Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1061. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.42%
  • Woj

    473 44.58%
Strona 40 z 41 PierwszyPierwszy ... 3038394041 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 600 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #586
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Skończ odpowiadać na moje posty. Nie jestem zainteresowana dyskusją z tak niekompetentną osobą, co myślę dobitnie sobie wyjaśniliśmy. Nie potrafiłeś odpowiedzieć poprawnie na żadne z moich pytań odnośnie klas i pvp, a sam zadałeś tylko jedno, gdzie historycznie odpowiedziałam jak najbardziej poprawnie, po czym zacząłeś wyśmiewać i podałeś błędną, niby poprawną odpowiedź.
    Mam dyskutować z takim gówniarzem? Zapomnij.
    Koleżanko, OCHŁOŃ, to forum publiczne a nie dyskusja w cztery oczy - każdy (póki moderator się nie zaangażuje) ma TAKIE samo prawo do pisania i odpowiadania, to po pierwsze.
    Po drugie, na pewno żaden z testerów nie będzie brał pod uwagę tylko i wyłącznie sytuacji pvp na głównym serwerze - nie każdy walczy, nie każdy się przykłada - taki jest obraz rankingu (tzn. kto się przykłada ten wygrywa); wszelkie zmiany prócz krótkiego okresu po aktualizacji są ostrożnie i stopniowo dodawane, bo prócz pvp gra ma także fabułę i niektórzy z graczy sprytnie wykorzystują działanie niektórych przedmiotów (poczytaj aktualizacje to załapiesz - jeśli tego nie zrobiłaś), to po drugie.
    A po trzecie, to zablokuj się na jakimś poziomie pvp, powalcz z 3 miesiące (lub ileś walk, dostatecznie dużo) i dopiero się zacznij wypowiadać o tym czy mag jest silniejszy czy woj podczas pvp.
    Le tits now

  2. #587
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Weź chociaż raz mi spróbuj dopiec jakoś inteligentnie albo w jakiś sposób co nie jest wierutną bzdurą.
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Mówi osoba, która na starcie rozmowy stawia, że jest najlepsza i inni nie mają do niej podjazdu. No cóż nie w twoim przypadku. W dodatku, gdy dałem ci taką samą odpowiedź co top 1 na konkretnym przedziale mówisz, że nie interesuje cię jego zdanie. W takim razie czyje zdanie cię interesuje? Jeżeli tylko własne to nie zaczynaj takich dyskusji i siedź cicho, czego jak widać nie chcesz robić choć nie masz argumentów, więc po prostu jedziesz po innych osobach
    Przytyki proszę sobie wysyłać na pw, nie robić spamu.

    Odnośnie samego balansu to raczej nie ma sensu ciągle podbijać "kiedy zmiana", domyślam się że wszyscy już to przeczytali i jeśli ma coś zostać zmienione to zostanie.

  3. #588
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Skończ odpowiadać na moje posty. Nie jestem zainteresowana dyskusją z tak niekompetentną osobą, co myślę dobitnie sobie wyjaśniliśmy. Nie potrafiłeś odpowiedzieć poprawnie na żadne z moich pytań odnośnie klas i pvp, a sam zadałeś tylko jedno, gdzie historycznie odpowiedziałam jak najbardziej poprawnie, po czym zacząłeś wyśmiewać i podałeś błędną, niby poprawną odpowiedź.
    Mam dyskutować z takim gówniarzem? Zapomnij.
    Kto twoim zdaniem ma odpowiednie kompetencje aby z tobą dyskutować na temat pvp?

  4. #589
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Kto twoim zdaniem ma odpowiednie kompetencje aby z tobą dyskutować na temat pvp?
    Odpowiedź na Twoje pytanie jest na prezentacji:
    - min. 10 lat doświadczenia w grze
    - w sumie min. 10 postaci w top 3 rankingu pvp (ogólny mfo2 lub manu mfo3)
    - klasa głównej postaci: wojownik
    - upodobanie do bicia żółwia z regenkami
    - mile widziane bycie ex-testerem i znajomość przynajmniej 2 języków obcych ^^

    PS. Najlepiej jakby admin wyczyścił wątek ze spamu.

  5. #590
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Odpowiedź na Twoje pytanie jest na prezentacji:
    - min. 10 lat doświadczenia w grze
    - w sumie min. 10 postaci w top 3 rankingu pvp (ogólny mfo2 lub manu mfo3)
    - klasa głównej postaci: wojownik
    - upodobanie do bicia żółwia z regenkami
    - mile widziane bycie ex-testerem i znajomość przynajmniej 2 języków obcych ^^

    PS. Najlepiej jakby admin wyczyścił wątek ze spamu.
    Hej, ja spełniam wymagania ;] Jak spełniasz to zapraszam do drużyny :>

    @Enerabedue

    Ty, MoP, Soad i jeszcze wiele innych, ale nie, na litość boską, facet co nie potrafi poprawnie odpowiedzieć na jakiekolwiek moje pytanie odnośnie pvp. O czym ja mam z nim dyskutować?

    Główne problemy są 3:
    1. wzór do many w rózgach, który się nie obronił z upływem czasu i powinien zostać zmodyfikowany
    2. za mocno obcięty wpływ szczęścia
    3. źle zbalansowane i stworzone umki na poziomie 45-65

    Do tego dochodzi odrobinę drobnicy na niekorzyść woja typu np. brak slota w broniach na 56-59 lvl.
    Mag ma również tu i tam minimalne błędy na swoją niekorzyść, ale są one minimalne jak choćby, że jego odpowiednik wypadu jest za drogi o 4 punkty many.

    Wszystko to jest wina złych testerów mechaniki z czasów jak max był 50 i 65 lvl. Należy to w końcu poprawić a nie zamiatać pod dywan. Ja mogę zrobić pełną listę sugerowanych zmian, ale dopóki nie usłyszę, że obecni testerzy mechaniki się tym zainteresują to nie widzę powodu ;/

    I jeszcze raz w kwestii rózg: test 80% cela jest wiążący. Idealny wzór powinien dawać równe wyniki dla woja i maga przy wzięciu dla maga standardowej broni. Obecnie możesz przeprowadzić test na dowolnym niskim lvl i mag ma zawsze jakąś nadwyżkę many w tym teście. Oznacza to, że rózgi mają zwyczajnie odrobinę za dużo many.

    P.S Ponieważ wcześniejszy post został usunięty: Jeśli spojrzycie na obecne top 5 rankingów manu i auto na przedzialach 20-65 to prawie 3/4 okaże się magami. Trochę sporo jak na odchyłkę nie uważacie?
    Ostatnio edytowane przez Lauriel ; 10-02-2022 o 19:38

  6. #591
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Hej, ja spełniam wymagania ;] Jak spełniasz to zapraszam do drużyny :>

    @Enerabedue

    Ty, MoP, Soad i jeszcze wiele innych, ale nie, na litość boską, facet co nie potrafi poprawnie odpowiedzieć na jakiekolwiek moje pytanie odnośnie pvp. O czym ja mam z nim dyskutować?

    Główne problemy są 3:
    1. wzór do many w rózgach, który się nie obronił z upływem czasu i powinien zostać zmodyfikowany
    2. za mocno obcięty wpływ szczęścia
    3. źle zbalansowane i stworzone umki na poziomie 45-65

    Do tego dochodzi odrobinę drobnicy na niekorzyść woja typu np. brak slota w broniach na 56-59 lvl.
    Mag ma również tu i tam minimalne błędy na swoją niekorzyść, ale są one minimalne jak choćby, że jego odpowiednik wypadu jest za drogi o 4 punkty many.

    Wszystko to jest wina złych testerów mechaniki z czasów jak max był 50 i 65 lvl. Należy to w końcu poprawić a nie zamiatać pod dywan. Ja mogę zrobić pełną listę sugerowanych zmian, ale dopóki nie usłyszę, że obecni testerzy mechaniki się tym zainteresują to nie widzę powodu ;/

    I jeszcze raz w kwestii rózg: test 80% cela jest wiążący. Idealny wzór powinien dawać równe wyniki dla woja i maga przy wzięciu dla maga standardowej broni. Obecnie możesz przeprowadzić test na dowolnym niskim lvl i mag ma zawsze jakąś nadwyżkę many w tym teście. Oznacza to, że rózgi mają zwyczajnie odrobinę za dużo many.

    P.S Ponieważ wcześniejszy post został usunięty: Jeśli spojrzycie na obecne top 5 rankingów manu i auto na przedzialach 20-65 to prawie 3/4 okaże się magami. Trochę sporo jak na odchyłkę nie uważacie?
    Forum nie jest po to żeby z kimś się kłócić, jeśli nie masz ochoty z kimś dyskutować to wystarczy nie udzielać odpowiedzi na jego post.

    Jak dla mnie odpowiedź na pytanie, dlaczego raczej nie zostanie nic zmienione w PvP 20-65 jest bardzo prosta, wystarczy policzyć ile osób realnie walczy na danym poziomie, bo nie wiem czy ludzi poniżej brązu można wliczać jako osoby aktywnie walczące (bywało że i osoby z 1 pkt były w TOP10). Oczywiście żeby liczba była bardziej realna wybierz z tego osoby zablokowane na poziomie. Trudno przebudowywać balans na lov lvl jeśli nie ma tam żadnego zainteresowania (może 20 i 30 coś tam żyje, ale dopiero co były tam zmiany). Oczywiście możesz pingować temat dalej ale nie wiem po co, jesteś jedną osobą która walczy o zmiany, tylko to wciąż zmiany dla Ciebie, żeby innym niewalczącym było łatwiej?

    Ja już powstrzymuje się od dalszej dyskusji, bo zaraz faktycznie polecą jakieś bany o spamowanie, a dalsze dyskusje sugerowałbym w ramach tematu.

  7. #592
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Ja mogę zrobić pełną listę sugerowanych zmian, ale dopóki nie usłyszę, że obecni testerzy mechaniki się tym zainteresują to nie widzę powodu ;/
    Wiem, że produkowanie się bez sensu jest zbyteczne, ale jeżeli naprawdę ci zależy na jakichkolwiek zmianach, to zrób tę listę; z czasem na pewno przeczytają a w takim wypadku może dojdzie do jakiejś dyskusji na temat zmian.
    Le tits now

  8. #593
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Wiem, że produkowanie się bez sensu jest zbyteczne, ale jeżeli naprawdę ci zależy na jakichkolwiek zmianach, to zrób tę listę; z czasem na pewno przeczytają a w takim wypadku może dojdzie do jakiejś dyskusji na temat zmian.
    Napiszę tylko w kwestii rózg, bo to i tak sporo zajmie.

    Dobra zacznijmy od podstaw. Czym jest test 80% cela? To test sprawdzający balans uzbrojenia klas i zasada na jakiej opiera się budowa rózg. Polega to na tym, że zestawiamy wojownika i maga przy identycznym warunku wyjściowym tj. założeniu, że obie klasy dysponują taką, samą 80% celnością. Dla maga oznacza to, że posiada many na 4 ataki - 5 jest "chybieniem" z powodu ładowania many. Do testu bierze się u wojownika włócznię, bo posiada ona -10% celności (z butami celność wynosi -20%) a ma ten sam atak co standardowa rózga maga. Kolejnym krokiem jest porównanie many z rózgi. Tu założenie jest proste: mana z rózgi + zakładana mana wojownika na dany lvl (+/- 2x wartość najwyższego leczenia -> na pełnych dokładnie tyle) = 4 ataki zaklęciem atrybutowym.

    I teraz uwaga: specjalnie zostawiłam na koniec bonus 5% obrażeń z włóki, żeby było prościej. Ten bonus przechodzi do liczenia w manę na zasadzie +5% celności. Innymi słowy mag powinien posiadać z rózgi tyle many żeby przy tych warunkach osiągać mniej więcej 85% celności co oznacza de facto dodanie pełnego ataku zaklęciem (jest 83,3%, ale takie są wyjściowe założenia mechaniczne i proszę nie rozwodzić się nad tym 1,66%). Na takiej zasadzie są skonstruowane standardowe wartości rózg. Na każdym lvl rózgi powinny spełniać te założenia. Zaraz sprawdzimy na pełnych czy nie ma jakichś odchyłek, ale zanim co to rozważmy, czy taki, założony daaaawno temu sposób rekompensaty tych 5% jest odpowiedni. Przy okazji - było to prowizoryczne zrobione na max 40 lvl, bo do 40 lvl test 80% nie wymagał wyrównania 5% odchyłki. Ja uważam, że zdecydowanie nie i właśnie to, należałoby zmienić w rózgach. Kiedyś przyjęto takie założenie, ponieważ były inne warunki wyjściowe, ale zdążyły się zmienić i ten sposób wyrównywania 5% dmg w teście 80% cela jest już absolutnym przeżytkiem. Powinien być zmieniony.

    Moja propozycja brzmi: usuńmy tą dodatkową manę na 5-ty atak i zastąpmy ją bonusem do ataku magicznego odpowiadającym 5% obrażeń tak jak to już od dawna powinno być. Wynosiłoby to dokładnie 15% ataku magicznego rózgi, bo takie są przeliczniki. Zauważmy, że niby to samo dla założeń wyjściowych, ale w praktyce nie jest to samo. Dla przykładu na 30 lvl oznaczałoby to zabranie Gryfiej Rózdze 21 many a dodanie 6 ataku magicznego. Innymi słowy balans rózgi na netto -4 pkt statystyk w tym przypadku. Jednocześnie! i podkreślam jednocześnie wyrównajmy odchyłki w rózgach na manie.

    Tutaj rozpisane wyniki testu 80% cela dla "pełnych" lvl (1 pkt. i tylko 1 pkt. many jest akceptowalny jako wynikający z zaokrąglenia):

    20 lvl:
    Standardowa mana woja: 40. Koszt zaklęcia: 16. Wartość many rózgi: 42 pkt.
    5x16=80 -> 2 pkt many odchyłki na korzyść maga
    Po zmianie: -18 many, +4 ataku mag

    30 lvl:
    Standardowa mana woja: 50. Koszt zaklęcia: 20. Wartość many rózgi: 51 pkt.
    5x20=100 -> 1 pkt many odchyłki na korzyść maga wynikający z zaokrąglenia = OK
    Po zmianie: - 21 many (zejdzie też zaokrąglenie), +6 ataku mag

    40 lvl:
    Standardowa mana woja: 60. Koszt zaklęcia: 24. Wartość many rózgi: 57 pkt.
    5x24=120 -> 3 pkt many odchyłki na niekorzyść maga
    Po zmianie: -21 many, + 7 ataku mag.

    50 lvl:
    Standardowa mana woja: 70. Koszt zaklęcia: 28. Wartość many rózgi: 62 pkt.
    5x28=140 -> 8 pkt many odchyłki na niekorzyść maga
    Po zmianie: -20 many, + 9 ataku mag.

    65 lvl:
    Standardowa mana woja: 86. Koszt zaklęcia: 34. Wartość many rózgi: 70 pkt.
    5x34=170 -> 14 pkt many odchyłki na niekorzyść maga
    Zmiana: -20 many, + 12 ataku mag?

    80 lvl:
    Standardowa mana woja: 100. Koszt zaklęcia: 40. Wartość many rózgi: 79 pkt.
    5x40=200 -> 21 pkt many odchyłki na niekorzyść maga
    Zmiana: -19 many, + ??? ataku mag

    Na tym etapie etapie testerzy już tak odjechali, że rózgi mają atak mag wzięty totalnie z pupy. Po prostu ogarnęli, że wzory im się nie kleją, ale zamiast robić poprawki to zaczęli robić na czuja.

    Ponownie uwaga: Mam nadzieję, że nadążacie - wszystko jest bazowane na wyjściowych założeniach mechanicznych gry. Jak spojrzymy na odchyłki to dojdziemy do paru wniosków. Po pierwsze wzór na manę z rózg się nie klei wraz ze wzrostem lvl. Powód jest prosty: od 50 lvl mieliśmy tak do dupy testerów, że nie ogarniali podstawowych wzorów gry. Drugi powód to, że przy balansie kosztów many w zdolnościach nie wzięto pod uwagę rózg. Robiono je bez uwzględnienia faktu, że balans rózg jest zależy od teoretycznego standardowego mp wojownika. Zwyczajnie testerzy nie ogarniali. W ten sposób dochodzimy do absurdu (tu mam nadzieję, że się wszyscy zgadzamy), że w teorii woj powinien mieć 100 mp na 80 lvl. Wszyscy dobrze wiecie, że ma więcej i na 100 się pewnie nie da grać. Jednak rózgi mają dopasowaną manę do tych absurdalnych 100 pkt u woja. Wszystko się rozjechało od 50 lvl w górę, bo testerzy zwyczajnie nie wiedzieli co z czym się je. Koszty umek nagle poszły tak w górę, że odeszły od poziomu przewidywanego mp woja i zmusiły go do gry na wartości około 1,2-1,4x przewidywanego.

    Natomiast po drodze zaszły zmiany i stary sposób liczenia 5% różnicy w teście 80% przestał mieć jakąkolwiek rację bytu. Nikt tego nie zauważył i działa do dzisiaj, choć faworyzuje maga. W ten sposób dochodzimy do częściowego wytłumaczenia czemu mag jest tak silny na niskich, ale wcale nie taki mocny na wysokich lvl: z jednej strony działa na jego korzyść zły sposób naliczania owych 5%, ale z drugiej strony działa na jego niekorzyść fakt, że mp w rózgach jest obliczana częściowo na podstawie przewidywanego mp woja, które nijak ma się do rzeczywistości (za niskie na wysokich lvl).

    Z tego też powodu w kwestii many w rózgach, sugerowałabym do 39 lvl włącznie twarde trzymanie się wzorów, natomiast od 40 (jak pojawiają się skalowania kosztu zdolek) w górę weryfikację standardowego mp woja. Uważam, że już na 40 poziomie woj nie ma wcale 60 standardowego many, a wyżej jest to samo. Z tego powodu zmieniłabym wyjściowe założenie określania "standardowego mp woja" z 2x najsilniejsze leczenie na 1x najsilniejsze leczenie + dren na 3*. Nie jest to idealne, ale dość dobrze odpowiada warunkom w których testerzy przy zmianie kosztów umek nie brali faktu, że parametry rózg pośrednio na nich bazują.

    Byłoby to odpowiednio:
    40 lvl: 60 mp -> 72 mp
    50 lvl: 70 mp -> 77 mp
    65 lvl: 86 mp -> 91 mp
    80 lvl 100 mp -> 108 mp
    Tutaj jeszcze potrzebna opinia 80 lvl, bo może byc nisko. Z drugiej strony - magusy obecnie grają na 100mp... ale też zajdzie zmiana w ataku mag. Trzeba przeliczyć 80 i dobrze byłoby żeby zrobił to ktoś bardziej kompetentny ode mnie (ktoś kto rozumie teorię, ale i ma praktykę, której mi całkowicie brak)

    Przełożyłoby się to bezpośrednio na zmianę wartości many w rózgach po nałożeniu wcześniejszych poprawek (a przypominam, że są niekorzystne dla maga na niskich i korzystne na wysokich) o odpowiednio -12,-7,-5 i -8 many na 40/50/65/80. Również, naturalną koleją rzeczy, zaktywizowalibyśmy do pewnego stopnia nieużywane gemy mp.

    Zauważmy, że matematycznie doszliśmy do wniosku, który znamy empirycznie: mag na niskich jest silniejszy, najbardziej op na 40 (oberwałby tu najmocniej z wszystkich poziomów bo w sumie -33 many za 7 ataku mag), a na wysokich wcale nie jest lepszy (jestem pewna, że dostałby niewielki boost).

    Czy ktoś jeszcze uważa, że nie wiem o czym mówię? Mam nadzieję, że nie. Po prostu nie chcę mi się rozpisywać tak szczegółowo (i tak w sumie jest w skróconej formie) każdego problemu. Starałam się opisać to w miarę prosto, ale i tak podejrzewam, że połowa będzie miała problem z załapaniem o co w tym chodzi I tak, jestem drugim MoPem
    Pozdrawiam serdecznie.

    P.S Przypominam, że wszystko to jest o rózgach ze standardowym rozkładem od których potem dalsze rózgi mają modyfikacje. Co wcale nie zmienia faktu, że taka wampirza byłaby wtedy bez bonusu many za 7 ataku mag (57 kościanej-33-12*2 wymiany mp na szczęście = 0 mp), bo skalowanie rózg z modyfikacjami bazuje na podstawowych rózgach. Na czysto - 9 punktów statystyk niezależnie jaka rózga. Byłaby to najwyższa kara do rózg.
    Ostatnio edytowane przez Lauriel ; 11-02-2022 o 03:12

  9. #594
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Czy można w końcu zacząć coś robić z tym szczęściem? Sytuacja na 30 lvl to czyste kuriozum. Każdy woj prócz mnie ma napakowane od 130 szczęścia do 190 szczęścia z eq. Każdy z nich ma negatywny bilans walk z magami prócz history, który bije również rękawicami ognia, a magowie są za głupi żeby go kontrować (a wiadomo, że przy kontrze to jest 100% win). Czemu tak? Bo jest więcej wojów na przedziale.

    Nie jestem w stanie pojąć czemu dopuszczamy w grze do sytuacji, gdzie 1 klasa ma wewnatrzklasowe antyki. Grasz wojem to możesz się spotkać z antykiem wewnątrz własnej klasy - grasz magiem? Nic takowego nie trafisz. Dlaczego? Ano ponieważ szczęście obecnie jest tak zbalansowane, że jest efektywne w pojedynku woj vs woj, ale całkowicie nieefektywne w meczach woj vs mag. Innymi słowy ładując dużo w szczęście jako woj de facto stajesz się antykiem. Ideą balansu szczęścia nie powinno być ograniczenie efektywności parametru do walk wewnątrzklasowych, ale sytuacja gdzie parametr jest po prostu mniej efektywny przeciw magowi. "Mniej" znaczy wciąż w pełni grywalny, a nie borderline niegrywalny. Szczęście jest po prostu za mało efektywne w walce z magiem, co powoduje, że parametr jest w szachu - albo ryzykujesz sporą stratę w obrębie własnej klasy albo dużą stratę w walce z magiem. Mag nie ma żadnego takiego dylematu.

    Ponownie podbijam temat i nawołuje do lekkiego buffu szczęścia. Szczególnie w kwestii celności oraz szansy i ochrony przed nakładaniem statusów, bo to są aspekty, które bardziej się liczą w walce z magiem niż unik. To jest kuriozum, że grając wojem masz wieczny, nierozwiązywalny inaczej jak dodatkowym zestawem eq dylemat. Nie rozumiem czemu jednej klasie starczą 2 zestawy eq, zaś druga klasa musi mieć przynajmniej 3. Wszystko z powodu złego balansu parametru szczęścia.
    Przy okazji wzmocnienia szczęścia sugeruję również obniżyć wpływ gemu szczęścia z 8 do 7%.

  10. #595
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Wbij 80 i pokaż klase a nie bawisz się na low lvl kiedy nie zawsze trafisz na ogarniętych ludzi przeciwko sobie, ciekawe czy z takim eresmelem byś sobie poradziła na manu :3

  11. #596
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Cytat Napisał Golden Fiszka Zobacz post
    ciekawe czy z takim eresmelem byś sobie poradziła na manu :3
    Bardzo możliwe
    This is a certified hood classic

  12. #597
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    psujesz moją wypowiedź ;//

  13. #598
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    54
    Ja osobiście wolę maga bo:

    1. nigdy nie pudłuje
    2. ma więcej many
    3. nie działa na niego status ślepota
    4. ma fajniejsze zdolności (według mnie)

    a teraz minusy

    1. musi cześciej niż wojownik grać potki na manę
    2. bardziej ogranicza go status klątwa
    3. nie ma krytów

    a teraz plusy wojownika

    1. ma kryty
    2. mniej ogranicza go status klątwa
    3. może rzadziej niż mag grać potki na manę

    a teraz minusy

    1. nie zawsze trafia
    2. ogranicza go bardziej niż maga status ślepota
    3. ma mniej fajne zdolności (według mnie)

    jak widzisz jakiś plus albo minus którego tu nie ma to napisz

  14. #599
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    Ja osobiście wolę maga bo:

    1. nigdy nie pudłuje
    2. ma więcej many
    3. nie działa na niego status ślepota
    4. ma fajniejsze zdolności (według mnie)

    a teraz minusy

    1. musi cześciej niż wojownik grać potki na manę
    2. bardziej ogranicza go status klątwa
    3. nie ma krytów

    a teraz plusy wojownika

    1. ma kryty
    2. mniej ogranicza go status klątwa
    3. może rzadziej niż mag grać potki na manę

    a teraz minusy

    1. nie zawsze trafia
    2. ogranicza go bardziej niż maga status ślepota
    3. ma mniej fajne zdolności (według mnie)

    jak widzisz jakiś plus albo minus którego tu nie ma to napisz
    Wojowniczki są średnio mniej inteligentne od magów, były badania
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  15. #600
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Wojowniczki są średnio mniej inteligentne od magów, były badania
    wojownicy*, proszę nie obrażać irenki ;/

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •