Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1061. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.42%
  • Woj

    473 44.58%
Strona 3 z 41 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #31
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Szlug Zobacz post
    Odbicie i bryza działają przeciwko wojownikom, a przeciwko magom już nie. Gdyby dodać odbicie ataku magicznego i bryzę dającą także osłonę magiczną byłoby lepiej. Ale nadal pozostają koszty ekwipunku na maga. Dobry ekwipunek do walki z magiem jak zielona szata czy banickie buty jest bardzo drogi co ułatwia grę magiem. Na poziomie 30 w PvP mag ma z górki, ale w cale nie jest powiedziane, że na 40 taki stan rzeczy nadal będzie obowiązywał. Jak już ktoś napisał to nie jest v2, gra jest dużo bardziej rozbudowana i zawsze będzie istniała pewna przewaga którejś z klas.
    O braku odpowiednika bryzy i odbicia na maga było już mówione, bryza jest niepotrzebna. O dysproporcji pieniężnej już pisałem.
    Ogółem wszystko masz, z czym się zgadzam ;p

  2. #32
    Ciasteczkowa
    Konto usunięte
    dla mnie jest lepszy Woj dla mnie po prostu fajniejszy i wygodniejszy xD

  3. #33
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    PvE
    Mag
    PvP
    Grałam wojem i nie narzekałam, teraz zobaczę maga
    Nie zagłosuję niestety bo nie ma dla mnie odpowiedzi

  4. #34
    Floyd
    Konto usunięte
    Jak dla mnie póki co PvE Mag oraz PvP. Nie grałem wojem, ale póki co mag ładnie się spisuje

  5. #35
    Belhiall
    Konto usunięte
    Wszystko zależy od naszego gustu i stylu gry.
    Jeden lubi siekać wojem i mieć krytyki zwalające połowę HP, a inny mieć pewne ciosy, które trafiają.

  6. #36
    musaraj
    Konto usunięte
    obecnie woj ma jedną, ale miotącą taktykę gry PvP ;>
    Mag do PvE to oczywisty wybór, chociaż...

    Balans jest.

  7. #37
    Musaraj jaką taktykę ?
    Mag ma według mnie lepszą sytuacje, pve , lepsze hity ,które nigdy nie chybią , więcej many na zdolności

  8. #38
    A jednak Nerus pokonał Ksil :P

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    nie opieraj balansu na jednej walce ;]
    wszystkie inne to Ksill wygrywała, inni magowie tez mają lepiej, w lidze w grupie z najwiekszym ranq (S) większość to byli magowie ;]

  10. #40
    WeeQ
    Konto usunięte
    Moim zdaniem lepszy jest mag, a twierdzę tak dlatego, że łatwiej mi ułożyć staty. Grałem też i wojem ale mnie dołują te chybienia, lecz jedno trzeba przyznać ta różnorodność broni i krytyki.

  11. #41
    Cytat Napisał Mita Zobacz post
    nie opieraj balansu na jednej walce ;]
    wszystkie inne to Ksill wygrywała, inni magowie tez mają lepiej, w lidze w grupie z najwiekszym ranq (S) większość to byli magowie ;]
    Większość występujących m jednak spójrz na pierwszą trójkę :P Jest balans :P

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Mag jest lepszy, musi ładować manę ale woj przecież też

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    w walkach na 40lvl prawie tyle samo razy się ładuje mane
    np. nerus w walce z Ksill chyba 5 razy mane ładował, Ksill 7razy a jak mag ma wampirzą?

  14. #44
    Trochę dziwne , że chwalimy profesje którymi nie gramy ... Wg mnie balans jest nawet pograłbym wojem , ale koszt zdolności ( norma/podwójny drenaż) jest za duża , a magiem też chcę grać :P

  15. #45
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Ja gram aktualnie na 2 postaciach każda z nich ma 40 lvl i nawet całkiem dobrze się gra . Jedynie to czego nie lubię po upach to kupowania coraz to nowszego eq na 40 - 50 -60 itd. lvl. Ale aktualnie lepiej jest magiem ponieważ zawsze trafia i jak się go dobrze zrobi to może porządnie walnąć . Co do zdolności to znowuż mag ma ich więcej które lepiej uszkadzają przeciwnika o ile się nie mylę .

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •