Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1061. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.42%
  • Woj

    473 44.58%
Strona 37 z 41 PierwszyPierwszy ... 273536373839 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 555 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #541
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Tylko n00by używają kryształowej włóczni. Jedynym wyborem dla woja jest włócznia turniejowa. Ona jest tak potężna, że można wgrać auto z magiem bez używania klątwy krwi. Ogólnie nazwa "włócznia turniejowa" powinna zostać zmieniona na "jedyna słuszna włócznia", to po prostu lepiej wygląda. Jeśli chodzi o wilcze rękawice to problem jest w tym, że one są rękawicami. Nie ma innych rękawic na 80lvl do pvp. W Devos były pośpiechu i koralowe (obydwie były grane).
    Są zatrute rękawice ale one są na 73lvl więc z automatu mają tragiczny dmg, dodatkowo nakładają zatrucie którego jest mnóstwo, a szczególnie można je ładować w mega silne nieunikaty, więc dopóki te rękawice nie zostaną w jakiś sposób zmienione to drugich rękawic nigdy nie zobaczymy[*]

  2. #542
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    Chyba zrobiłem głupio, że jestem wojownik

  3. #543
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    Chyba zrobiłem głupio, że jestem wojownik
    Jeśli nie używasz Włóczni Turniejowej to faktycznie, nie masz powodu do bycia wojownikiem. Ale możesz się jeszcze nawrócić, nie trzeba od razu zostawać magiem. Oni nie są aż taki silni jak się wydają

  4. #544
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Jeśli nie używasz Włóczni Turniejowej to faktycznie, nie masz powodu do bycia wojownikiem. Ale możesz się jeszcze nawrócić, nie trzeba od razu zostawać magiem. Oni nie są aż taki silni jak się wydają
    Z tego co się orientuję takowa włócznia jest na 80 poziom a nie na 30, więc aktualnie jej używać nie może.

  5. #545
    Nazwa:  2021-02-02_14h02_27.png
Wyświetleń: 1592
Rozmiar:  53.9 KB
    Nazwa:  2021-02-02_14h02_49.png
Wyświetleń: 1570
Rozmiar:  51.5 KB

    Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości czy opłaca się grać magiem.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  6. #546
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nazwa:  2021-02-02_14h02_27.png
Wyświetleń: 1592
Rozmiar:  53.9 KB
    Nazwa:  2021-02-02_14h02_49.png
Wyświetleń: 1570
Rozmiar:  51.5 KB

    Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości czy opłaca się grać magiem.
    Fabularnie sie opłaca, to tylko 15-20 graczy którzy walczą PvP
    Można mieć postacie o różnych profesjach, w czym problem.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #547
    W tym problem, że nie ma mitycznej równowagi.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #548
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Fabularnie sie opłaca, to tylko 15-20 graczy którzy walczą PvP
    Można mieć postacie o różnych profesjach, w czym problem.
    tak powinno być zawsze

  9. #549
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Fabularnie sie opłaca, to tylko 15-20 graczy którzy walczą PvP
    Można mieć postacie o różnych profesjach, w czym problem.
    Ja jestem jednym z tych graczy walczących pvp. Chcę powiedzieć, ze woj pod rękawice to Rak MFO, trzeba go wyciąć. Jak jeszcze mają jakieś atrybuty nabite to jest szansa na wygraną (jak ma miecz a ja włócznię, to nie będzie walczył rękawicami). Ale woj bez atrów, ze statami pod rękawice jest nie do pokonania (chyba, ze przez woja pod rękawice).

  10. #550
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nazwa:  2021-02-02_14h02_27.png
Wyświetleń: 1592
Rozmiar:  53.9 KB
    Nazwa:  2021-02-02_14h02_49.png
Wyświetleń: 1570
Rozmiar:  51.5 KB

    Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości czy opłaca się grać magiem.
    MAG w TOP10 to jakieś nieporozumienie

  11. #551
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2020
    Postów
    4
    mag lepszy bo woje mają bronie które mogą dawać różne staty a mag może nimi pewnie uderzać zdolką której woj nie może mieć a broń niezawsze będze na lvl który mają

  12. #552
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Nwm czy ktoś to wspominał, ale mag bardziej musi się męczyć jeśli chodzi o osłony magiczna taka jasność. Nie zawsze wypada z wywerna i dodatkowo trzeba mieć z 65 lvl żeby solowac żółwia dopiero.

  13. #553
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Nwm czy ktoś to wspominał, ale mag bardziej musi się męczyć jeśli chodzi o osłony magiczna taka jasność. Nie zawsze wypada z wywerna i dodatkowo trzeba mieć z 65 lvl żeby solowac żółwia dopiero.
    Nie wiem czy można argumentować która profesja jest lepsza wypadaniem osłon z wywerny xD
    + to chyba "przewaga" magów jeżeli rzadziej wypadają osłonki magiczne, nie na odwrót
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 10-10-2021 o 11:28
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  14. #554
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Nie wiem czy można argumentować która profesja jest lepsza wypadaniem osłon z wywerny xD
    + to chyba "przewaga" magów jeżeli rzadziej wypadają osłonki magiczne, nie na odwrót
    Źle to z argumentowałem trochę mi się pomieszało powtarzając w głowie, że magiczne i maga się czepiałem. Nawet drobnostki mogą być odczuwane chciałem tylko dopełnić jasność i fakt zdobycia tych przedmiotów, które na początku zawsze się ma problem, bo dlugo zajmuje takie zapasy robić, zeby miec jak wszyscy starsi po 200+, taka duza ilość to dopiero znaczenie, trochę w tej grze, a ta mała różnica szybko się ukaże w oczy po iluś tam czasu, że okarze się iż gracz ma z 300 osłon i 215 magicznej. To samo z kamykami i runami, które mają swoje odchylenia. Przyznaje fakt, że wtedy to bez znaczenia jednak to na pewno jest po prostu odczuwalne.

  15. #555
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Źle to z argumentowałem trochę mi się pomieszało powtarzając w głowie, że magiczne i maga się czepiałem. Nawet drobnostki mogą być odczuwane chciałem tylko dopełnić jasność i fakt zdobycia tych przedmiotów, które na początku zawsze się ma problem, bo dlugo zajmuje takie zapasy robić, zeby miec jak wszyscy starsi po 200+, taka duza ilość to dopiero znaczenie, trochę w tej grze, a ta mała różnica szybko się ukaże w oczy po iluś tam czasu, że okarze się iż gracz ma z 300 osłon i 215 magicznej. To samo z kamykami i runami, które mają swoje odchylenia. Przyznaje fakt, że wtedy to bez znaczenia jednak to na pewno jest po prostu odczuwalne.
    https://szkolazaoczna.edupage.org/text8/

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •