Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za??

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 55.56%
  • Nie

    12 44.44%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Antysabot na wszystkich globalach

  1. #16
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Pomysł karania za sabotowanie walk jest równie niemądry co pomysł karania graczy hi-lv atakujących low-lv.

    Zanim do reszty odlecisz i zaczniesz filozofować przypominam tylko, że panelu gm i nie ma i pewnie nigdy nie będzie. Jak zapewne wszyscy zauważyli są inne priorytety w grze, a czasu coraz bardziej wszystkim brakuje, by je wypełniać.
    Dlaczego niby? Skoro psuje to grę innym graczom to czemu miałoby być to niekaralne?
    Łapanie w bójkach - są w porządku, saboty na PvE - już nie.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Dlaczego niby? Skoro psuje to grę innym graczom to czemu miałoby być to niekaralne?
    Łapanie w bójkach - są w porządku, saboty na PvE - już nie.
    Kradnięcie dyń też psuje grę innym graczom (ba, spotkałem takich, co wyzywają za podlewanie ich dyni), bójki tak samo. Ludzie, każdy globalny aspekt gry zawsze będzie komuś psuł grę. Jedyny sposób na uniknięcie psucia rozgrywki, to stworzenie gry offline.

    Osobiście jestem graczem, który mógłby stwierdzić, że wsm to mam wywalone, bo mnie takie zmiany nie dotkną, bo nie lubię się bójkować, nie lubię sabocić, gram w raczej zamkniętej grupie graczy itp., ale uważam, że takie zmiany są na gorsze, nawet jeśli na moją rozgrywkę nie wpłyną.

  3. #18
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Dlaczego niby? Skoro psuje to grę innym graczom to czemu miałoby być to niekaralne?
    Łapanie w bójkach - są w porządku, saboty na PvE - już nie.
    To jest zupełnie naturalne, że jakaś grupa przejmuje prędzej czy później kontrolę nad czymś teorytycznie dostępnym dla wszystkich. Grupa ta będzie się bronić przed stratą swojej dominacji, najpierw poprzez bójki, potem poprzez uniemożliwienie czerpania korzyści. Chcecie karę za saboty? Spoko. W zamian za 0 czasu ochrony po bójce na mini globalnych.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Z tego co wiem weszło to w życie i są już pierwsze problemy gracze nie mogą używać na siebie wody, gdyż odbiera to jako sabot:

    Frustracja graczy +18!!!

  5. #20
    Cytat Napisał dorek Zobacz post
    z tego co wiem weszło to w życie i są już pierwsze problemy gracze nie mogą używać na siebie wody, gdyż odbiera to jako sabot:

    frustracja graczy +18!!!
    xdd

  6. #21
    Chcieliście antysabot, to macie antysabot.

  7. #22
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Po złości im tak zrobiłem.

  8. #23
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Z tego co wiem weszło to w życie i są już pierwsze problemy gracze nie mogą używać na siebie wody, gdyż odbiera to jako sabot:

    Frustracja graczy +18!!!
    to rozwiązanie zasługuje na nobla

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Gratuluję pomysłodawcom, zepsuliście globale.
    Spodziewajcie się sabotaży z mojej strony, zobaczymy czy ten antysabot was ocali.

    Cofnijcie ten poroniony pomysł.

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Skoro są przeciwwskazania, to antysabot został wyłączony na Amaterasu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •