Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: [Bossy] Serafin, czyli jak to cudo zatłuc?

  1. #1

    [Bossy] Serafin, czyli jak to cudo zatłuc?

    Mam problem z: Serafin
    Poziom postaci: 33
    Statystyki:
    HP
    68
    MP
    36
    Atak magiczny
    66
    Obrona
    65
    Obrona magiczna
    65
    Szczęście
    24
    Szybkość
    66


    Opis problemu:
    Jako że jestem osobą bardzo kreatywną, postanowiłem pokonać Serafina na poziomie rekordowym. Jako, że jestem osobą szaloną, postanowiłem pokonać Serafina statystykami deferskimi . Proszę o pomoc.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Wbij 38 poziom

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Mniej speeda, eq pod deffa i w 100 próbach powinieneś się zmieścić.
    https://mfo3.pl/r/b505fcd26 eq 5pktowe większość, wystarczy dużo deffa w statach i duuużo czasu.
    Nie mój raport, ale moje eq
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 08-02-2020 o 23:10

  4. #4
    Nie zabijesz tego na <35lvl bez kozackiego eq i stat, taka prawda
    to jeden z najtrudniejszych bossów do rekordowania, wbij po prostu poziom

  5. #5
    Azekar
    Konto usunięte
    Nie ubijesz go nie mając dużej ilości lucka i speeda. Poniżej 35 nawet bym nie próbował jeśli nie masz kosmicznego eq/stat.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 09-02-2020 o 01:07

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Annabelle Zobacz post
    Nie ubijesz go nie mając dużej ilości lucka i speeda. Poniżej 35 nawet bym nie próbował jeśli nie masz kosmicznego eq/stat.
    Szczerze, to właśnie tych 2 statystyk powinien mieć jak najmniej, lepiej zainwestować w obronę i obronę magiczną.
    Ten raport z mojego poprzedniego postu był na tankowych statach i "ok" eq, ale trzeba głowy używać, więc lepiej na 40 go zabij.

  7. #7
    Mógłbyś pożyczyć jakieś eq mi?

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Dobra, to w czym oczekujesz pomocy? Podałeś staty- więcej deffa, mniej wszystkiego innego ( głównie laka ( jeżeli nie jest na minimalnym ) i speeda ), eq- szukaj na aukcji, bij ogry i inne takie, taktyki- zobacz sobie kilka raportów w rankingu pokonań bossa, i obczaj kiedy, co i jak. Nie ma za co.

  9. #9
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Dobra, to w czym oczekujesz pomocy? Podałeś staty- więcej deffa, mniej wszystkiego innego ( głównie laka ( jeżeli nie jest na minimalnym ) i speeda ), eq- szukaj na aukcji, bij ogry i inne takie, taktyki- zobacz sobie kilka raportów w rankingu pokonań bossa, i obczaj kiedy, co i jak. Nie ma za co.
    Na taki konkretny i sensowny post czekałem. Dziękuję. Do zamknięcia

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    troche za duzo obrony na twoj poziom i za malo szczescia

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    troche za duzo obrony na twoj poziom i za malo szczescia
    Ale rozumiesz, że on chciał zabić bossa na ekstremalnym poziomie? To tzn. statystyki tankowe, czyli muszą być zdolne przyjąć na klatę dużo obrażeń. Atak, szybkość i szczęście przydają się dużo bardziej w PvP, gdzie możemy zmusić przeciwnika do leczenia się wysokim szczęściem ( szansa na krytyczny cios ), szybkością ( dublem ) oraz atakiem ( sprzątnięcie na hita ). Przy biciu bossów dużo bardziej przydaje się obrona, gdyż to my chcemy leczyć się jak najmniej, i bić bossa.

  12. #12
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Ale rozumiesz, że on chciał zabić bossa na ekstremalnym poziomie? To tzn. statystyki tankowe, czyli muszą być zdolne przyjąć na klatę dużo obrażeń. Atak, szybkość i szczęście przydają się dużo bardziej w PvP, gdzie możemy zmusić przeciwnika do leczenia się wysokim szczęściem ( szansa na krytyczny cios ), szybkością ( dublem ) oraz atakiem ( sprzątnięcie na hita ). Przy biciu bossów dużo bardziej przydaje się obrona, gdyż to my chcemy leczyć się jak najmniej, i bić bossa.
    Ale on powiedział na JAK jego poziom.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •