Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    59 78.67%
  • Nie

    16 21.33%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Temat: MFO Classic

  1. #61
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Dokładnie, wszyscy się wypowiedzieli, temat powinien zostać zamknięty i czekać na decyzję admina.
    Jeżeli "Administracja" chciała się wypowiedzieć, to zrobiłaby to. Dlatego też temat jest otwarty, dlaczego miałby być zamknięty bez jakiejkolwiek odpowiedzi? Jak się go zamknie, to się o nim zapomni - proste.

  2. #62
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Jeżeli "Administracja" chciała się wypowiedzieć, to zrobiłaby to. Dlatego też temat jest otwarty, dlaczego miałby być zamknięty bez jakiejkolwiek odpowiedzi? Jak się go zamknie, to się o nim zapomni - proste.
    No tak, przecież lepiej odkopywac tematy pisząc głupoty.
    Skoro administracja nie wypowiada się to znaczy, że prawdopodobnie nie przejdzie
    Na pewno nie trzeba im o tym przypominać.

  3. #63
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2020
    Postów
    8
    Nie rozumiem, twojego udziału w tych postach. Jeżeli nie interesuje cię to to się nie wypowiadaj. Zdecydowana większość ma W poważaniu twoją wypowiedz.
    Ranga, na forum nie daje ci żadnej władzy oraz decydowania co powinno być zamknięte a co nie.

  4. #64
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Cytat Napisał Shaanz Zobacz post
    Nie rozumiem, twojego udziału w tych postach. Jeżeli nie interesuje cię to to się nie wypowiadaj. Zdecydowana większość ma W poważaniu twoją wypowiedz.
    Ranga, na forum nie daje ci żadnej władzy oraz decydowania co powinno być zamknięte a co nie.
    Mam prawo do wypowiedzi, nawet jak tobie się ona nie podoba i nie jest pieśnią pochwalą propozycji.
    A czy ja piszę "zamknijcie ten temat!!" czy "Temat chyba można zamknąć."?
    I ty nie jesteś zdecydowaną większością że możesz pisać za nich. Po to jest prawo wypowiedzi żeby się wypowiadać.

    A jeszcze jedno. Jakbyś chociaż 10 sekund poświęcił to zobaczył byś, że byłem na tak. Po prostu temat do zamknięcia żeby nie było zbędnego spamu takiego jak twój.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 07-02-2020 o 19:24

  5. #65
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Shaanz Zobacz post
    Ranga, na forum nie daje ci żadnej władzy oraz decydowania co powinno być zamknięte a co nie.
    Powiedz to może do moderatora

    Wyraził swoją opinię, ja ją również podzielam, moderacja z lat 2011-2015 też by ją podzieliła, że zamknięcie wyczerpanego tematu, żeby nie przychodziły nowe osoby i nie pisały w nim jedynie "jestem na tak" (lub co gorsza odkopujący temat tylko po to, by być na nie) to dobry pomysł. Tak robiono w tamtych latach, potem nie wiem, co się zmieniło, ale jak na moje tamto podejście było dosyć sensowne.

    I tak, również jestem za propozycją, co widać w ankiecie, ale jestem przeciw zaśmiecaniu forum.

  6. #66
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    ale jestem przeciw zaśmiecaniu forum.
    Na przyszłość – pisząc, żeby inni nie zaśmiecali, również się do zaśmiecania przyczyniasz (to + #16)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •