Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Autowalka po wylogowaniu

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763

    Autowalka po wylogowaniu

    Proponuje aby automatycznie załączała się sprzymierzeńcowi auto walka, gdy wyloguje się w trakcie walki, czasami zdarzy się taka sytuacja że ktoś dołączy do naszej walki i się wyloguje i musimy czekać na jego ruch ze skryptu automatycznego, a tak to byśmy zaoszczędzili nasz cenny czas.

  2. #2
    Fatal
    Konto usunięte
    Przydała by się też opcja wyrzucania graczy z naszej walki.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Vag Zobacz post
    Przydała by się też opcja wyrzucania graczy z naszej walki.
    Była taka propozycja i wielkie NIE.
    Ludzie by wyrzucali tych co maja malo hp i many. Potem by ich brali po wyleczeniu, i ci nie dość, że mieliby max hp to jeszcze mogliby od nowa używać miksów

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Rozumiem, że czasem komuś się net rozłączy, komp zawiesi (ja tak mam). Ale wkurza niemiłosiernie jak ktoś dołączy do walki i sobie pójdzie nie włączając auto. Często zdarza się również, że tylko ta osoba może uratować drużynę (sprzymierzeńców) z sytuacji kryzysowej, a jej zwyczajnie nie ma przed komputerem i lipa, więc aż się prosi żeby ją wywalić i wziąć szybko do walki kogoś innego. Oczywiście najlepiej brać osoby zaufane, lecz czasem nie ma takiej możliwości więc jestem za

  5. #5
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Tez na tak, byla tez propozycja, ze jesli gracz dwa tury jest afk (czyli konczy mu sie czas i dopiero wykonuje ruch) tez mialby autowalke.

    A z wyrzucaniem tez jestem na nie-nachale chcieliby zgarniac maksymalnego dropa.

  6. #6
    El Fortuno
    Konto usunięte
    gość by wizą ludzi do pomocy a gdy boss jest na wykończeniu powywalał wszystkich i sam wszystko zgarną :\

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •