Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Opcja w Zakładce "Szukaj"

  1. #1
    Yatagarasu
    Konto usunięte

    Post Opcja w Zakładce "Szukaj"

    Witam chciałbym poprosić o to żeby w Szukaj (wyszukiwanie graczy) była opcja taka, która pokazuje czy znajduje sie w terytorium w którym można go wezwać na Bójke. Wymyślił to mój kolega i mam nadzieje ze zostanie to dodane. Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Jak chcesz gnębić graczy, to się wysil, na nie.

  3. #3
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jak chcesz gnębić graczy, to się wysil, na nie.
    Chciałbym wspomnieć że to nie jest MÓJ pomysł, dziękuje za opinie

  4. #4
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Powinieneś dodać ankietę, ale niestety pewnie większość graczy nie będzie zachwycona tym pomysłem, nikt nie lubi być atakowanym.
    Ewentualnie można by wprowadzić takie coś że Ci pokazuje graczy na mapie na której aktualnie jesteś żeby w razie pomocy z jakimś minibossem potworkiem nie wołać osób które są daleko

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Powinieneś dodać ankietę, ale niestety pewnie większość graczy nie będzie zachwycona tym pomysłem, nikt nie lubi być atakowanym.
    Ewentualnie można by wprowadzić takie coś że Ci pokazuje graczy na mapie na której aktualnie jesteś żeby w razie pomocy z jakimś minibossem potworkiem nie wołać osób które są daleko
    Pokazywanie graczy na konkretnej mapie: ok (nawet niekoniecznie musi to być mapa, na której jesteś, po prostu sortowanie z wyborem mapy), spis graczy, których możesz zaatakować, nie ok. Tylko dlatego jestem przeciwny propozycji. Chcesz wyszukać cele do ataku, to trochę nad tym posiedź, a nie wszystko na tacy. Ofc najlepiej jakby coś takiego poszło od razu z systemem czaszek, ale to inna propozycja.

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Taka modyfikacja mi się podoba, jakiś low lvl chce pomocy ze smokiem mroku i otwiera spis najbliższych graczy i zbiera ekipę, a nie że otwiera zakładkę szukaj i piszę do graczy 65+ którym się nawet nie opłaca smoka mroku bić

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •