Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Skrypty - Następne 2 ruchy nie ma przeciwnik.

  1. #1
    Burmester
    Konto usunięte

    Skrypty - Następne 2 ruchy nie ma przeciwnik.

    Nazwa:  moja postac 2.png
Wyświetleń: 319
Rozmiar:  29.5 KB

    Proponuję:

    1. -

    2. Przemyślałbym pomysł dodania opcji "nie ma", jako że obecnie nie ma możliwości intuicyjnego ustawienia skryptu do PvP na "Następne 2 ruchy nie ma Przeciwnik". Jedyna sensowna opcja ustawienia czegoś takiego na dzisiaj, to zmiana kolejności poleceń w skrypcie, co przy maksymalnej liczbie 5-ciu warunków bywa niekiedy kłopotliwe. Prawdopodobnie wiązałoby się to z jakimiś dalej idącymi konsekwencjami, na które obecnie nie wpadłem, więc jeśli ktoś jakieś sensowne zastrzeżenia to miło byłoby się nimi podzielić.

    __________________________________________________ _________________________________________

    Edit.1 Łopatologiczne tłumaczenie specjalnie dla gracza Nyan Cat, który nie zrozumiał i stwierdził że to bez sensu:

    Tura 1. Ja
    Tura 2. Przeciwnik
    Tura 3. Przeciwnik

    - Masz polecenie w skrypcie przed poleceniami chroniącymi Cię przed dublem przeciwnika.
    - Chcesz żeby polecenie nie wykonało się, tylko gdy przeciwnik ma następne 2 ruchy.

    Masz opcje:
    1. Następny ruch ma moja postać (False - nie wykona się, zarówno dla sytuacji gdy przeciwnik ma 1 ruch, jak i 2. Inaczej: Wykona się tylko na Twoim dublu, a powinno wykonać się też na 1 ruchu przeciwnika)
    2. Następny ruch ma przeciwnik (True - wykona się się)
    3. Nastęne 2 ruchy ma moja postać (False - nie wykona się, zarówno dla sytuacji gdy przeciwnik ma 1 ruch, jak i 2. Inaczej: Wykona się tylko na Twoim triplu (?!) , a powinno wykonać się też na 1 ruchu przeciwnika)
    4. Nastęne 2 ruchy ma przeciwnik (True - wykona się)
    5. Nie dodanie żadnej opcji (True - wykona się)

    _________________________

    Edit.2 Sprawdziłaby się tutaj alternatywa logiczna, ale to wywołałoby podobny skutek jak dwukrotne zwiększenie możliwej liczby poleceń w skrypcie, co raczej nie przejdzie.
    Ostatnio edytowane przez Burmester ; 06-01-2020 o 16:40 Powód: Tłumaczenie

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Istnieje możliwość, by postać miała 3 ruchy pod rząd.

  3. #3
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fallschirmjager Zobacz post
    Istnieje możliwość, by postać miała 3 ruchy pod rząd.
    A, to nawet nie wiedziałem (btw. ciekawi mnie jak często komukolwiek zdarza się coś takiego w pvp).
    No ale skoro jest taka możliwość, to opcja 1 odpada.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Następne dwa ruchy nie ma przeciwnik oznaczałoby, że masz trzy ruchy pod rząd, ewentualnie twój sojusznik ma turę. Chyba nie o to ci chodzi.
    Przynajmniej ja to tak odczytuję (nast3pne dwa ruchy nie należą do przeciwnika, prawdziwe tylko, gdy między twoją turą, a danego przeciwnika są 2 tury przerwy)

  5. #5
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Następne dwa ruchy nie ma przeciwnik oznaczałoby, że masz trzy ruchy pod rząd, ewentualnie twój sojusznik ma turę. Chyba nie o to ci chodzi.
    Przynajmniej ja to tak odczytuję (nast3pne dwa ruchy nie należą do przeciwnika, prawdziwe tylko, gdy między twoją turą, a danego przeciwnika są 2 tury przerwy)
    Twoja tura. Następne 2 ruchy nie ma przeciwnik. Możliwe opcje:

    1. Twój ruch, Twój ruch (to oznacza w sumie Twój ruch potrójny)
    2. Twój ruch, Ruch przeciwnika (to oznacza w sumie Twój ruch podwójny)
    3. Ruch przeciwnika, Twój ruch

    * Rozpatruję na razie 1v1. Oczywiście w przypadku teamu, rozwiń to sobie o ruchy Twoich sojuszników/przeciwników

    ________________
    Edit: Chociaż faktycznie, może gramatyczniej jest: "Przeciwnik nie ma 2 ruchów"

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    Edit: Chociaż faktycznie, może gramatyczniej jest: "Przeciwnik nie ma 2 ruchów"
    Tak, to już lepiej, czyli lepiej byłoby dodać po prostu zamiast opcji "nie ma" (choć takowa by też nie zaszkodziła, można dodać obie), to po wybraniu osoby dodać wybór =(prawda/fałsz).

  7. #7
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    A, to nawet nie wiedziałem (btw. ciekawi mnie jak często komukolwiek zdarza się coś takiego w pvp).
    No ale skoro jest taka możliwość, to opcja 1 odpada.
    Na wróżbicie mam zapisany raport z pvp, gdzie miałem 3 tury. Z telefonu nie podeślę.

    Imo średnio potrzebne, łatwo obchodzi się brak tej opcji w skrypcie właśnie ustawianiem kolejności poleceń. Bardziej to by się "lub" przydało, chyba to kiedyś nawet proponowałem.

  8. #8
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Na wróżbicie mam zapisany raport z pvp, gdzie miałem 3 tury. Z telefonu nie podeślę.

    Imo średnio potrzebne, łatwo obchodzi się brak tej opcji w skrypcie właśnie ustawianiem kolejności poleceń. Bardziej to by się "lub" przydało, chyba to kiedyś nawet proponowałem.
    - Nie zawsze jest możliwe uzyskanie pożądanego efektu samym zmienianiem kolejności. Jeżeli to potrzebne to mogę rozpisać przykład, gdzie wprowadzenie opcji "nie ma" umożliwiłoby coś, co obecnie samą zmianą kolejności jest niewykonalne.
    Czy jest to średnio potrzebne? To zależy. Dla kogoś kto lubi sobie optymalizować skrypty - bardzo. Dla kogoś kto gra wyłącznie dla fabuły, na skryptach automatycznych? Średnio. Aczkolwiek patrząc z drugiej strony - to samo można powiedzieć o większości wprowadzanych zmian (część graczy ich nie widzi, a dla wielu są istotne).

    - Nie dziwę się że "lub", czy "i" nie weszło, jako że najpewniej w takiej sytuacji stopień zaawansowania skryptów eliminowałby z rozgrywki większość graczy (przynajmniej w kwestii PvP)

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Na wróżbicie mam zapisany raport z pvp, gdzie miałem 3 tury. Z telefonu nie podeślę.

    Imo średnio potrzebne, łatwo obchodzi się brak tej opcji w skrypcie właśnie ustawianiem kolejności poleceń. Bardziej to by się "lub" przydało, chyba to kiedyś nawet proponowałem.
    Ale "lub" nie wejdzie, Tomi już pisał, że zbytnio by to komplikowało poziom skryptów.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    - Nie zawsze jest możliwe uzyskanie pożądanego efektu samym zmienianiem kolejności. Jeżeli to potrzebne to mogę rozpisać przykład, gdzie wprowadzenie opcji "nie ma" umożliwiłoby coś, co obecnie samą zmianą kolejności jest niewykonalne.
    Czy jest to średnio potrzebne? To zależy. Dla kogoś kto lubi sobie optymalizować skrypty - bardzo. Dla kogoś kto gra wyłącznie dla fabuły, na skryptach automatycznych? Średnio. Aczkolwiek patrząc z drugiej strony - to samo można powiedzieć o większości wprowadzanych zmian (część graczy ich nie widzi, a dla wielu są istotne).

    - Nie dziwę się że "lub", czy "i" nie weszło, jako że najpewniej w takiej sytuacji stopień zaawansowania skryptów eliminowałby z rozgrywki większość graczy (przynajmniej w kwestii PvP)
    a rozpisz taki przykład, jestem ciekaw

  10. #10
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Ale "lub" nie wejdzie, Tomi już pisał, że zbytnio by to komplikowało poziom skryptów.

    - - - - - - - - - -



    a rozpisz taki przykład, jestem ciekaw
    Klasyczny, uproszczony schemat skryptu PvP:

    1. Dobijanie
    2. Leczenia na dublu
    3. Leczenia zwykłe
    4. Runy, osłony, bariery, regeneracje
    5. Atak

    ___________________________________

    Cel:
    Skrypt mający na celu obniżenie progu leczenia postaci (celem przykładowo lepszego wykorzystania mikstur), gdy maksymalne obrażenia fizyczne zadane przez przeciwnika są mniejsze od określonej wartości granicznej

    1. Dobijanie
    2. Antidotum (normalne + gdy przeciwnik zadaje niskie obrażenia)
    3. Runy, osłony, bariery, regeneracje (gdy przeciwnik zadaje niskie obrażenia) *
    Chcesz wiedzieć czy przeciwnik nie ma dubla, żeby Cię nie zdjął. - kwintesencja problemu
    - Albo: "Jeżeli przeciwnik ma następne 2 ruchy to nie wykonuj (z definicji nie ma opcji "nie wykonuj")".
    - Albo "Jeżeli przeciwnik nie ma następnych 2 ruchów to wykonaj"
    4. Atak na przeciwnika (gdy przeciwnik zadaje niskie obrażenia i ma dubla) [Warunek typu: Moje_HP>2000 -> atak // Atakuje dopóki hp nie spadnie poniżej określonej wartości, blokując wszystko poniżej]
    5. Atak na przeciwnika (gdy przeciwnik zadaje niskie obrażenia i nie ma dubla) [Warunek typu: Moje_HP>1000 -> atak // Atakuje dopóki hp nie spadnie poniżej określonej wartości, blokując wszystko poniżej]
    6. Leczenia na dublu
    7. Leczenia
    8. Runy, osłony, bariery, regeneracje
    9. Atak

    Wymagania:
    - Pkt(4;5) muszą być przed Pkt(6;7) - blokują leczenie
    - Pkt(3) musi być przed Pkt(4,5) **

    Uwagi:
    *Oczywiście problem rozwiązuje dodanie warunku "Moje_Hp > x" Niemniej jeśli ma się do dyspozycji jedynie 5 miejsc, to można je zagospodarować lepiej. Dodatkowo ograniczyłoby to możliwość użycia przedmiotów, gdyż ten poziom "Mojego_Hp" musiałby byś automatycznie dostosowany do podwójnych obrażeń przeciwnika.
    **Warunku 3 nie da się przenieść niżej, jako że będąc za warunkiem na atak, praktycznie nigdy nie zostanie spełniony
    _______________________________

    Sytuacja hipotetyczna i pisana na szybko, więc gdzieś mogą wkraść się błędy.
    Teoretycznie pewnie da się to obejść dodając dodatkowe polecenia i zmieniając kolejność, ale (przynajmniej dla mnie) 25 miejsc to jest za mało nawet jak na skrypt 15lvl, żeby przewidzieć większość sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez Burmester ; 06-01-2020 o 23:20

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    Klasyczny, uproszczony schemat skryptu PvP:

    1. Dobijanie
    2. Leczenia na dublu
    3. Leczenia zwykłe
    4. Runy, osłony, bariery, regeneracje
    5. Atak

    ___________________________________

    Cel:
    Skrypt mający na celu obniżenie progu leczenia postaci (celem przykładowo lepszego wykorzystania mikstur), gdy maksymalne obrażenia fizyczne zadane przez przeciwnika są mniejsze od określonej wartości granicznej

    1. Dobijanie
    2. Antidotum (normalne + gdy przeciwnik zadaje niskie obrażenia)
    3. Runy, osłony, bariery, regeneracje (gdy przeciwnik zadaje niskie obrażenia) *
    Chcesz wiedzieć czy przeciwnik nie ma dubla, żeby Cię nie zdjął. - kwintesencja problemu
    - Albo: "Jeżeli przeciwnik ma następne 2 ruchy to nie wykonuj (z definicji nie ma opcji "nie wykonuj")".
    - Albo "Jeżeli przeciwnik nie ma następnych 2 ruchów to wykonaj"
    4. Atak na przeciwnika (gdy przeciwnik zadaje niskie obrażenia i ma dubla) [Warunek typu: Moje_HP>2000 -> atak // Atakuje dopóki hp nie spadnie poniżej określonej wartości, blokując wszystko poniżej]
    5. Atak na przeciwnika (gdy przeciwnik zadaje niskie obrażenia i nie ma dubla) [Warunek typu: Moje_HP>1000 -> atak // Atakuje dopóki hp nie spadnie poniżej określonej wartości, blokując wszystko poniżej]
    6. Leczenia na dublu
    7. Leczenia
    8. Runy, osłony, bariery, regeneracje
    9. Atak

    Wymagania:
    - Pkt(4;5) muszą być przed Pkt(6;7) - blokują leczenie
    - Pkt(3) musi być przed Pkt(4,5) **

    Uwagi:
    *Oczywiście problem rozwiązuje dodanie warunku "Moje_Hp > x" Niemniej jeśli ma się do dyspozycji jedynie 5 miejsc, to można je zagospodarować lepiej. Dodatkowo ograniczyłoby to możliwość użycia przedmiotów, gdyż ten poziom "Mojego_Hp" musiałby byś automatycznie dostosowany do podwójnych obrażeń przeciwnika.
    **Warunku 3 nie da się przenieść niżej, jako że będąc za warunkiem na atak, praktycznie nigdy nie zostanie spełniony
    _______________________________

    Sytuacja hipotetyczna i pisana na szybko, więc gdzieś mogą wkraść się błędy.
    Teoretycznie pewnie da się to obejść dodając dodatkowe polecenia i zmieniając kolejność, ale (przynajmniej dla mnie) 25 miejsc to jest za mało nawet jak na skrypt 15lvl, żeby przewidzieć większość sytuacji.
    Lol.
    No to tak.
    To nie ma być tak, że napiszesz sobie jeden skrypt na wszystko i będziesz się w nim bił na mini, pvp, z bossami i expiąc. Piszę to, bo twoje ostatnie zdanie brzmi, jakbyś właśnie coś takiego chciał osiągnąć.
    Druga sprawa jest taka, że można przenieść warunek 3. niżej, dodając do warunku 4. takie rzeczy właśnie, jak "moje hp większe od iluśtam", czy "przeciwnik ma 2 tury". Wtedy to, co chcesz wykonać, jak przeciwnik nie ma 2 tur, wstawiasz poniżej. Po co ci punkt piąty? czy ty chcesz w jednym skrypcie sprawdzać obrażenia przeciwnika i używać ten sam skrypt na tanka i hitera? No nie żartuj.

  12. #12
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Lol.
    No to tak.
    To nie ma być tak, że napiszesz sobie jeden skrypt na wszystko i będziesz się w nim bił na mini, pvp, z bossami i expiąc. Piszę to, bo twoje ostatnie zdanie brzmi, jakbyś właśnie coś takiego chciał osiągnąć.
    A kto tu mówi o jakimkolwiek biciu się ze wszystkim?
    - Skrypt dotyczy tylko PvP
    - To właśnie optymalizacja skryptu zbliża go do tego co sam zrobiłbyś grając manualnie i będąc w określonej sytuacji.
    - Uwierz mi że jak trochę pomyślisz to możesz ułożyć sobie i 25 warunków pod PvP pod konkretny build, więc gdzie stąd do "skryptu na wszystko"

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Lol.
    Druga sprawa jest taka, że można przenieść warunek 3. niżej, dodając do warunku 4. takie rzeczy właśnie, jak "moje hp większe od iluśtam", czy "przeciwnik ma 2 tury". Wtedy to, co chcesz wykonać, jak przeciwnik nie ma 2 tur, wstawiasz poniżej. Po co ci punkt piąty? czy ty chcesz w jednym skrypcie sprawdzać obrażenia przeciwnika i używać ten sam skrypt na tanka i hitera? No nie żartuj.
    Chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi.
    To że atakuję przeciwnika jest efektem tego że mnie bije mniej niż wartości ustawione przy leczeniach. Oczywistym jest że w takim poleceniu jest warunek [Moje_Hp>"wartość_niższa_niż_w_leczeniach"] Ale co to ma do rzeczy?

    Wytłumaczę to na przykładzie, to może łatwiej załapiesz:
    - Leczenia ustawione mam na 1000
    - Przeciwnik bije maksymalnie za 500
    - Warunek na atak jest "Jeśli moje_hp >500 -> atak"
    - Jeżeli przesunę bariery, rege, cokolwiek za warunek ataku, to nigdy się nie wykonają, bo albo moja postać się wyleczy, albo padnie (czyt. polecenia na przedmioty znajdują się za leczeniami).
    - Jeżeli zwiększę tą wartość 500 do np 1000 żeby móc rzucić bariere/mobilizację i ustać dubla, to po co mi w ogóle ten warunek?

    Po co ci punkt piąty?
    Po to żeby zastosować to wszystko co napisałem zarówno dla dubla przeciwnika jak i dla jego pojedynczej tury. Sam przecież napisałeś że nie ma opcji "lub"

    czy ty chcesz w jednym skrypcie sprawdzać obrażenia przeciwnika i używać ten sam skrypt na tanka i hitera? No nie żartuj.
    A czego konkretnie w tym zdaniu o optymalizacji nie rozumiesz?
    Jeżeli jest możliwość usprawnienia skryptu kosztem wprowadzenia opcji, która na logikę powinna być wprowadzona, zaraz obok "przeciwnik ma dubla" to nie widzę w tym żadnego problemu
    _____
    Dodatkowo jak pisałem wyżej - przykład na szybko, który obrazuje gdzie może przydać się taka opcja. Zapewne innych sytuacji jest wiele więcej.

  13. #13
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    Sytuacja hipotetyczna i pisana na szybko, więc gdzieś mogą wkraść się błędy.
    Teoretycznie pewnie da się to obejść dodając dodatkowe polecenia i zmieniając kolejność, ale (przynajmniej dla mnie) 25 miejsc to jest za mało nawet jak na skrypt 15lvl, żeby przewidzieć większość sytuacji.
    Dokładnie dlatego jest to średnio potrzebne, bo da się to obejść, osobiście nie uważam nawet że jest to trudne, na 20 lvlu mam takie skrypty, a zdecydowanie bardziej męczyłem się ze statystykami niż z nimi. Z takich tipów, zdejmowanie negatywnych statusów jak i leczenie nie ma zbyt wielu warunków, śmiało możesz je przenieść za leczenia, manipulując warunkami. Lasery i bajery też możesz tam przenieść, właśnie poprzez manipulację warunkami leczenia. Leczenie na dublu z miejsca możesz wrzucić za zwykłe leczenie, nie kombinując za bardzo, bo jeśli jest przed to na dublu palisz mikstury, których palić nie chcesz. A ataki przed leczeniami, które rozbiłeś imo niepotrzebnie na dwa, możesz wrzucić za leczenia ale przed bajery, bo atakować chcesz nie kiedy Twoje hp jest niskie, tylko kiedy niskie jest hp przeciwnika.

    -----------------------

    A no i przygotowując się do walki dobierasz skrypt, ale też uzbrojenie i taktykę pod konkretnego przeciwnika. W mfo jest to możliwe, bo potencjalnych przeciwników jest niewielu. Także progami leczeń też możesz manipulować bardzo efektywnie.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 06-01-2020 o 23:53

  14. #14
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Dokładnie dlatego jest to średnio potrzebne, bo da się to obejść, osobiście nie uważam nawet że jest to trudne, na 20 lvlu mam takie skrypty, a zdecydowanie bardziej męczyłem się ze statystykami niż z nimi. Z takich tipów, zdejmowanie negatywnych statusów jak i leczenie nie ma zbyt wielu warunków, śmiało możesz je przenieść za leczenia, manipulując warunkami. Lasery i bajery też możesz tam przenieść, właśnie poprzez manipulację warunkami leczenia. Leczenie na dublu z miejsca możesz wrzucić za zwykłe leczenie, nie kombinując za bardzo, bo jeśli jest przed to na dublu palisz mikstury, których palić nie chcesz. A ataki przed leczeniami, które rozbiłeś imo niepotrzebnie na dwa, możesz wrzucić za leczenia ale przed bajery, bo atakować chcesz nie kiedy Twoje hp jest niskie, tylko kiedy niskie jest hp przeciwnika.
    Z takich tipów, zdejmowanie negatywnych statusów jak i leczenie nie ma zbyt wielu warunków, śmiało możesz je przenieść za leczenia, manipulując warunkami.
    - Co do tych tipów, na niższych poziomach samo zmienienie wartości użycia antidotum przy posiadaniu regeneracji, czy bariery to już 2 polecenia. Podobnie można to rozpisywać do oślepienia. Aczkolwiek to szczegóły.
    Lasery i bajery też możesz tam przenieść, właśnie poprzez manipulację warunkami leczenia.
    - Nie jestem w stanie dopasować się do dwóch przedziałów leczenia się (1. Gdy przeciwnik bije mniej to lecz się od mniejszej granicy. 2. Gdy bije więcej lecz się od wyższej granicy) jedną grupą poleceń leczących (musiałbym ją podwoić, co nawet w przypadku 4 leczeń, robi już 8 poleceń - im wyższy poziom, tym więcej)
    Leczenie na dublu z miejsca możesz wrzucić za zwykłe leczenie, nie kombinując za bardzo, bo jeśli jest przed to na dublu palisz mikstury, których palić nie chcesz.
    - A to akurat nie ma żadnego związku z tematem
    A ataki przed leczeniami, które rozbiłeś imo niepotrzebnie na dwa, możesz wrzucić za leczenia ale przed bajery, bo atakować chcesz nie kiedy Twoje hp jest niskie, tylko kiedy niskie jest hp przeciwnika.
    - Tutaj widzę też mnie nie zrozumiałeś. Właśnie o to chodzi że atakować chcę kiedy moje hp jest nisko (blokuję w ten sposób marnowanie leczeń, atakując zamiast używając leczenia + Warunek [Przeciwnik max obrażenia < x] ). Naturalnie że w opisanej sytuacji nie mogę zwinąć dwóch ataków do jednego. Warunek jest "Jeśli moje_hp >500 -> atak". Gdybym chciał zwinąć to do jednego to musiałbym tam wpisać wyższą wartość (tą z leczenia na dublu). I całe polecenie traci sens. Niemniej nawet gdyby jakimś cudem udało się to zwinąć, to nie jest to przedmiotem problemu.

    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    A no i przygotowując się do walki dobierasz skrypt, ale też uzbrojenie i taktykę pod konkretnego przeciwnika. W mfo jest to możliwe, bo potencjalnych przeciwników jest niewielu. Także progami leczeń też możesz manipulować bardzo efektywnie.
    Tak i właśnie takie myślenie powoduje brak ludzi na arenie offline i atrybutowanie się pod konkretnych przeciwników. Raczej nie tędy droga.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    Tak i właśnie takie myślenie powoduje brak ludzi na arenie offline i atrybutowanie się pod konkretnych przeciwników. Raczej nie tędy droga.
    XDDDDDDDDDD

    Tak, atry nabijają dlatego, że nie mogą dodać specyficznego polecenia w skrypcie, a nie dlatego, że chcą mieć każdą możliwą przewagę nad danym przeciwnikiem XDD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •