Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Aktalizacja zakładki obserwowani.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576

    Aktalizacja zakładki obserwowani.

    Witam wszystkich. Chciałbym zaproponować dodanie w zakładce obserwowani podziału na różna katygorie np. Znajomi, osoby do łapania itp. Byłoby to przydatne osobom które maja wiele osób obserwowanych i lubią ład i porzadek.

    Jeżeli nie zrozumieliście o co mi chodzi bo napisałem zbyt chaotycznie to pytajcie chętnie wyjaśnie :)

  2. #2
    Azekar
    Konto usunięte
    Mapy kiedyś proponował coś podobnego, ale z tego, co napisałeś niezbyt wynika jak chciałbyś to podzielić, więc możesz napisać jakbyś to widział.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Uważam że to niepotrzebne, niefajne jest stygmatyzowanie/tagowanie graczy czy ich kategoryzacja. Lepiej wprowadzić możliwość ukrycia offline/nieaktywnych co proponowałem w innym temacie jako propozycja.

  4. #4
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Wg mnie to by się przydało. Sam już nie pamiętam dlaczego niektóre osoby obserwuję.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Powiem szczerze, ta propozycja jest przydatniejsza od tej mapy'ego. Byłem za jego propozycją, więc i za tą jestem.
    Tymbardziej, że taka propozycja z własnym grupowaniem mogłaby spokojnie wystarczyć jako rozwiązanie zastępcze dla paru innych, np. Takiej, która łączy w grupę wszystkie postki z jednego konta.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    ZA, przyda się bardzo

  7. #7
    Za, powód identyczny jak Antek I

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Annabelle Zobacz post
    możesz napisać jakbyś to widział.
    Nazwa:  Polish_20200305_211928610.jpg
Wyświetleń: 257
Rozmiar:  420.9 KB
    Coś w tym stylu ale bardziej dopracowane ,z lepsza czcionką itp.

  9. #9
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Nazwa:  Polish_20200305_211928610.jpg
Wyświetleń: 257
Rozmiar:  420.9 KB
    Coś w tym stylu ale bardziej dopracowane ,z lepsza czcionką itp.
    Imo można to po prostu posegregować jako przyjaciele/nieprzyjaciele i byłoby o wiele prościej do rozczytania i wprowadzenia takiego czegoś. Jednak takie coś też miałoby sens jeśli byłoby dobrze oznaczone.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •