Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz sie na zmianie?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 61.90%
  • Nie

    3 14.29%
  • Nie jestem pewnien

    0 0%
  • Tak i nie

    3 14.29%
  • Temat do kosza

    2 9.52%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Możliwość wyłączenia obrony top 15 na arenie

  1. #1
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82

    Możliwość wyłączenia obrony top 15 na arenie

    Siema, proponuje możliwość wyłączenia tej durnej obrony top 15 bo to już jest wnerwiające jak człowiek chce sb normalnie grać a ktoś go atakuje bo ma obrone top 15, ludzie ;-; nie popieram zmuszania przez to graczy do walki na arenie, jak chcą niech walczą ale nic na siłe ;-;



    Edit: ciekawe ile osób którzy kochają walki na arenie odmówią xD
    Ostatnio edytowane przez king of fire ; 03-10-2019 o 16:01 Powód: Chciałem coś dodać :p

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Za, w zamian strata 10% rankingu za wyłączenie obrony topki na taki sam czas, jak robi to walka w obronie topki.

  3. #3
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Za, w zamian strata 10% rankingu za wyłączenie obrony topki na taki sam czas, jak robi to walka w obronie topki.
    Ten pomysł też dobry

  4. #4
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Zdecydowanie za tak raz by mi to by ratowało skórę
    Ostatnio edytowane przez hurzysta ; 02-10-2019 o 22:26 Powód: Napisałem nie zamiast tak XD

  5. #5
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Po coś to jest. Walczysz, jesteś wysoko w rankingu, muszą być jakieś dodatkowe wymagania. Nie chcesz mieć obrony top 15 to nie walcz, albo walcz tak, żeby nie być w top 15.

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    10 ranku to dużo twoim zdaniem?

  7. #7
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Obrona top 15 dopiero od brązu byłaby spox

  8. #8
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Obrona top 15 dopiero od brązu byłaby spox
    Wyprzedziłeś mnie, miałam to zaproponować. Fakt że ktoś nie lubi walczyć ale zostanie zaatakowany na bójkowej mapce i nawet po przegranej walce trafia do topki (na niższych lvlach czasami wystarczyło mieć 1 pkt by być w topce) jest smutny.

  9. #9
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Po coś to jest. Walczysz, jesteś wysoko w rankingu, muszą być jakieś dodatkowe wymagania. Nie chcesz mieć obrony top 15 to nie walcz, albo walcz tak, żeby nie być w top 15.
    To nie takie proste, przypadkowo mi sie zbójkowało z wyższym lvlem i teraz co godz. Spadam i znowu mam top 15 obrony, której nienawidze

  10. #10
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Ja w ogóle przez to przestałem walczyć.

    Co z tego, że ktoś jest dobry w pvp jak wejdzie do gry sprawdzić tylko pw, bo nie ma czasu i walka do poddania. Tak samo z ekipą do wymian, która nie może czekać, aż ktoś skończy walkę. Dajcie walczyć wtedy kiedy chcemy, a nie na przymus.

  11. #11
    lejdis
    Konto usunięte
    mam tak samo, na 40 i 50 jeszcze walczę z sentymentu, ale na 66 i 67 dałam sobie spokój, tym bardziej że nie ma tam ŻADNYCH nagród za aktywność, nawet jak ktoś 100 walk w tydzień zrobi.

    Rank poleciał do 1 i wreszcie mam spokój

  12. #12
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    mam tak samo, na 40 i 50 jeszcze walczę z sentymentu, ale na 66 i 67 dałam sobie spokój, tym bardziej że nie ma tam ŻADNYCH nagród za aktywność, nawet jak ktoś 100 walk w tydzień zrobi.

    Rank poleciał do 1 i wreszcie mam spokój
    na 40 cie atakuje jak tylko sie pojawiasz bo mith jakoś unika walk ;> + sam walcze z sentymentu na 30,40,50.

    a co do tematu jak najbardziej na Tak wkurzające jest to że nawet nie można sprawdzić pw ani handlu bo walka.

  13. #13
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Tutaj chce coś dodać... jeżeli zamykamy obrone top 15 to te obrone dostaje ktoś z 16 miejsca bo bdz skomplikowane

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    Tutaj chce coś dodać... jeżeli zamykamy obrone top 15 to te obrone dostaje ktoś z 16 miejsca bo bdz skomplikowane
    co? Nie, to ty wymyślasz coś komplikującego system.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •