Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Opinie o questach

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2019
    Postów
    15

    Opinie o questach

    Jakie było dla was najtrudniejsze zadanie albo nadal jest i dlaczego???
    Ostatnio edytowane przez proof ; 17-08-2019 o 14:22

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    hmm, Prawdopodobnie prawdziwy skarb oświeconych, kamień cintamani, potworki unikatowe w devos są dziwne.

  3. #3
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    moim zdaniem na mój lv to z wyprowadzeniem tego małego gnoma nie wiem jak on sie tam nazywał z diabelskiej fortecy i cały ten quest powód : potrzebowałem pomocy wielu osób żeby to zrobić a quest chyba na 25 skończyłem
    Ostatnio edytowane przez hurzysta ; 17-08-2019 o 10:04

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ja mam pewien pomysł: zamiast podawać najtrudniejsze, to może podawać ten, który był naszym zdaniem najfajniejszy i ten, który nam się najmniej nie podobał?
    Ja zacznę. Najfajniejszy dla mnie były Diabelska Odsiecz/Poszukiwania Skarbu Oświeconych, bo były rozbudowane, wymagały przeszukania lokacji w celu znalezienia drogi, stawiały wyzwanie nie tylko w postaci silnego przeciwnika na drodze.
    Najgorszy, cóż, prawdopodobnie ten z Aresztu Eliar, bo TRZEBA go przyjąć, jeśli chce się kontynuować grę.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    ten z czeladnikiem w Urkaden, trzeba zbierać mnóstwo syfu z różnych potworów i jeszcze co jakiś czas mu kazać robić jakieś badziewia, z których nigdy nie będę korzystał

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2019
    Postów
    15
    w sumie dobry pomysł moim zdaniem diabelska Odsiecz też jest najlepsza trzeba przy nim się napracować a przy okazji poznałem wielu nowych i całkiem ogarniętych ludzi

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Najcięższy/najbardziej znienawidzony? Pomóż w zemście Widina. Ciężki boss i jeszcze te biegania po gazy.

    Ulubiony quest? Czas na kąpiel, prosty, przyjemny quest, brak irytujących bossów do zabicia, a do tego zabawny scenariusz.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2019
    Postów
    43
    Najgorszy quest: od czeladnika to kowalskiego mistrza tak jak, mówił luxgerre, trzeba dużo badziewia, ale nie zapominajcie też, że trzeba zapłacić co 3 dni 50k

    najfajniejszy quest to zakapturzony szuka potężnego artefaktu, bo można spotkać unikatowe potwory i mieć dostęp do mimika i nagroda też jest fajna

  9. #9
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Wystarczy raz dać mu 50k

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nowy Gracz Zobacz post
    Najgorszy quest: od czeladnika to kowalskiego mistrza tak jak, mówił luxgerre, trzeba dużo badziewia, ale nie zapominajcie też, że trzeba zapłacić co 3 dni 50k

    najfajniejszy quest to zakapturzony szuka potężnego artefaktu, bo można spotkać unikatowe potwory i mieć dostęp do mimika i nagroda też jest fajna
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Wystarczy raz dać mu 50k
    dokładnie, u mnie zdał za pierwszym razem na 3 poziomie, a to, że musaraj nie ma szczęścia i bodajże na 5 nie zdał kilkanaście razy, no to cóż xD
    Ostatnio edytowane przez proof ; 29-08-2019 o 11:26

  11. #11
    Najlepszy - Tajemnice Urkade.
    Nowe bossy. Odblokowane fajne expowisko, poradniki, czego chcieć więcej?
    Najgorszy
    Czeladnik.
    Trzeba marnować enę, gold i czas w zamian za syf badziewski.

  12. #12
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jakby nie patrzeć to questy z czeladnikiem są bardziej opłacalne od innych z Urkaden, do tego kontynuacja tego wątku będzie w Nordii.

  13. #13
    Kto wie co będzie za wiwim

  14. #14
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Kto wie co będzie za wiwim
    Vivi to najgorszy twór tej gry, a do Nordii pewnie nie będzie za nim niczego

  15. #15
    Take It Easy
    Konto usunięte
    Diabelska Odsiecz
    Kreatywny quest i myśle że administracja sie napracowała robiąc to. Bardzo trudne ale o to chodzi

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •