Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 67.57%
  • Nie

    12 32.43%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Śmierć przez 4 - Wodny Żółw

  1. #16
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    No chej. Zacznijmy od tego, że minibossy nie są robione pod walkę solową, dlatego ludzie biją minibossy respiące się co 24h tylko wtedy gdy jest na nie ekipa i szukają randomów lvl 20 do wymiany kobry.

    Minibossy z mojego doświadczenia są tak skonstruowane, że walka solo jest z nimi wymagająca na upku, z którego pochodzą, ale da się je ubić bez problemu na następnym upku, a tym bardziej 2 upki dalej... tymczasem wodny żółw jest zależny od rng dla graczy, których lvl jest podzielny przez 4. Może i za czasów Urkaden była to motywacja do wbicia tego 41 lvla i wyżej aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby ten poziom wbijało się wtedy jakoś długo (idk niecały miesiąc pewnie?) W Nordii wbicie 80->81 dla graczy f2p zajmie pewnie ze 2-3 razy dłużej. (swoją drogą mamy tutaj poziom rankingowy) Wbicie 68->69 na Devos trwa z rok XD

    Kolejna sprawa - nieopłacalność bicia żółwia - otóż zawsze można zdropić eq albo kartę za minibossa, którego nawet nie trzeba respić, w dodatku co 10 żółwi dostaje się free unikacique za skorupy jak dobrze kojarzę. Poza tym jest powód, dla którego ludzie biją nawet jakieś msoki morku codziennie.

    Dalej - generic posty o tym, że ułatwienia które zajmą 5 minut, gdzie i tak nic się nie robi i możesz równie dobrze grać w cookie clickera i czekać na złote ciastko, są niepotrzebnek, klasyczek...

    I najważniejszy argument, DEWASTATOR Leon Full się zgadza z propozycją, więc jest to prawda objawiona.

    Czegoś zapomniałem?
    przez miesiąc to ja wbijałem 66 na pojedyńczych żółwiach lądowych. Wbicie 81 nie będzie takie złe.

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Co nie zmienia faktu, że mini-bossy z wcześniejszych miast powinny mieć możliwość wysolowania.
    Nie, nie powinny.

    Takiego debilnego postu już dawno nie widziałem. Jak widać przechodzisz samego siebie.

    Muszę w końcu napisać, żeby dało się ignorować posty redaktora, bo herbat jest obrzydliwym trollem, którego nie da się ignorowac i mnie też to boli

  3. #18
    Więc czemu tylu to robi?
    uzależnienie
    XDD! (no sory nic kreatywniejszego na taka głupotę nie mogę odpisać.)
    nie wiedziałem, że odpisujesz samemu sobie, nook
    Co nie zmienia faktu, że mini-bossy z wcześniejszych miast powinny mieć możliwość wysolowania. Skoro jest to taki poważny argument rozumiem, że niedługo smok mroku również będzie posiadał taką zdolność? no bo w końcu był tworzony do walki grupowej
    nie powinny, po prostu im większy lvl postaci, tym łatwiej pokonać słabsze minibossy - aż do momentu całkowitego solowania
    Takiego debilnego postu już dawno nie widziałem. Jak widać przechodzisz samego siebie.
    z tym, że on ma rację, było sporo czasu na zapoznanie się z minibossem, dowiedzenie się o zdolce i przygotowanie - czy chcesz mieć ten poziom więcej, czy jednak wolisz bić żółwia solo.
    Jakoś nikt wcześniej o tym nie wspominał, a są osoby które 68 mają już od jakiegoś czasu(i możliwe, że żółwia również biły, albo i nie biły w ogolę).
    Podsumowując szukacie już na siłę przeciwnych argumentów do propozycji która wszystkim ułatwi grę. I argument, że osoby z niepodzielnym poziomem na tym tracą jest po prostu idiotyczny.
    Nie,
    jeżeli boss/miniboss/potwór unikatowy ma jakąś mechanikę, to pozbywanie się jej "bo niektórym może to uprzykrzać życie" nie jest właściwym argumentem.
    Bądź co bądź wina leży głównie po stronie blokady poziomowej, bo standardowe rozwiązanie "wbij poziom" tutaj nie zadziała - wbicie poziomu może trwać nawet i lata.
    Co nie zmienia faktu że jest to jedyny miniboss(i jeden z dwóch potworów), który używa tej zdolności, czyniąc go wyjątkowym i zabranie mechaniki, która jest w tej grze dobre parę lat dla prostego "ułatwienia" jest imo nieodpowiednie.

    Muszę w końcu napisać, żeby dało się ignorować posty redaktora, bo herbat jest obrzydliwym trollem, którego nie da się ignorowac i mnie też to boli
    Podpisuję się po tym obiema rękami, jego postu są momentami niesmaczne i niektórzy bez rangi już dawno by dostali po łapkach

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •