Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem nowej kategorii do kart?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    43 79.63%
  • Nie

    11 20.37%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Karty: Nowa kategoria Globale

  1. #1
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609

    Karty: Nowa kategoria Globale

    Witam tak jak w tytule moją propozycją jest dodanie nowej kategorii do kart Globale. Jak można zauważyć ceny materaca czy necrona w porównaniu z innymi Mini-Bossami są diametralnie wyższe jak i też rzadkość tych kart jest większa. Moim zdaniem nowa kategoria w estetyczny sposób będzie oddzielała Globale oraz będzie pokazywała innym graczom, iż te karty są rzadsze i droższe.

    Co do koloru moją propozycją jest kolor Czarny/Szary. Nazwa:  ebf27919c2b0873ede471d9b5adff411.png
Wyświetleń: 501
Rozmiar:  312 Bajtów

    Propozycja chyba nie jest jakaś trudna do wprowadzenia. Co o tym sądzicie? Zapraszam do udzielania się w temacie i ankiecie.

  2. #2
    Jak najbardziej na tak , jednak tak jak pisał Koridor w tym temacie ; https://forum.mfo3.pl/showthread.php...art-eventowych (#9) nie szare ani czarne .

  3. #3
    to w takim razie zróbmy nową kategorię również na kartę pędraka, ponieważ, albowiem jest ona znacznie droższa i rzadsza od innych kart potworów

  4. #4
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    to w takim razie zróbmy nową kategorię również na kartę pędraka, ponieważ, albowiem jest ona znacznie droższa i rzadsza od innych kart potworów
    to czemu by nie wprowadzić podziału karty dilli karty eternia karty langerburg itd.?

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    14
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    to czemu by nie wprowadzić podziału karty dilli karty eternia karty langerburg itd.?
    Popieram.

  6. #6
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Ale w kartach by mogło się wyświetlać ile jest podobnych kart w grze. Chyba do zrobienia i fajne by to było.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    14
    Fajnie by było też, gdyby w ekwipunku dodać nową zakładkę (w rzędzie, tam gdzie są zakładki z rodzajem eq) , mianowicie "Trofea" lub coś podobnego do tego, a postacią tych trofeów mogłyby być np. karty, które by dawały jakiś tam bonus do statystyk

  8. #8
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Vernon Roche Zobacz post
    Fajnie by było też, gdyby w ekwipunku dodać nową zakładkę (w rzędzie, tam gdzie są zakładki z rodzajem eq) , mianowicie "Trofea" lub coś podobnego do tego, a postacią tych trofeów mogłyby być np. karty, które by dawały jakiś tam bonus do statystyk

    Nie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    14
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Nie.
    Ja tylko zaproponowałem

  10. #10
    Przywróćcie poprzedni spam z tego tematu zamiast obecnego, bo poprzedni był wartościowszy. Tak jak pisałem na disco-rdzie, jeden rabin powie tak, drugi powie nie, jedyna dla mnie możliwa opcja rozwiązania problemu to możliwość dzielenia kart na kategorie przez ich posiadacza, domyślne tak jak jest, ale można sobie zrobić własne zakładki i wsadzić tam co się chce. Czy ktoś to wprowadzi? Nie. Czy ktoś w ogóle rozważy wprowadzanie tego? Nie. Także chyba do zamknięcia, bo nie wiem co tu można jeszcze napisać, up to administrejszyn, wszystkie argumenty za i przeciw pojawiły się w poprzednim spamie, na ich podstawie zrobią albo nie zrobią. Elo

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •