Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodaniem paska "scroll" do zakładki "sprzedawane przedmioty na targu?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    12 60.00%
  • Nie

    8 40.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Dodatnie paska scroll w zakładce "moje aukcje" na targu

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Trading Company Zobacz post
    Zastanowiłbym się jedynie nad tym całkowitym usunięciem gwiazdki. Być może (w co w sumie wątpię) są ludzie, którzy obserwują aukcje nie licytując ich.
    Ja obserwuję sporo aukcji których nie kupuję ( sporo twoich ) aby przekonać się, czy za daną cenę pewien itemek zejdzie.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Trading Company Zobacz post
    Osobiście nie mam większych uwag. Na dzień dzisiejszy zakładka "Moje aukcje" -> "Kupowane przedmioty" nie ma racji bytu, bo w zakładce "Obserwowane" te same aukcje są bardziej przejrzyste i jest ich więcej na jednej stronie.

    Zastanowiłbym się jedynie nad tym całkowitym usunięciem gwiazdki. Być może (w co w sumie wątpię) są ludzie, którzy obserwują aukcje nie licytując ich.
    Są? Może dlatego, że np jak ktoś przebije twoją licytację, to wciąż masz tą aukcję na oku?

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Są? Może dlatego, że np jak ktoś przebije twoją licytację, to wciąż masz tą aukcję na oku?
    Ale jak licytujemy aukcję to automatycznie dostaje ona gwiazdkę, a jak ktoś nas przebija nadal ją ma( nie musimy jej dodawać manualnie ), mu bardziej chodziło o "obserwowanie" aukcji bez chęci kupna.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Ale jak licytujemy aukcję to automatycznie dostaje ona gwiazdkę, a jak ktoś nas przebija nadal ją ma( nie musimy jej dodawać manualnie ), mu bardziej chodziło o "obserwowanie" aukcji bez chęci kupna.
    Jedno i to samo.
    Jakby usunąć gwiazdkę, to by jej automatycznie nie otrzymywała. Jakby jej nie otrzymywała, nie mógłbyś jej obserwować po przebiciu przez kogoś. Dlatego nie, nie sądzę, by usuwanie gwiazdki było dobrym pomysłem.

  5. #20
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jedno i to samo.
    Jakby usunąć gwiazdkę, to by jej automatycznie nie otrzymywała. Jakby jej nie otrzymywała, nie mógłbyś jej obserwować po przebiciu przez kogoś. Dlatego nie, nie sądzę, by usuwanie gwiazdki było dobrym pomysłem.
    Jeśli w zakładce "kupowane" figurowałyby zalicytowane przez nas aukcje aż do czasu ich zakończenia przez nas lub kogoś innego, (oznaczane tak jak obecnie - pogrubieniem czcionki gdy licytujemy, i zwykłą czcionką gdy licytuje ktoś inny) to rozwiązałoby to problem. Niemniej może nie nie jest to do końca intuicyjne, a temat "gwiazdki" ma marginalne znaczenie w kontekście całej przebudowy targu, więc z tym się kłócił nie będę.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Trading Company Zobacz post
    Jeśli w zakładce "kupowane" figurowałyby zalicytowane przez nas aukcje aż do czasu ich zakończenia przez nas lub kogoś innego, (oznaczane tak jak obecnie - pogrubieniem czcionki gdy licytujemy, i zwykłą czcionką gdy licytuje ktoś inny) to rozwiązałoby to problem. Niemniej może nie nie jest to do końca intuicyjne, a temat "gwiazdki" ma marginalne znaczenie w kontekście całej przebudowy targu, więc z tym się kłócił nie będę.
    To też nie jest dobre, co jeśli ktoś przebił taką ceną, że nie chcę już licytować? Gwiazdki są przydatne.

  7. #22
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Ja proponowałem jedynie usunięcie obserwowania swoich licytacji

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •