Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [Bossy] Czemu nie mogę ich pokonać?

  1. #1
    Amigia
    Konto usunięte

    [Bossy] Czemu nie mogę ich pokonać?

    Mam problem z: Tarantule, Łowca Dusz
    Poziom postaci: 34
    Statystyki:
    nwmnmwnwm!10 znk)


    Opis problemu:
    Ktoś ma pomysł czemu nie mogę pokonać Tarantul i Łowcy Dusz na 34 poziomie?

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

  3. #3
    Azekar
    Konto usunięte
    Bij manualnie, używaj mikstur regeneracji i barier/osłon. Na tarantule ubierz jak najwięcej speeda i obrony fizycznej a na łowcę obrony magicznej. Te bossy bez problemu da się pokonać na niższym poziomie więc po prostu rób bardziej przemyślane ruchy w walce i nie dawaj auto.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Annabelle Zobacz post
    Bij manualnie, używaj mikstur regeneracji i barier/osłon. Na tarantule ubierz jak najwięcej speeda i obrony fizycznej a na łowcę obrony magicznej. Te bossy bez problemu da się pokonać na niższym poziomie więc po prostu rób bardziej przemyślane ruchy w walce i nie dawaj auto.
    Jak masz narzuconą klątwę/nie masz many to używaj kamieni i run, bo szkoda tur.

  4. #4
    Take It Easy
    Konto usunięte
    Nie polecam nakładać kilku statusów na raz, jeśli dajesz na sobie Regeneracje i Osłone to będzie nie opłacalne, powinieneś dawać regeneracje a jak sie skonczy regeneracje Osłone

  5. #5
    proponuję abyś nie wypowiadał się na temat rzeczy o których nie masz pojęcia

  6. #6
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    proponuję abyś nie wypowiadał się na temat rzeczy o których nie masz pojęcia
    Proponuję to samo.

    W przypadku tarantul chyba ma to małe znaczenie, ale na przyszłość, zaryzykuję stwierdzenie, z każdym bossem, jego rada jest już całkiem na miejscu. Większość bossów od 30 poziomu w górę ma normalizację, większość z tych które ją ma, używa w przypadku posiadania przez gracza osłony/osłony mag i regeneracji jednocześnie.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Proponuję to samo.

    W przypadku tarantul chyba ma to małe znaczenie, ale na przyszłość, zaryzykuję stwierdzenie, z każdym bossem, jego rada jest już całkiem na miejscu. Większość bossów od 30 poziomu w górę ma normalizację, większość z tych które ją ma, używa w przypadku posiadania przez gracza osłony/osłony mag i regeneracji jednocześnie.
    Właściwie nawet na tarantulach ta rada nie jest zła, kwestia jest taka by nie marnować tur na paraliżu, to sobie rzucamy osłonki, rege, mp itp.

  8. #8
    Take It Easy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    proponuję abyś nie wypowiadał się na temat rzeczy o których nie masz pojęcia
    Mam? proponuje abyś sie nie wyowiadał na temat rzeczy o których nie wiesz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •