Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Temat: Boże Narodzenie i Nowy rok 2019 20. Refleksje ,wrażenia, sukcesy ładne dropy

  1. #91
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Fajnie że się da uzyskać dyplom na automacie, tylko ja opierając się na doświadczeniu z poprzedniego roku (i matematyce) założyłem że 12-13 tys. energii (10200 wynikające z czasu trwania eventu + 2000 mojego limitu) wystarczy na zdobycie dyplomu na samych gremlinach tak samo jak rok temu. Bez bicia upierdliwych minibossów.
    I przez tą "niewielką" zmianę przy pakowaniu automatycznym braknie mi koło 2 tys. punktów energii do dyplomu, na ręcznym nigdy mi się nie udaje uzyskać powyżej 70% więc w nagrodę za regularność i miesiąc latania za gremlinami mam wielką frustrację z powodu zmarnowanego czasu (naprawdę sporo godzin się uzbiera straconych na ten event) i energii (te prezenty i unikaty możecie sobie wsadzić w skarpety mikołaja, więcej bym zarobił pożytkując energię afk na świetlikach i kopalni. Dyplom i unikat z Nordii to był jedyny sensowny powód na udział w tej męczarni).

    Także bardzo dziękuje osobom które podjęły tą nieudolną próbę przekonania ludzi do pakowania ręcznego bez uprzedzenia o tym graczy na początku eventa, skutecznie zniechęcacie do jakiejkolwiek aktywniejszej gry swoimi zmianami. Od dobrych paru lat praktycznie każdy upek / zmiana to utrudnienie życia randomowym graczom preferującym grę solo. Ale czego się spodziewać jak testerami są goście lubujący się w godzinnym biciu minibossów i ślęczeniem godzinami nad doborem ekwipunku, szkoda że rozwój gry jest tworzony pod dyktando kilkunastu "hardkorów".

  2. #92
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Od dobrych paru lat praktycznie każdy upek / zmiana to utrudnienie życia randomowym graczom preferującym grę solo. Ale czego się spodziewać jak testerami są goście lubujący się w godzinnym biciu minibossów i ślęczeniem godzinami nad doborem ekwipunku, szkoda że rozwój gry jest tworzony pod dyktando kilkunastu "hardkorów".
    A jak to się ma do pakowania prezentów?
    Wielkie zaskoczenie - wymagania rosną im gra jest bardziej zaawansowana, niesamowite!
    Jak ci ten dobór ekwipunku nie pasuje, to zablokuj sobie poziom na 20 i tam sobie siedź. Jeśli nie potrafisz od 2011 roku, przez 5 miast nauczyć się grać, to twój problem, nie "kilkunastu "hardkorów"".

    W sumie to nawet nie wiem, do czego chcesz dobierać godzinę ekwipunek. Do bossów dobranie ekwipunku zajmuje mi może 5 minut.

  3. #93
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Wielkie zaskoczenie - wymagania rosną im gra jest bardziej zaawansowana, niesamowite!
    A jak się to ma do pakowania prezentów? Za 5 lat pakowania automatyczne będzie miało 10% skuteczności w ramach tego "zaawansowania" gry?

    A biorąc pod uwagę ilość osób spamujących o pomoc przy Grinchu to nie tylko mój problem, różnica taka że mi się nie chcę marnować czasu na upierdliwe minibossy.
    Gdy miałem naście lat i grałem w mfo1 a później mfo2 to miałem czas na takie zabawy (choć tamte wersje gry były znacznie prostsze i przyjemniejsze), teraz pozostało mi w tej grze afkować i gromadzić absurdalne ilości złota i złomu bo rozwój gry poszedł w stronę przesadnego komplikowania najprostszej czynności, po co komu nowa zawartość skoro można zrobić globala / unikat / mini którego bije kilka / kilkanastu graczy.
    Oczekuję upka Nordia i decyzji czy jeszcze będzie można expić czy kolejnym etapem zaawansowania gry będzie blokada lvla i zakaz rozwijania postaci na wyższy lvl niż przewidzieli testerzy

  4. #94
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Za 5 lat pakowania automatyczne będzie miało 10% skuteczności w ramach tego "zaawansowania" gry?
    Pakowanie automatyczne zostało osłabione, ręczne uproszczone po to, aby nagrodzić wysiłek. To chyba logiczne, że wysiłek powinien być bardziej opłacalny niż jego brak. Nikt już raczej tego nie zmieni, bo zostało to zbalansowane.
    I zobacz do czego się odniosłem, bo nie odniosłem się do pakowania prezentów tylko do narzekania, że gra robi się skomplikowana.

    A biorąc pod uwagę ilość osób spamujących o pomoc przy Grinchu to nie tylko mój problem, różnica taka że mi się nie chcę marnować czasu na upierdliwe minibossy.
    A, to każdy mini boss ma być ubijalny solo bo za trudno?

    po co komu nowa zawartość skoro można zrobić globala / unikat / mini którego bije kilka / kilkanastu graczy.
    To po co w to grasz, skoro tak ci się ta gra nie podoba i tak ci w niej wszystko nie pasuje?

    czy kolejnym etapem zaawansowania gry będzie blokada lvla i zakaz rozwijania postaci na wyższy lvl niż przewidzieli testerzy
    A co mają testerzy do tworzenia update?
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 31-12-2019 o 20:05

  5. #95
    Proponuję zamknąć to

  6. #96
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ktoś ma patent na item doświadczenie plus dla 68 Lv? Ważny do końca stycznia 2020, czy w tym miesiącu będzie Nordia i podniesiony limit Lv ?
    Nie, użyj przedmiotu i nie bij potworków, polecam.

  7. #97
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Ważny do końca stycznia 2020, czy w tym miesiącu będzie Nordia i podniesiony limit Lv ?
    O ile takie pytania od nowych graczy są zrozumiałe, tak od gracza, który gra w to od samego początku mnie dziwi. Dobrze wiesz, że nie uzyskasz wiarygodnej odpowiedzi.

  8. #98
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Nie zamierzam expić innej postaci.
    To tylko twój problem.

    Po drugie jak długo mam czekać w takim absurdzie?
    Jakim absurdzie? Jak coś ci się nie podoba to nie musisz w to grać, nikt cię tu na siłę nie trzyma.

    Po 3 czy to nie obejście zasad gry?
    Nie, w jaki sposób miałby być obejściem od zasad gry?

  9. #99
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A co robić z nadmiarową energią? Nie zamierzam expić innej postaci. Po drugie jak długo mam czekać w takim absurdzie? Po 3 czy to nie obejście zasad gry?
    Oh nie, jeszcze cię zbanują. Przestań zachowywać się jak dziecko MapY. Nie chcesz - nie wykorzystuj eny, tyle. Czego się spodziewałeś, że ktoś ci wymyśli magiczny sposób na zyskiwanie pełnego expa, jak upka jeszcze nie ma? Jakie obejście zasad gry? Nie expisz - nie wykorzystujesz bonusu, do zużycia którego trzeba ubić potworki.

  10. #100
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    PS Ktoś mi niedawno pisał że update w styczniu 2020, że tak mu admin odpisał. Trudno uwierzyć w te bajki, ale to 21.01.2020 będzie 60 miesięcznica Devos.
    To twój problem, że słuchasz opinii losowych graczy.
    Coraz bardziej odchodzisz od tematu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •