Zobacz wyniki ankiety: mniejszy czas na ressp Dyniogłowych

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    24 61.54%
  • Nie

    15 38.46%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Dyniogłowe

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210

    Dyniogłowe

    zmniejszenia czasu na ressp Dyniogłowych

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Resp jest ustawiony w miarę sensownie tzn. zanim obiegniesz jedną mapkę to na drugiej już się pojawią więc nie jest źle.
    Ale głosuję na tak bo jestem za każdym ułatwieniem eventów w tej grze bo i tak są strasznie czasochłonne.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    albo można przestać marnować czas graczy i wprowadzić w końcu niewidoczne potwory eventowe, jak powinno być od samego początku

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    albo można przestać marnować czas graczy i wprowadzić w końcu niewidoczne potwory eventowe, jak powinno być od samego początku
    XD
    Może pomińmy jakąkolwiek aktywność gracza w eventach, i od razu zróbmy NPC, u którego można wymieniać energię bezpośrednio na dynie

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Niewidoczne to przesada bo na bocie będą ludzie jechać ale widoczne nieruchome z szybszym respem by nie zaszkodziły. Obecnie spalanie energii na dyniach to godziny upierdoliwego ganiania. Powinno być jak ze szkieletami.

  6. #6
    Zagłosowałem na tak tylko dlatego, że obecny czas respu zupełnie mi nie przeszkadza, ale jakby był krótszy to też bym się nie obraził.

  7. #7
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    albo można przestać marnować czas graczy i wprowadzić w końcu niewidoczne potwory eventowe, jak powinno być od samego początku
    Pomijając fakt, że głupszego argumentu i propozycji (chyba) nie widziałem w tym temacie, to w tej chwili, przy obecnej sytuacji, jest to niemożliwe do wykonania.

  8. #8
    Możecie dać, ale jak nie dacie to się nic nie stanie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Resp jest ustawiony w miarę sensownie tzn. zanim obiegniesz jedną mapkę to na drugiej już się pojawią więc nie jest źle.
    Ale głosuję na tak bo jestem za każdym ułatwieniem eventów w tej grze bo i tak są strasznie czasochłonne.

    To chyba wolno biegasz. Ja w trakcie okrążenia zdążę ubić herszta i nadal będę musiał chwilę poczekać.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post

    To chyba wolno biegasz. Ja w trakcie okrążenia zdążę ubić herszta i nadal będę musiał chwilę poczekać.
    dwie mapki przebiegasz?

  11. #11
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    dwie mapki przebiegasz?
    Aaa, że w ten sposób. W sumie nigdy o tym tak nie myślałem, może coś w tym jest.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •