Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Oszuści pojedynkowi

  1. #1
    Marudero
    Konto usunięte

    Oszuści pojedynkowi

    Witam, nie wiedziałem gdzie to napisać więc jeśli wybrałem złe miejsce to prosiłbym o przeniesienie tematu.
    Mianowicie coraz częściej spotykam się z propozycjami "zakupu ranku"
    ostatnio są to gracze:
    DiEoXiS
    oraz
    Jezyk

    Drugi z panów przed chwilą zaproponował mi abym odkupił od niego rank, nie zgodziłem się, po czym poprosił mnie o pojedynek, po 1 rundzie napisał na czacie tekst który prawdopodobnie miał posłużyć aby mnie zbanować z listy rankowców, po czym poddał się oddając mi rank. Następnie zaczął chwalić się na czacie ogólnym, że kupiłem od niego rank.

    Jeśli jest taka możliwość to proszę o odjęcie tego ranku, gdyż brzydzę się takimi oszustwami i zwracam się z pytaniem "czy jest jakaś metoda na takich graczy"??
    Proponuje coś z tym zrobić ;/

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    DIeoxis i Jezyk to chyba jedna osoba.
    Bedzie panel, beda kary, ale dobrze, ze zglaszasz.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Hehe Jezyk dzisiaj też chciał mi sprzedać rank.
    Grzecznie odmówiłem, ale on dalej nalegał,
    w końcu powiedział że może mi oddać rank za free bo kasuje postać.
    Oczywiście już wiedziałem że to jakiś podstęp więc również się nie zgodziłem :P
    Ale On nie odpuścił,biegał za mną po całym lange i ciągle zapraszał do pojedynku.

    Może by im dać taką wcześniejszą karę, jaką dostał Ice Axe?
    Tak na uspokojenie.
    No chyba że panel jest już prawie skończony.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #4
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Do mnie też pisali o sprzedaż ranq tylko ja wyklinam takich i gitara

  5. #5
    Jacek
    Konto usunięte
    M. in. z powodu takich możliwości jestem za depenalizacją sprzedaży ranku. Jak zdobyłeś to możesz sprzedać. A tak to możesz wrobić kogoś.
    Z tego co patrzyłem to główny sposób oszukiwania w ranku to multikonta i przekazywanie ranku na duży poziom. Po uporaniu się z multikontami i ograniczeniu poziomowym walk o rank sprzedaż ranku nie będzie problemem.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Czyli kupno/sprzedaż ranku ma być dozwolone?
    Hmm nie wiem czy to dobry pomysł.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    Warrior Master
    Konto usunięte
    No dziwne to dla mnie

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Hmm nie wiem czy to dobry pomysł.
    To jest w tym samym celu, co wprowadzenie systemu multikont - kasa.
    Abyzdobyc rank, grtacze płacą innym.
    Aby płacic potrzebują kasy.
    Jacek myslał o tym, wiec wprowadził wolny handel MFami - teraz jezt wiele propozycji "sprzedam MFy za G".
    Aby mieć MFy, trzeba płacic
    Tak samo z systemem wykrywania multi - jest mniej energii, więc trzeba dokupywać MFy, aby nie byc w tyle.
    Tutaj wszystkie zmiany są dla kasy

  9. #9
    Jacek
    Konto usunięte
    Hehe, zależy jak kto patrzy. Wspólna energia dla multikont jest po to żeby to nie dawało nieuczciwej przewagi w grze. Przy dzieleniu energii to wychodzi na to samo jakbyś miał kilka postaci na koncie. A brak penalizacji sprzedaży ma uprościć system i ukrócić pole do nadużyć, czy też przez wrabianie czy też ze strony gmów. Takie są motywy, ale niektórzy wszędzie węszą spiski ;]

    A z tym rankiem to tylko propozycja. Jakby sprzedaż ranku zaburzała rywalizację to się zabroni. Ja to widzę tak: jeśli ktoś jest kiepski a tylko kupuje rank, to Ci lepsi zaraz zaczną wysyłać wyzwania i ten kupiony rank straci. Jak ktoś jest najlepszy i dodatkowo kupuje rank, to nie zmienia to tego że jest najlepszy.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    No niby tak, ale te wyzwania będą chyba dotyczyć tylko rankingu manual pvp,
    Natomiast ostatnio bardzo wiele ludzi sprzedaje właśnie/kupuje auto pvp.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    To jest ciężki temat. O ile teraz przelewy były oczywiste, to gdy już zrobi się ograniczenia lv na rank i ograniczy multi to zaczną się zapewne bardziej inteligentne zagrywki - dwie postacie o zbliżonym poziomie, walka wyrównana - może być to równie dobrze przelew (mądrze upozorowana przegrana) jak i normalna walka.
    Będzie ciężko to rozróżnić. Nie zezwalał bym jednak na takie przelewy - niech się przynajmniej męczą z takim pozorowaniem walk, aby wyglądały na prawdziwe.

  12. #12
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post

    A z tym rankiem to tylko propozycja. Jakby sprzedaż ranku zaburzała rywalizację to się zabroni. Ja to widzę tak: jeśli ktoś jest kiepski a tylko kupuje rank, to Ci lepsi zaraz zaczną wysyłać wyzwania i ten kupiony rank straci. Jak ktoś jest najlepszy i dodatkowo kupuje rank, to nie zmienia to tego że jest najlepszy.
    Podejrzewam, że uczciwi rankingowcy nie "łykną" tego rozwiązania, gdyż osobom które przelewają rank chodzi głównie o bycie w top,
    będą bali się walczyć, bo kto wyskoczy na klaty z takim Ashariel'em? heh. Można tu przytoczyć przykłady graczy z MF2 świat 3,
    gdzie ranking z pierwszych miejsc jest przelewany, a uczciwi gracze nie mają szans by się przebić, tutaj można to utrudniać,
    ale na nie wiele się to zda, gdyż kombinatorzy będą wypaczać topowe miejsca w rankingu.

  13. #13
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Osobiscie uwazam, ze przelewy rankingu nie powinny byc dozwolone. Tak jak wyzej napisal Vaan Dee, takim graczom chodziloby jedynie o miejsce w top, a wydaje mi sie, ze chodzi o wylonienie tego najlepszego pod wzgledem pvp, ktory nie przelewa rankingu, tylko stara sie uczciwie wbic punkty.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •