Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 100

Temat: Boże Narodzenie i Nowy rok 2019 20. Refleksje ,wrażenia, sukcesy ładne dropy

  1. #61
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Jak się nie mylę bonus obejmuje każdego gracza.
    To był błąd i został poprawiony już dawno temu.

  2. #62
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jedyne "uczciwe" zaimplementowanie tego bonusu oznaczałoby, że te bonusowe 25% od razu należy się posiadaczowi bonusu, póki co ten bonus jest nieopłacalny.
    Tak jest od ponad 2 lat.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post271770

  3. #63
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Nie rozumiesz, o co mi chodzi. Wiem jak jest, ale mówię o tym, że aby ta usługa miała sens, to by musiało działać tak, że najpierw jest ustalany drop, a potem te 25% bonusowego dropu (czyli jeśli byłem jedynym graczem z bonusem na 4 w walce, to będzie to jedna piąta dropu) od razu jest przypisywana dla osoby z bonusem, dopiero potem te standardowe 100% trafia losowo do różnych graczy. A po raporcie messiego można łatwo wywnioskować, że tak nie jest. Czy to źle? Nie do końca. Czy czyni to owy bonus najmniej opłacalnym przy wymianach minibossów? Owszem.

  4. #64
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Żeby ta usługa miała sens, to ten bonus musiałby dawać szansę na dodatkowy drop zamiast tego, co jest obecnie. Czyli możliwość zdobycia np. dwóch Astralnych Szat w tej samej walce. Obecnie osoby bez bonusu wymieniając z osobami z aktywowanym bonusem są stratne.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 09-12-2019 o 08:17

  5. #65
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Żeby ta usługa miała sens, to ten bonus musiałby dawać szansę na dodatkowy drop zamiast tego, co jest obecnie. Czyli możliwość zdobycia np. dwóch Astralnych Szat w tej samej walce. Obecnie osoby bez bonusu wymieniając z osobami z aktywowanym bonusem są stratne.
    To też trochę prawda, taka usługa powinna losować drop z osobnej puli.

  6. #66
    Użytkownik Avatar Jotson
    Dołączył
    09-02-2019
    Postów
    20
    To ja mam pytanie dotyczące pewnej eventowej mechaniki, nie byłem w stanie znaleźć na nie odpowiedzi, więc stwierdziłem, że ten temat jest adekwatny. Co mogę zrobić Wrednemu Gremlinowi bijąc go rózgą?? Rzucając runami zauważyłem inny przedmiot i mnie on zaintrygował, troszkę boję się go użyć ;p Poza tym czy można go spożytkować w inny sposób, tj. w walce z czymś innym np. eventowe potwory/mini lub inni gracze? Z góry dzięki za odpowiedź ) (screen nie chciał się wczytać, w opisie przedmiotu nie jest nic jasno sprecyzowane)

  7. #67
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jotson Zobacz post
    To ja mam pytanie dotyczące pewnej eventowej mechaniki, nie byłem w stanie znaleźć na nie odpowiedzi, więc stwierdziłem, że ten temat jest adekwatny. Co mogę zrobić Wrednemu Gremlinowi bijąc go rózgą?? Rzucając runami zauważyłem inny przedmiot i mnie on zaintrygował, troszkę boję się go użyć ;p Poza tym czy można go spożytkować w inny sposób, tj. w walce z czymś innym np. eventowe potwory/mini lub inni gracze? Z góry dzięki za odpowiedź ) (screen nie chciał się wczytać, w opisie przedmiotu nie jest nic jasno sprecyzowane)
    Możesz go użyć w dowolnej walce, zawsze robi to samo, odbiera 1 hp, jeśli dobrze pamiętam.

  8. #68
    >adwencik, dzien 12
    >zyskales gem topor plus

    XDDD

    Znaczy still, za darmo to biere. Wie ktoś może na podstawie ubiegłego roku czy jest jakis bonus za ukończenie całości? Nie żeby moja zachłanna dupa tego potrzebowała, pytam z ciekawości.

  9. #69
    Cytat Napisał Pogromca Jeleni Zobacz post
    >adwencik, dzien 12
    >zyskales gem topor plus

    XDDD

    Znaczy still, za darmo to biere. Wie ktoś może na podstawie ubiegłego roku czy jest jakis bonus za ukończenie całości? Nie żeby moja zachłanna dupa tego potrzebowała, pytam z ciekawości.
    Uzbrojenie na dany poziom + mikstury (jeśli dobrze pamiętam).
    Oraz szanse na karte Wrednego gremlina jeżeli ubiło się go każdego dnia adventu. (1-24 grudnia)
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 12-12-2019 o 12:36

  10. #70
    Cytat Napisał Pogromca Jeleni Zobacz post
    >adwencik, dzien 12
    >zyskales gem topor plus

    XDDD

    Znaczy still, za darmo to biere. Wie ktoś może na podstawie ubiegłego roku czy jest jakis bonus za ukończenie całości? Nie żeby moja zachłanna dupa tego potrzebowała, pytam z ciekawości.
    Jest

  11. #71
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Oraz szanse na karte Wrednego gremlina jeżeli ubiło się go każdego dnia adventu. (1-24 grudnia)
    Nie do końca. Szansę mamy nawet jak ubijemy tylko raz. A maksymalna jest po 20 razach.

  12. #72
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Nie do końca. Szansę mamy nawet jak ubijemy tylko raz. A maksymalna jest po 20 razach.
    Czyli te ostatnie 4 razy juz nic nie daja?

  13. #73
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    https://mfo3.pl/view/i/180 mial już kto?
    bo mi dziś spadł

  14. #74
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Czyli te ostatnie 4 razy juz nic nie daja?
    No 4 razy możesz zrobić dyktando.

  15. #75
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    https://mfo3.pl/view/i/180 mial już kto?
    bo mi dziś spadł
    będzię kupowable jak wejdzie druga część eventu więc pewnie jakby ktoś miał to by mu średnio zależało na "chwaleniu się"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •