Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [Inne] Problem z dojściem

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    [Inne] Problem z dojściem

    Mam problem z: Problem z dojściem

    Opis problemu:
    Wie ktoś jak przejść do tych 2 komnat? min. Dnia i Nocy. Nie wiem jak przejść za bardzo wiem że trzeba szukać różnych dróg ale to jest dla mnie bardzo trudne.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Solucja Devos, polecam.

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Solucja Devos, polecam.
    Mówisz ?

    - - - - - - - - - -

    a gdzie znajde ?

  4. #4
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    Mówisz ?

    - - - - - - - - - -

    a gdzie znajde ?
    W solucji Devos: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...Poradnik-Devos

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Dzięki za pomoc

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Polecam używanie myszki we wszystkich większych lokacjach. Czasem możesz kliknąć na coś i ze zdziwieniem odkryć, że Twoja postać tam idzie.

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Przeczytałem ale jest pominięte jak tam dojść podobno mam dostęp do tej skrzyni 2 a nawet jej nie mogę otworzyć tej pod mostem ani nigdzie przejść. Nie rozumiem tego za bardzo. Nic nie pomogło

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Wieża Dnia:
    Ruiny Oświeconych: Świątynia:
    Idź mostem w lewo (←) i zmień lokację na Ruiny Oświeconych: Zachód

    Będąc już w lokacji Ruiny Oświeconych: Zachód idź w lewo (←) i górę (↑), drzewo stojące tam zasłania schody na górkę. Wejdź na nią, a po wejściu kieruj się w lewo (←), dalej sobie poradzisz.

    Zanim wejdziesz do Wieży Dnia idź w prawo (→) od niej, przejdź po moście, zejdź ze wzniesienia, a na koniec zmień mapę naRuiny Oświeconych: Świątynia. Po prawej stronie od altanki będzie kamień. Przepchnij go, odblokujesz sobie krótszą drogę do Wieży Dnia.

    Wieża Nocy:
    Ruiny Oświeconych: Świątynia:
    Idź w prawy (→) dolny (↓) róg mapy aż zmienisz lokację na Ruiny Oświeconych: Zachód
    Sprawdź solucji gdzie są Solankowe Źródła i tam idź. Przejdź przez całą mapę, aż wyjdziesz z nich do lokacji Błękitna Laguna.
    Stamtąd kieruj się w dół (↓), aż znowu trafisz na Ruiny Oświeconych: Zachód, tym razem od innej strony. Po zmianie mapy na Ruiny Oświeconych: Zachód znów kieruj się w dół (↓). Jeśli zobaczysz most kierujący do Wieży Nocy to znaczy, że poszedłeś w dobrym kierunku. Przejdź pod mostem, wejdź na wzniesienie, przejdź po tym moście aż znajdziesz się obok Wieży Nocy.

    Zanim wejdziesz do Wieży Nocy, to przepchnij sobie skałkę na południe (↓) od tej wieży, żeby odblokować schody, które później będą służyły jako skrót.


    Nie ma za co. Pamiętaj o wysłaniu mi walentynki podczas eventu walentynkowego.

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Nie no to jest najlepsza odpowiedź chyba. Wyśle ci napewno.

    - - - - - - - - - -

    Dobra z tym mostem nie ogarnelem ale wcisnelem myszka przypadkowo i udalo sie. +rep

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •