Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    7 22.58%
  • NIE

    16 51.61%
  • TAK, mniejsze straty dla atakowanego

    1 3.23%
  • Wystarczy przywrócić wypadanie eq

    7 22.58%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: większe starty z bójki

  1. #1
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551

    większe starty z bójki

    Witam, proponuję aby z bójki były większe starty pieniężne jeśli przeciwnik ma podobny poziom, jeśli ktoś ma mniejszy o ponad 10 to niech zostaną takie jak teraz. Proponuję też zwiększyć drop itemów z bójek ponieważ jeśli kogoś atakuje to on może się poddać, nawet nie podejmując jakiejkolwiek walki bo i tak nic nie straci. Jeśli traciłoby się więcej ludzie nie poddawaliby się od razu bo mogliby za dużo stracić.
    3%->7% złota traconego przez atakowanego
    3%->10% złota traconego przez atakującego
    3% mniejsze poziomy
    drop itemów->30%
    Atakując byłoby ryzyko straty ale też dałoby się coś zyskać, a przedmioty stracone po walce to i tak pewnie w 90% przypadków będą jakieś odnówki/kamyki.
    Dzieki ferdeczek
    Ostatnio edytowane przez Alvi ; 13-08-2019 o 14:42

  2. #2
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    za dodaj ankiete

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    wystarczy przywrócić wypadanie eq

  4. #4
    Falafel
    Konto usunięte
    Osobiście jestem na nie, bo obecnie bójki nie wyglądają tak, że gracze o podobnym lvl sobie walczą tylko jest jakiś ktoś kto sobie chodzi na mapki bójkowe i atakuje po kolei niskie lvl/ słabszych graczy i wiadomo od początku, że wygra, bo tamtemu nikt nie pomoże. Większość bójek to takie "gnębienie" słabszych graczy, a przy tym co jest teraz to przynajmniej aż tyle oni nie tracą. I nie chodzi mi tu otą przewagę 10 lvl, o której pisałeś tylko nawet ktoś z eq +6 65lvl sobie może pójść i zaatakować jakiś 60 lvl bez eq, któremu nikt nie pomoże i nie ma szansy wygrać.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    za dodaj ankiete
    juz jest

    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    wystarczy przywrócić wypadanie eq
    to też dobry pomysł ale skoro to wycofali to pewnie nie przywrócą

    Cytat Napisał Falafel Zobacz post
    Osobiście jestem na nie, bo obecnie bójki nie wyglądają tak, że gracze o podobnym lvl sobie walczą tylko jest jakiś ktoś kto sobie chodzi na mapki bójkowe i atakuje po kolei niskie lvl/ słabszych graczy i wiadomo od początku, że wygra, bo tamtemu nikt nie pomoże. Większość bójek to takie "gnębienie" słabszych graczy, a przy tym co jest teraz to przynajmniej aż tyle oni nie tracą. I nie chodzi mi tu otą przewagę 10 lvl, o której pisałeś tylko nawet ktoś z eq +6 65lvl sobie może pójść i zaatakować jakiś 60 lvl bez eq, któremu nikt nie pomoże i nie ma szansy wygrać.
    Z ta przewaga lv chodziło mi aby 66 atakujacy 65 mial takie same prawa jak 65 atakujacy 66, a dodatkowo jeśli ktoś ma 0 rankingu to walka jest tak na prawdę o nic.
    Ostatnio edytowane przez Alvi ; 13-08-2019 o 14:44

  6. #6
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Fajny pomysł ale raczej nie wejdzie. Za dużo jest płaczków o ten aspekt gry przez co bójki zostały dawno zabite. Ja to bym najlepiej wszystkie mapki nie licząc miast i kluczowych dla fabuły zamienił na bójkowe a co tam.

    Żeby bójki wróciły do żywych musiałby zostać wprowadzony jakiś system czaszek itp z tego co pamiętaj było to kiedyś proponowane.

  7. #7
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Fajny pomysł ale raczej nie wejdzie. Za dużo jest płaczków o ten aspekt gry przez co bójki zostały dawno zabite. Ja to bym najlepiej wszystkie mapki nie licząc miast i kluczowych dla fabuły zamienił na bójkowe a co tam.
    przeciez tak jest od chyba map langeburga??

  8. #8
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    przeciez tak jest od chyba map langeburga??
    Chodzi mi też o wcześniejsze bo przykładowo przy gomezie nie ma możliwości bójkowania.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Biały Wilk Zobacz post
    Jeśli traciłoby się więcej ludzie nie poddawaliby się od razu bo mogliby za dużo stracić.
    To bez znaczenia, przewaga osoby ustawionej pod pvp nad randomem nie walczącym pvp jest tak ogromna że nie ma on żadnej szansy na sensowną walkę więc poddanie się jest najrozsądniejszym wyjściem - szkoda czasu. Dla mnie jest to też forma protestu przeciwko niesprawiedliwym atakom, nie będę walczył pvp i kropka.
    Ja dla zasady poddaje wszystkie takie walki, co więcej uważam że w ogóle takie rzeczy nie powinny mieć miejsca bo służą do nieuczciwego nabijania ranku.
    Mnie sobie upatrzyli niektórzy gracze jako źródło darmowego ranku bo poddaje walki i regularnie polują, mi to nie przeszkadza bo nic nie tracę (rank mnie nie obchodzi) ale dla osób rywalizujących w rankingach to nadużycie podobne do przelewania ranku. I jaki sens mają takie bójki?

    Dlatego też jestem przeciwny nie tylko zwiększaniu strat z porażki w bójce ale uważam że w ogóle powinna istnieć opcja "wyłączenia się" z pvp, niech sobie walczą ci co chcą.

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    To bez znaczenia, przewaga osoby ustawionej pod pvp nad randomem nie walczącym pvp jest tak ogromna że nie ma on żadnej szansy na sensowną walkę więc poddanie się jest najrozsądniejszym wyjściem - szkoda czasu. Dla mnie jest to też forma protestu przeciwko niesprawiedliwym atakom, nie będę walczył pvp i kropka.
    Ja dla zasady poddaje wszystkie takie walki, co więcej uważam że w ogóle takie rzeczy nie powinny mieć miejsca bo służą do nieuczciwego nabijania ranku.
    Mnie sobie upatrzyli niektórzy gracze jako źródło darmowego ranku bo poddaje walki i regularnie polują, mi to nie przeszkadza bo nic nie tracę (rank mnie nie obchodzi) ale dla osób rywalizujących w rankingach to nadużycie podobne do przelewania ranku. I jaki sens mają takie bójki?

    Dlatego też jestem przeciwny nie tylko zwiększaniu strat z porażki w bójce ale uważam że w ogóle powinna istnieć opcja "wyłączenia się" z pvp, niech sobie walczą ci co chcą.
    To raczej problemem jest to, że obecnie nikt nie walczy i jest się w TOP15 mając aspiranta.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cóż, byłbym za, gdyby wywalić coś takiego jak bójki rankingowe. Przez bójki rankingowe jestem ciągle atakowany "o rank" (mając 1 pkt rankingu, bo nie walczę, ale admini zdecydowali, że jak już raz stoczysz walkę pvp i wygrasz, to do końca życia jesteś naznaczony jako gracz pvp i niech cię inni napadają, rzeczywiście to ma sens), więc poddaję, bo nie mam zamiaru toczyć walk 1 vs 1.

  12. #12
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Mogłoby wszystko wypadać pod warunkiem, żeby dało się wykupić ubezpieczenie na nie wypadanie itemów za golda w rozsądnej cenie i cyk by była jakaś fajna wysysarka golda.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    To bez znaczenia, przewaga osoby ustawionej pod pvp nad randomem nie walczącym pvp jest tak ogromna że nie ma on żadnej szansy na sensowną walkę więc poddanie się jest najrozsądniejszym wyjściem - szkoda czasu. Dla mnie jest to też forma protestu przeciwko niesprawiedliwym atakom, nie będę walczył pvp i kropka.
    Ja dla zasady poddaje wszystkie takie walki, co więcej uważam że w ogóle takie rzeczy nie powinny mieć miejsca bo służą do nieuczciwego nabijania ranku.
    Mnie sobie upatrzyli niektórzy gracze jako źródło darmowego ranku bo poddaje walki i regularnie polują, mi to nie przeszkadza bo nic nie tracę (rank mnie nie obchodzi) ale dla osób rywalizujących w rankingach to nadużycie podobne do przelewania ranku. I jaki sens mają takie bójki?

    Dlatego też jestem przeciwny nie tylko zwiększaniu strat z porażki w bójce ale uważam że w ogóle powinna istnieć opcja "wyłączenia się" z pvp, niech sobie walczą ci co chcą.
    Dlatego powinna byc darmowa opcja wyzerowania ranku do 0 jesli ma sie przez dluzszy czas 1 punkt, wtedy nikt by cie nie atakowal o ranking tylko ewentualnie gdyby chcial sprowokowac bojke/wydropic cos z ciebie(ale w obecnym systemie nic nie dropi wiec odpada).

  14. #14
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Albo darmowa opcja wyzerowania rankingu dla osób które posiadają 1 pkt w lidze aspirant pytanie czy dałoby się to zrobić.

    Edit: Albo można by wprowadzić nową opcję zaatakuj: PvP zaatakuj: Bojka
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 13-08-2019 o 18:22

  15. #15
    Jestem za zniesieniem wszelkich blokad poziomowych, możliwością bójkowania wszędzie z wyłączeniem obszarów miast, przywróceniem dropów na wielokrotnie proponowanych zasadach. W kolejnym takim temacie będę wklejał tę formułkę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •