Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Opinie o questach

  1. #16
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Take It Easy Zobacz post
    Diabelska Odsiecz
    Kreatywny quest i myśle że administracja sie napracowała robiąc to. Bardzo trudne ale o to chodzi
    Nie napracowała się, bo to Koridor robił

  2. #17
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Ja jeszcze ulubionego questa nie mam, ale można by było wyróżnić tajemnice starej kopalni / poszukiwania skarbu oświeconych. Słabymi questami według mnie są te związane z czeladnikiem Mariuszem oraz z Sarinem. Mimo, że mapy wyklętej góry są jedne z moich ulubionych to nie przypadło mi do gustu ciągłe chodzenie po gazy i kwiatki na serum, potem dedanie i powtórz proces xD

  3. #18
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Mój ulubiony nowy quest to rozwiąż zagadke zabójstwa Loriana dostajemy cudowną nagrode i w dodatku dużo sczegułów dodanych w nim jest

  4. #19
    Bocianix
    Konto usunięte
    Najprzyjemniejszym oraz "najfajniejszym" do zrobienia questem, według mnie, było "Chorobliwe Spóźnienie" - bardzo kreatywny, rozbudowany, odblokowywał ciekawe miejsca: okolice Langeburga, miejsce do zdobywania EXP oraz minibossa (Mięsożera). Bardzo ciekawa fabuła i śmieszne wątki, min. "codzienne życie jako członek Królewskiej Gwardii" oraz "impreza do samego rana po udzieleniu pomocy Illenowi".

    Po zrobieniu tego questa, odblokowywała się również możliwość zrobienia równie interesującego (niestety nie tak zabawnego jak ten...) questa - "Diabelska Odsiecz".

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •