Zobacz wyniki ankiety: Podoba ci się ten pomysł?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 88.24%
  • Nie

    2 11.76%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Dodanie sklepówkowego eq na poziom 60

  1. #31
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    A eq Kalvadora?
    Na 100% skądś leci, bo pamiętam jak ktoś poruszał ten temat na testowym i dodano.
    Nie za wymianę Antracytu?

  2. #32
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    w tej chwili eq kalvadora jest do zdobycia wyłącznie na eventach (loteria zetonowa, trumna na halloween, miejsca respu gremlinskiego upominku)

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    A co to ma do propozycji?
    Brak potrzeby tworzenia nowego eq ponieważ aktualne byłoby w łatwy sposób zbywalne oraz możliwe do zakupu w rozsądnych cenach, przez co zamiast robić sobie w eq śmietnik bądź sprzedawać też za 2k golda te itemy byłyby wykorzystane w lepszy sposób.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    Brak potrzeby tworzenia nowego eq ponieważ aktualne byłoby w łatwy sposób zbywalne oraz możliwe do zakupu w rozsądnych cenach, przez co zamiast robić sobie w eq śmietnik bądź sprzedawać też za 2k golda te itemy byłyby wykorzystane w lepszy sposób.
    To dalej nie ma nic wspólnego z propozycją. Propozycja ma na celu zapewnienie graczom w przyszłości łatwo dostępnego eq, w którym spokojnie da się ubić bossy na ten poziom. Kiedyś, za 10 lat, jak już wszyscy gracze będą siedzieć w miastach pustyni, nikt nie będzie miał itemków devosowych, by wystawiać je na targu.

    Z postu xaniego:
    Muszelkowe eq - można dostać za wymianę muszli
    Lewiatana eq - można dostać ze skrzyni mimica (jak nie trafimy na unikata)
    Górnicze eq - można wykopać


    Antracytowe eq - można dostać za wymianę antracytu i jubilera.
    Koszmarne eq chyba też można gdzieś dostać
    Czyli do większości z tych eq mamy dostęp dopiero po pokonaniu lewiatana, którego ciężko pokonać w eq na 50 lvl. Co do reszty - antracytowe eq jest eq w staty specjalne, jest więc ono ciężkie do tradycyjnego użycia jako cały set. Do tego jest dodatkowy problem, losowość w jego dropie. Koszmarne jest w szczęście, więc całkiem spoko, ale wymaga łapania śmietników i liczenia na fuksa, że akurat trafi nam się to, czego potrzebujemy. DLATEGO postuluję o nowe eq sklepówkowe.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Jako że skasowałem postać, którą biłem te bossidła, to przestało mi tak bardzo zależeć na tym eq, dlatego odkopuję ten temat po raz ostatni. Biłem lewiatana w eq lewiatana, dalej wydawał mi się delikatnie poza moim zasięgiem. Może na styk za 50 podejściem bym go ubił. Wobec tego stwierdzam, że żadne eq nieunikatowe nie jest w stanie zastąpić eq na 60 lvl. Powinny istnieć takie sklepówki, choćby dla osób, które wbiją 65 lvl i wtedy z pomocą eq na 60 lvl ubiją lewiatana. Dziękuję, to prawdopodobnie mój ostatni post w tym temacie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •