Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [Inne] Jak naprawić statystyki?

  1. #1
    MałyM
    Konto usunięte

    [Inne] Jak naprawić statystyki?

    Mam problem z: Jak naprawić statysktyki?

    Opis problemu:
    Mam problem ponieważ w okresie świątecznym za 0 MF można było kupić zmianę statystyk i profesji. Ja ją zakupiłem. Niestety źle rozdałem statystyki. Chciałbym jakoś je naprawić. Oto moje statystyki:
    34lvl mag
    75 HP
    60 MP
    68 Atak magiczny
    70 Obrona
    70 Obrona magiczna
    25 Szczęście
    32 Szybkość
    Jak widać szybkości za mało za dużo obrony. Nadal nie wiem jak to naprawić (Naprawić za darmo). Bardzo proszę o pomoc.

  2. #2
    naprawić za darmo będzie można za tydzień- urodziny mfo.
    Aby ulepszyć staty po prostu rozdaj automatycznie, ustaw szczęście tak aby nie blokowało i resztę równo w speed i atkmag

  3. #3
    MałyM
    Konto usunięte
    O to super, że za tydzień będzie można naprawić ;D. Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.

    - - - - - - - - - -

    A i mam takie jeszcze jedno pytanie, mag zawsze trafia wszystkim czy może chybić drenażem?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Może chybić

  5. #5
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MałyM Zobacz post
    O to super, że za tydzień będzie można naprawić ;D. Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.

    - - - - - - - - - -

    A i mam takie jeszcze jedno pytanie, mag zawsze trafia wszystkim czy może chybić drenażem?
    Zaklęciami trafia zawsze, ale zdolnościami może chybić.

  6. #6
    MałyM
    Konto usunięte
    Ok wszystko już wiem

    - - - - - - - - - -

    Ja narazie będę wbijał kolejne poziomy rozdam szybkość/atk mag a później się statystyki rozda według forum albo auto (raczej będzie forum bo auto to wyjdzie tak jak ja rozdałem w święta). Uważam, że można zamknąć temat. Ja niezbyt umiem :P.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •