Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Propozycja usunięcia bójkowania podczas kopania w starej kopalnii.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2018
    Postów
    24

    Ważne Propozycja usunięcia bójkowania podczas kopania w starej kopalnii.

    Witam chciałbym wnieść propozycję o usunięcie bójkowania podczas kopania w starej kopalnii bo to jest dosyć denerwujące jak ktoś bójkuje mówię tu o Fusii i Senseiu cały czas mnie atakują i nawet pokopać w starej kopalnii nie można bo oni cały czas bójkują więc prosiłbym o rozpatrzenie mojej prośby.



    PS. Nie wiem czyj to był pomysł o bójkowaniu podczas kopania w kopalnii ale to jest naprawdę dosyć męczące.

  2. #2
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Nie po to zostało dodane żeby znowu usuwać.

  3. #3
    Jest powód dlaczego jest to lokacja bójkowa - bo nie jest to lokacja obowiązkowa do ukończenia fabuły.
    Więc nie, nie przejdzie.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Rebelious Zobacz post
    Witam chciałbym wnieść propozycję o usunięcie bójkowania podczas kopania w starej kopalnii bo to jest dosyć denerwujące jak ktoś bójkuje mówię tu o Fusii i Senseiu cały czas mnie atakują i nawet pokopać w starej kopalnii nie można bo oni cały czas bójkują więc prosiłbym o rozpatrzenie mojej prośby.



    PS. Nie wiem czyj to był pomysł o bójkowaniu podczas kopania w kopalnii ale to jest naprawdę dosyć męczące.
    Niech cię kumpel zaatakuje, będziesz miał godzinę ochrony. Albo kup sobie ją za 1 MF.

  5. #5
    Falafel
    Konto usunięte
    Dodaj ich do obserwowanych i kop jak są offline/ patrz gdzie są. Ja tak robię i już sobie enuśduśrabuś trochę eny zmarnował na puste teleporty

  6. #6
    unpopular opinion: cytowanie przekleństw też powinno być banowane

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •