Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Komendy słowne przy kopaniu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129

    Komendy słowne przy kopaniu

    Jak wyżej, przykładowo przy wpisaniu zamiast cyfry przy kopaniu "max" używano by całej energii którą aktualnie posiada gracz, sądzę iż jest to przydatne i proste do zaprogramowania.

  2. #2
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    sądzę iż jest to przydatne .
    A to na jakiej podstawie tak sądzisz? Jaką różnicę wprowadzi to czy wpiszesz "max" czy maksymalną możliwą wartość liczbową?

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    spam 9 starczy

  4. #4
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzicuwka Zobacz post
    spam 9 starczy
    Sprawdziłem, nie wystarczy. Wyskakuje komunikat nie masz tylu punktów energii. Ogólnie to zmienia na 600 jak wpiszesz wyższą wartość.

    Mogłoby być przydatne, za. Jak wbijesz do gry raz na parę godzin nie chce ci się patrzeć ile masz eny, chcesz wpisać i sobie iść, proste MAX by trochę ułatwiło - jeśli nie kosztuje więcej niż godzina pracy, a na pewno nie kosztuje, możnaby wprowadzić.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Proste polecenie, zmienna której wartość zależy od ilości aktualnie posiadanej energii gdzie wystarczyłoby że, jeśli gracz ją wpisze to gra rozpoznaje tą wartość jako ilość aktualnie posiadanej energii.

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jaki to poziom lenistwa kiedy chce się automatyzować czynność polegającą na stuknięciu w 3 klawisze i poczekaniu kilkunastu minut?

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Taka że osoby z dużą ilością energii nie musiałyby co 600 pkt. energii znowu klikać (co dla niektórych oznacza 15 krotne powtórzenie czynności) tylko mogliby kliknąć raz i wrócić za dwie godziny.
    Jakieś uzasadnienie dla sensowności istnienia tego limitu 600?

  8. #8
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Sprawdziłem, nie wystarczy. Wyskakuje komunikat nie masz tylu punktów energii. Ogólnie to zmienia na 600 jak wpiszesz wyższą wartość.

    Mogłoby być przydatne, za. Jak wbijesz do gry raz na parę godzin nie chce ci się patrzeć ile masz eny, chcesz wpisać i sobie iść, proste MAX by trochę ułatwiło - jeśli nie kosztuje więcej niż godzina pracy, a na pewno nie kosztuje, możnaby wprowadzić.
    Tak, bo spojrzenie na stan energii wymaga od Ciebie niesamowitego zaangażowania. Nie wiem jak ja to robię, że zajmuje mi to tylko kilka sekund. Na prawdę ludzie są tak leniwi, że nawet nie chce im się na to spojrzeć, a kliknięcie kilku klawiszy wymaga od nich użycia niespotykanej siły?

  9. #9
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Taka że osoby z dużą ilością energii nie musiałyby co 600 pkt. energii znowu klikać (co dla niektórych oznacza 15 krotne powtórzenie czynności) tylko mogliby kliknąć raz i wrócić za dwie godziny.
    Jakieś uzasadnienie dla sensowności istnienia tego limitu 600?
    Z tego co pamiętam, to powstał właśnie dla takich osób, żeby jak przypadkiem wpisze 5000 zamiast 500 nie było płaczu, że 4.5k energii poszło w łopatę.

    A co do propozycji, rozumiem potrzebę automatyzacji niektórych czynności, bardzo dobrze rozumiem, ale błagam, to już kompletnie do niczego niepotrzebne automatyczne obniżanie gwiazdki zdolności do kosztu mniejszego/równego naszemu aktualnemu mp byłoby bardziej potrzebne niż to.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    To nie prościej było zrobić możliwość przerwania kopania w dowolnym momencie? Ustawić limit na 9999 albo maksymalną ilość punktów gracza + możliwość przerwania kopania.
    To jest pierdoła ale nie wydaje mi się żeby była trudna do wprowadzenia więc dlaczego nie? W tej grze dużych zmian nie ma bo to za dużo roboty (albo trwają 7 lat), małych nie ma bo to drobnostka. To po co istnieje dział propozycje.

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Dodano cap 600 na raz, bo gra się bugowała kiedy kopałeś za kilka tysięcy punktów energii

  12. #12
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    To nie prościej było zrobić możliwość przerwania kopania w dowolnym momencie? Ustawić limit na 9999 albo maksymalną ilość punktów gracza + możliwość przerwania kopania.
    To jest pierdoła ale nie wydaje mi się żeby była trudna do wprowadzenia więc dlaczego nie? W tej grze dużych zmian nie ma bo to za dużo roboty (albo trwają 7 lat), małych nie ma bo to drobnostka. To po co istnieje dział propozycje.
    Nie, nie prościej, to że Ci się wydaje, że jest prosta nie znaczy że taka jest
    Po zdaniu że w grze nie ma dużych zmian już nie mam ochoty czytać twoich wypocin XD

    No i z tego co mi się wydaję, to jest tak jak mówił Bladawiec,

  13. #13
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    czy takie to trudne zobaczenie ile ma się energii i wpisanie tego? Myślę że temat jest niepotrzebny i można go zamknąć.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Bladawiec Obłąkaniec Zobacz post
    Dodano cap 600 na raz, bo gra się bugowała kiedy kopałeś za kilka tysięcy punktów energii
    Dziękuje za rzeczową odpowiedź, jak widać można normalnie a nie "nie bo nie xD".

    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Po zdaniu że w grze nie ma dużych zmian już nie mam ochoty czytać twoich wypocin XD
    Oczywiście że są, wystarczy spojrzeć w aktualności w grze, pominąć te dotyczące powtarzalnych eventów i widać jak na dłoni jak wiele się zmienia. Szczególnie jak spojrzeć na datę wprowadzenia Devos.

    BTW nabijasz się z tego że mi się "wydaje" a dwie linijki niżej sam piszesz że ci się wydaje. Bez komentarza.

    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    czy takie to trudne zobaczenie ile ma się energii i wpisanie tego?
    Myślę że gdybyś przeczytał temat a nie tylko pierwszy post to być wiedział że nie w tym problem. Ale z jednym się zgadzam - temat wyczerpany skoro limit 600 ma swoją przyczynę.

  15. #15
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nawet jeśli taki błąd był, to od kilku lat pobiera energię punkt po punkcie zamiast np. 600 za jednym razem, więc kopania taki błąd już nie dotyczy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •