Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1061. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.42%
  • Woj

    473 44.58%
Strona 31 z 41 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 465 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #451
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Przyjacielu, ta rozga jest mocna ale bardzo latwa do skontrowania-odbicie.
    jej sie nie da odbić

  2. #452
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    jej sie nie da odbić
    ta nie da

  3. #453
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2016
    Postów
    1
    Wydaje mi się że 60% osób woli magów w grach i uważa ich za "inteligentnych i precezyjnych" i przez to że używają magii wydają się silniejsi. Te osoby też uważają często wojowników za mniej mądrych, rzucających się czy też po prostu nudnych. Ale nie wiem, psychologiem nie jestem, to moje zdanie. I ja osobiście gdy w grze jest wybór profesji albo klasy unikam wojowników i raczej stawiam na magów. W MFO grałam obiema profesjami i przyznam że akurat tutaj lepiej gra mi się wojownikiem i jestem z tej profesji zadowolona. Ale jak wiemy, wojownik chybia, ale za to ma też krytyki, nie zużywa many (ale ma jej mało) i więcej ma broni. Ale moja postać akurat prawie nigdy nie chybia :') . Magowie muszą ładować manę, nie mają chybień i krytyków ale maja mało broni do wyboru. Więc podsumowując mojego jakże długiego tasiemca, każda profesja ma swoje plusy i minusy (Nie no co ty nie powiesz?) ale nie da się wytypować lepszych i gorszych, chociaż każdy stawia na maga. Ja osobiście lubię troszkę bardziej woja :')

  4. #454
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Emerald Gem Zobacz post
    Wydaje mi się że 60% osób woli magów w grach i uważa ich za "inteligentnych i precezyjnych" i przez to że używają magii wydają się silniejsi. Te osoby też uważają często wojowników za mniej mądrych, rzucających się czy też po prostu nudnych. Ale nie wiem, psychologiem nie jestem, to moje zdanie. I ja osobiście gdy w grze jest wybór profesji albo klasy unikam wojowników i raczej stawiam na magów. W MFO grałam obiema profesjami i przyznam że akurat tutaj lepiej gra mi się wojownikiem i jestem z tej profesji zadowolona. Ale jak wiemy, wojownik chybia, ale za to ma też krytyki, nie zużywa many (ale ma jej mało) i więcej ma broni. Ale moja postać akurat prawie nigdy nie chybia :') . Magowie muszą ładować manę, nie mają chybień i krytyków ale maja mało broni do wyboru. Więc podsumowując mojego jakże długiego tasiemca, każda profesja ma swoje plusy i minusy (Nie no co ty nie powiesz?) ale nie da się wytypować lepszych i gorszych, chociaż każdy stawia na maga. Ja osobiście lubię troszkę bardziej woja :')
    Tak, 10'latkowie, którzy wybrali maga są mądrzejsi niż wojownicy po studiach.

  5. #455
    Mag w trakcie walki powinien miec możliwość użwania tylko JEDNEGO atrybutu. Skoro ma taka dowolnosc to jako woj domagam sie rownego traktowania.

  6. #456
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Mag w trakcie walki powinien miec możliwość użwania tylko JEDNEGO atrybutu. Skoro ma taka dowolnosc to jako woj domagam sie rownego traktowania.
    Czysty Cios, Cios Miecza, Cios Włóczni, Cios Wiatru, Cios Buławy, reset statystyk i zmiana profesji.

    Tu masz 6 możliwych rozwiązań twojego problemu.

  7. #457
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Mag w trakcie walki powinien miec możliwość użwania tylko JEDNEGO atrybutu. Skoro ma taka dowolnosc to jako woj domagam sie rownego traktowania.
    I 5 różnych zdolek dla maga z modyfikatorem +20-30% do obrażeń?

  8. #458
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    I 5 różnych zdolek dla maga z modyfikatorem +20-30% do obrażeń?
    Obszarowe zdolki o różnych atrach, nadające negatywne statusy dla woja?

    Można tak w nieskończoność, nie ma sensu tych profesji w ten sposób porównywać.

  9. #459
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Obszarowe zdolki o różnych atrach, nadające negatywne statusy dla woja?

    Można tak w nieskończoność, nie ma sensu tych profesji w ten sposób porównywać.
    Obszarówki magowe == zaklęcia

    Można tak dalej...

  10. #460
    U woja wiadomo z jakiej broni atakuje, u maga nie.

  11. #461
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    U woja wiadomo z jakiej broni atakuje, u maga nie.
    na niższych levelach moze i tak, ale na 65 przecież każdą grywalną rózge mozna rozpoznac

  12. #462
    Co nie zmienia faktu, że magowie mają jak zwykle wygodniej.

  13. #463
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    to sie przeresaj na maga i tyle

  14. #464
    To nie jest roziązanie problemu.

  15. #465
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    twojego- tak
    innych wojów- nie
    a czy jakikolwiek inny woj na to narzeka?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •