Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: kolorek nowej wiadomości na czacie

  1. #1

    kolorek nowej wiadomości na czacie

    można ten kolorek trochę przytonować, żeby nie raził aż tak w oczy?



    tak średnio widoczne jest, niby bardzo nie przeszkadza ale jednak nie jest "super"

    zmiana koloru na jakiś ciemniejszy odcień:
    taki:



    przyjemniejszy dla oka, czytelniejszy - i nawet ładniejszy.

  2. #2
    chyba założenie jest takie, żeby raziło, coby było widać że ktoś pisze

    stop rgb

  3. #3
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    chyba założenie jest takie, żeby raziło, coby było widać że ktoś pisze

    stop rgb
    w sumie działałoby, gdyby czcionka miała obramowanie - byłoby czytelnie i rażąco
    a ten kolorek zaproponowany się odznacza i nie rezi aż tak w oczy i się da odczytać od razu kto pisze

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    ja chce różowe

  5. #5
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Przez ten kolor nie przeczytywałem nicku osoby, która do mnie pisała jak akurat się wylogowywałem. Wiele razy, kto wie jakie okazje mnie przez to ominęły. Więc krótko mówiąc jestem za.

  6. #6
    Biały Smok
    Konto usunięte
    Ciemniejsze kolory nie mają sensu, iż nie będzie widać czy dana osoba do nas napisała. Lecz zawsze można zmienić na inny kolor.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Biały Smok Zobacz post
    Ciemniejsze kolory nie mają sensu, iż nie będzie widać czy dana osoba do nas napisała. Lecz zawsze można zmienić na inny kolor.
    Zgadzam się, to byłoby lepsze, zwłaszcza dla osób z wadą wzroku wpływającą na widzenie kolorów. Może zielony/niebieski?

  8. #8
    Biały Smok
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Zgadzam się, to byłoby lepsze, zwłaszcza dla osób z wadą wzroku wpływającą na widzenie kolorów. Może zielony/niebieski?
    Nwm czy pasowałyby te kolory.

  9. #9
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Zgadzam się, to byłoby lepsze, zwłaszcza dla osób z wadą wzroku wpływającą na widzenie kolorów. Może zielony/niebieski?
    daltonizm tak nie działa

    w dodatku pomarańczowy pasuje do palety barw mfo, dlatego nie proponuje tu zielonego/innego koloru

  10. #10
    zdecydowanie za. Szczerze to śmieszą mnie głosy na nie, pomysł ułatwia grę praktycznie każdemu oraz nie nadużywa żadnej z mechanik

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    daltonizm tak nie działa

    w dodatku pomarańczowy pasuje do palety barw mfo, dlatego nie proponuje tu zielonego/innego koloru
    Jak nie? Dałaś w pomyśle kolor podobny do normalnego koloru, jak nie ma wiadomości. Są osoby, które nie odróżnią twojego koloru, od standardowego bez nowych wiadomości.

  12. #12
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Jak macie problemy ze wzrokiem to udajcie się do okulisty.
    Może dać wam opcję samemu sobie ustawić kolory, bo zaraz pożrecie się o to czy to ma być pomarańczowy czy niebieski.

  13. #13
    propozycja wnosi jedynie przyciemnienie, imo wszelkie inne powinny byc omijane

  14. #14
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jak nie? Dałaś w pomyśle kolor podobny do normalnego koloru, jak nie ma wiadomości. Są osoby, które nie odróżnią twojego koloru, od standardowego bez nowych wiadomości.
    czyli np. kto?

  15. #15
    Biały Smok
    Konto usunięte
    A jakby dać kolor szary, tylko troszkę jaśniejszy ?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •