Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: [Bossy] Potrzebuję mentora

  1. #1

    [Bossy] Potrzebuję mentora

    Mam problem z: Raps 2
    Poziom postaci: 57
    Statystyki:
    Są nieważne. podam na priv


    Opis problemu:
    Potrzebuję jakiegoś doświadczonego w pokonywaniu bossów gracza, który to dopomoże mi abym pokonał tego oto bossa. Oczywiście jest to dobrze płatne- zapłacę takiemu graczowi całe 100k golda. Porada musi być z sensem. Po pokonaniu bossa według taktyki gracza, honorarium jest wręczane. W wypadku pokonania bossa wg. taktyk wielu graczy honorarium nie jest dzielone a losowane.
    PS: Eq i wbicie lvla mnie wogle nie interesuje. Chodzi mi jedynie o taktykę.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 18-09-2019 o 22:39 Powód: głupoty pisałem

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Szpony Garudy, Kapelusz Gothar, Pancerz Orka, Sandały Kapłana, Perłowe Spinki
    Leczenie 2, Leczenie 3, Bryza, Normalizacja, Przeczekanie, Mega Leczenie 1, Mega Leczenie 2, Kuracja

    A najlepiej to wbij 60 poziom.

  3. #3
    eq mnie nie interesuje. interesuje mnie jedynie taktyka

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Lecz się jak masz mało hp

    poprosze 100k

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?31627

    jeśli nie dajesz sobie rady, to wbij wyższy poziom
    do zamknięcia

  6. #6
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Taktyka to ubranie odpowiedniego eq do stat i posiadanie umiejtnosci walki.
    Dawaj 100k i nie pisz nic wiecej na tym forum.

  7. #7
    Jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia to bawcie się w shoutbox. Chodzi mi konkretnie o to co mam czynić w określonym momencie walki. A tak przy okazji mizerion mi to wyszczególnił więc to do niego wędruje nagroda

    - - - - - - - - - -

    I temat o zamknięcia

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Wystarczy umieć grać i znać taktyki podane na forum. No chyba że masz martwy mózg, wtedy faktycznie musi być ciężko.

  9. #9
    Na forum jest napisane to co wiedziałem nie wchodząc tam

    - - - - - - - - - -

    Dodam iż jest tu napisane o furii w odwrotnej kolejności, zaś o zdolkach statusowych kapitana ani słowa

  10. #10
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Na forum jest napisane to co wiedziałem nie wchodząc tam

    - - - - - - - - - -

    Dodam iż jest tu napisane o furii w odwrotnej kolejności, zaś o zdolkach statusowych kapitana ani słowa
    jak tyle wiesz to czemu zadajesz debilne pytania o to jak walczyc?
    ofc nie wiesz nic o walkach ale piszesz, ze wiesz

  11. #11
    jakbyś nie wiedział to bossy poniżej lvlu przewidzianego do pokonania stosują taktyki bardziej skomplikowane niż w wypadku odwrotnym

  12. #12
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    jakbyś nie wiedział to bossy poniżej lvlu przewidzianego do pokonania stosują taktyki bardziej skomplikowane niż w wypadku odwrotnym
    o czym ty mowisz? to ze kalvadora na nizszym lv pokonuje sie na odbicie to nie znaczy ze kazdego bossa sie tak robi, ale zeby to zrozumiec trzeba uzywac mozgu z czym niektorzy uzytkownicy tego forum(ty) maja duze problemy. nie wypowiadaj sie na tym forum jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia a jeszcze zaden z twoich 128 postow nie byl do niczego potrzebny

  13. #13
    Hous
    Konto usunięte
    Dbaj o poziom many oraz hp marynarza, opłaci się to w jego zdolnościach

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •