślę, że dzięki temu łatwiej wykryć źródło problemu i co go prowokuje. Jeżeli jest to ogromnym problemem, w tym przypadku wystarczy cofniecie korzyści i tyle. Przy nagminnych pokonaniach jednego minibossa w ten sam sposób można by było wyegzekwować kare tak logicznie rzecz biorać, ale to nie ja ustalam kary.
    No i powiedzmy, że w tym samym czasie znajdzie się nowy gracz, który wydropił trujący pocisk/atak i uda mu się skutecznie dobić minibossa przy użyciu tej zdolności. Również ban za nieświadomość?
    Tutaj chodzi o wykorzystanie błędu na mini bossach których nie da pokonać solo, a była taka osoba co spróbowała specjalnie ubić globala przy wykorzystaniu błędu.
    Bicie smoka mroku w 10 osób czy mniejszej ilości nic nie zmienia, wystarczy jedna osoba by go pokonać.
    Jak już wcześniej mówiłem mogły być osoby które nie wiedziały o błędzie i wykorzystali go w pierwszej walce,odrazu po tym powinno się to zgłosić, ale gdy już to ktoś wykorzystuje parę razy by pokonać mocnego mini solo to najwidoczniej po prostu wykorzystuje błąd.
    Ostatnio edytowane przez Muszolot ; 20-04-2020 o 11:05

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •